firefox problem

Andrija1989

Početnik
Poruka
26
Pozdrav svima, imam problem sa mozillom i veze nemam o cemu se radi. Mozilla mi se koci i to mnogo (ne moze da se radi sa njom uopste), drugi pretrazivaci rade super (chrome, opera, cak i internet explorer ). Komp je star svega 1,5 mesec, jel ima neko predstavu u cemu je problem i kako da otklonim? Da li je problem u kompu ili je problem sa mozilom ili sa necim trecim? Hvala unapred..
 
Probajte sa Malwarebytes Anti-Malware i SUPERAntiSpyware Professional da preskenirate OS i proverite u extenzijama u podesavanju browsvera,ako ima nesto nepoznato,obrisite to iz extenzija.Mnogima je ta najnovija verzija donela vise problema nego dobroga.Probajte je deinstalirati i pokrenuti 36-cu.37-ca nije uspela kod mene odmah se apdejtuje u 38-cu pri instalaciji.kod mene je tako uspelo.Posle sam opet prihvatio apdejt na najnoviju verziju i za sad nemam problema.Predlazem ova dva programa jer ne ciste od istih gamadi.
 
Probajte sa Malwarebytes Anti-Malware i SUPERAntiSpyware Professional da preskenirate OS i proverite u extenzijama u podesavanju browsvera,ako ima nesto nepoznato,obrisite to iz extenzija.Mnogima je ta najnovija verzija donela vise problema nego dobroga.Probajte je deinstalirati i pokrenuti 36-cu.37-ca nije uspela kod mene odmah se apdejtuje u 38-cu pri instalaciji.kod mene je tako uspelo.Posle sam opet prihvatio apdejt na najnoviju verziju i za sad nemam problema.Predlazem ova dva programa jer ne ciste od istih gamadi.

Prvi put čujem da se neko žali na Firefox...
Čak sam dragovoljno participirao za verziju 38 koja nikad nije bila stable nego testiranje...
Sad se ažurirala na ver. 39

Proveri ti flash i java playere, na kraju krajeva i komp od virusa...
Eh da - ne priznajem Firefox bez ovog dodatka:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/noscript/

- - - - - - - - - -

I ja imam isti problem otkako je zadnji put ažuriran.

nadam se da ćeš imati problem i sa ostalim browserima :mrgreen:
 
meni radi perfektno u mozili..nemam dosadnih iskacucih prozora zahvaljujuci ovom dodatku..bez ovog otvaraju se po 4-5 novih prozorcica..tako da barem kod mene radi odlicno i bez ovoga ne izlazim na net,t.j sastavni deo mozile..probaj neces se pokajati..
 
Firefox je sporiji i od Opere i od Chrome-a i od Yandex Browsera. Jednostavno zato što se koristi sa više resursa, unutar jedne instance procesa. Opera i Chrome i Yandex se pale sa početka u više instanci, i ovisno o tome koliko resursa zahtevate kroz korišćenje istih, otvaraju se nove ili zatvaraju stare instance.
Firefox sve nabije u dva procesa, ovi ostali to razbiju na sitninu kojoj je lakše i brže pristupiti i njome manipulisati.
Ipak, Operom sam uglavnom nezadovoljan postao jer su zglupili browser kako bi sisali Guglu karu. Chrome ne koristim jer su Gugl šabani. A Yandex je u principu samo Chrome na ruskom.
 

Back
Top