jel vam bitnije da je lijepa ili da je poslusna ?

Sad mi je jasno okuda toliko samaca . Niste spremni na kompromise vec trazite savrsenu prema anketi a to ne postoji . Dragi moji ja vam zelim srecu ali ne ide to bas tako . Ja sam jedini glasao za poslusnu zasada . Ako starno pucate na sve ili nista u najbolje slucaju cete izumrijet a u onom losijem za vas ostati sami do kraja zivota . Isto se odnosi i na zene . Ne postoji mister perfect vec treba obicno izmedu dva zla izabrati manje . I ja bi volio all in one ali u svojih 39 godina ( znam da izgledam mlade ) to nisam sreo ili je bilo prevara . Bilo dobra sminka bilo glumatanje . Zelim vam srecu ali zivot je kompromis a ne pucanje na sve ili nista jer onda po defoltu bude nista .
 
pa prvo mi je bitno da je dobra karakterno. Da se slažemo i da sa njom mogu da razgovaram a da se oboje razumemo. Šta ću je ženiti ako smo na različitim talasnim dužinama...
A ako je već ženim, onda mi je valjda i lepa. Zašto? Jer je to subjektivno - ako se ti zaljubiš i Isidora Bjelica je najlepša žena na svetu.
Što se poslušnosti tiče - bitno da je normalna i da ne voli da spletkari, ostalo je stvar dogovora.
 
pa prvo mi je bitno da je dobra karakterno. Da se slažemo i da sa njom mogu da razgovaram a da se oboje razumemo. Šta ću je ženiti ako smo na različitim talasnim dužinama...
A ako je već ženim, onda mi je valjda i lepa. Zašto? Jer je to subjektivno - ako se ti zaljubiš i Isidora Bjelica je najlepša žena na svetu.
Što se poslušnosti tiče - bitno da je normalna i da ne voli da spletkari, ostalo je stvar dogovora.

Druže, mi se šalimo, a ti ga baš pretera.
 
ja kad se budem zenio ima da izadjem na ulicu u Vegas i odaberem najlepsu Slut :heart: sa kojom cu imati normalan sex bez folIraze i koja ce da obozavava da je nazivam droljo moja kukkco moja najlepsa :heart:

ove sto glume postenije a tajno se kresu ko kurrve, teram sto dalje od mene ko kugu :lol: Ne mogu ja da podnosim to laganje ili si Slut il devica - biraj i ostani to bez stida i onda cu te voleti :heart: :aha:

Dvolicnjake ne podnosim organski :manikir: cim ih osetim odmah ih odbijem od sebe :lol: i ignorisem :mrgreen:
 

Back
Top