Socijalno istrazivanje, a ne otvaranje teme o drugom korisniku

Gledam moje teme.. sve neke od dve tri strane, kad predju deset ja srecna k'o kuce u liftu.
Gledam Cickove teme... sve nabiju preko cetrdeset strana...
Kako to? Kako se stize do tog forumskog ugleda?
Hocu i ja tako!
Sta da radim, svaki savet je dobro dosao?!

Jedino sto je jasno je da ti nije neophodno da dozivis ljubavno iskustvo sa nekim od tipova sa foruma, to mozes da precrtas, tajna njene popularnosti se ne krije u tome, niti su ostale forumasice zbog toga ljubomorne na nju, niti ima muske obozavatelje koji je zele i uzdisu od strasti i ceznje, znaci kul je sto se toga tice.
 
Jedino sto je jasno je da ti nije neophodno da dozivis ljubavno iskustvo sa nekim od tipova sa foruma, to mozes da precrtas, tajna njene popularnosti se ne krije u tome, niti su ostale forumasice zbog toga ljubomorne na nju, niti ima muske obozavatelje koji je zele i uzdisu od strasti i ceznje, znaci kul je sto se toga tice.

Cool je Mali Cicak - Veliki Zvrk skroz...i tvrdoglava je kao magare u pubertetu...a pri tom slatka i dokona...i lagan je covek, sta joj sve ne kazu a ona vrti svoje mirno...ja sam mnogo impulsivnija od nje, tacno bih glavu nekom otkacila sa ramena...Cicak boza, briga je, zabavlja se...a sigurna sam da ne bi tjusnula noz u ledja drugome...ma 100% ne bi...
 
Gledam moje teme.. sve neke od dve tri strane, kad predju deset ja srecna k'o kuce u liftu.
Gledam Cickove teme... sve nabiju preko cetrdeset strana...
Kako to? Kako se stize do tog forumskog ugleda?
Hocu i ja tako!
Sta da radim, svaki savet je dobro dosao?!
za pocetak udaj se bogato, sluzi ko pokretni inkubator i nemoj da radis
posle ce sve samo do sebe da tece :lol:
 
...toplo bih preporučio uzimanje lekova za nervno rastrojstvo... i to redovno...;)
udaranje u vrecu ili zivo meso zagrev telo bolje kolega. dopamin, bol.
aj se popickamo bre, faJT NEKI, NEMO SI FUKSA

- - - - - - - - - -

za pocetak udaj se bogato, sluzi ko pokretni inkubator i nemoj da radis
posle ce sve samo do sebe da tece :lol:

pazi ovu feminci, jumesto da joj kazes da nauci struku neku, otvori svoj biznis ti njoj da se uda bogato. ko da bogati, lepi i sposobni ljudi (kao ja) rastu na drvecu.
los savet, nedobronameran i mizandrijski. prijavljena si
 
Cool je Mali Cicak - Veliki Zvrk skroz...i tvrdoglava je kao magare u pubertetu...a pri tom slatka i dokona...i lagan je covek, sta joj sve ne kazu a ona vrti svoje mirno...ja sam mnogo impulsivnija od nje, tacno bih glavu nekom otkacila sa ramena...Cicak boza, briga je, zabavlja se...a sigurna sam da ne bi tjusnula noz u ledja drugome...ma 100% ne bi...

Nemam sta da dodam, u potpunosti se slazem sa navedenim. :ok: :)
 

Back
Top