Zašto žene više piju od muškaraca?

Užasno ste dosadni, takoreći bedni. Odustajem od ove dosadne SITNOSOPSTVENIČKE igre, ali moram dati jedno objašnjenje. Naime hemoroide poseduje 40 procenata ukupnog stanovništva a sobzirom gde se pomenuti nalaze još malo pa će ih smatrati POLNIM ORGANOM, do skorog viđenja
HEMOROID
 
hemoroid:
Ma to je zato što su civilizovani pa priznaju, zamisli kako je u ostalim državama na balkanu a da ne pominjem Rusiju
sad ako se meni obracas ondak da ti kazem da je bilo razdoblje kad je statistika pokazivala da zene vise piju od muskaraca ali krijuci se (otprilike 20 godina unazad)... u ovom trenutku je stanje cca 50:50 na sta je verovatno uticao i faktor da zene i alkohol na javnom mestu uopste vise nisu tabu...

mada meni je jos uvek veoma ruzno kad vidim zenu koja cuga pivo iz flase...
 
Koji ste vi monstrumi kada ovako olako uzimate jednu ekstremno ozbiljnu i tesku temu i izvrcete je napacke kao da ovo i nije problem.
Jeste istina,i ovo govorim kao neko ko se oslobodio alkohola i neverovatno je uznemiravajuce za mene licno kada devojka nudi mene alkoholom,a to je sve cesci slucaj,a ja lepo kazem da ne smem da pijem,ona pocne da se smeje i smatra mene sonjom.
Zasto?Cemu takvo ponasanje?Znam da ovde ne bi smelo da se govori o ovoj temi ni o alkholizmu uopste ali toliko je rasirena pojava i to bas kod zenskog sveta koliko sam ja imao iskustva da prosto ne mogu da ne precutim vasu niskost i povrsnost dragi moji prijatelji forumasi.Krajnje bi bilo vreme da se uozbiljite i pocnete ozbiljno o ovome da mislite.

Ja licno bi se osvrnuo na vec pomenuti problem zena sa alkoholom sa kojima sam se ja susretao koje su tvrdile da ne piju sve do prve prilike poput neke zurke,svecanosti,sta god,kada prosto uzimaju casu vina jer ipak su u drustvu i nece da se izdvajaju iz tog klisea iako znaju da ja licno ne bi smeo da imam posla sa ljudima koji piju.
To je samo uvod u ovu komplikovanu temu koja je tabu,prakticno nije ni naceta jer nije dozvoljeno da se prica o posledicama alkohola kod oba pola.
Hajde,banujte me,zakljucajte temu,pljujte,ali ja sam barem licno resio problem sa alkoholom.
 
blondi:
sad ako se meni obracas ondak da ti kazem da je bilo razdoblje kad je statistika pokazivala da zene vise piju od muskaraca ali krijuci se (otprilike 20 godina unazad)... u ovom trenutku je stanje cca 50:50 na sta je verovatno uticao i faktor da zene i alkohol na javnom mestu uopste vise nisu tabu...

mada meni je jos uvek veoma ruzno kad vidim zenu koja cuga pivo iz flase...
Naravno, ali zato je to sada i vidljivije.Nekada se o tome samo pričalo. Ipakpodržavam cugu iz flaše ma o kome se radilo, to je kao kada bi rekla " JAKO JE RUŽNO DA VIDM MUŠKARCA KAKO JEDE PIZZ-U RUKAMA"
 

Back
Top