Vi zrele zene

Mozda mu je dolazila na grob svake nedelje.

Mozda, ali po Biljani Srbljanovic. Raspisala se poetski i o njemu i njoj (nju koristi kao mnozinu), bogom napunjenih cednosti vrlina, a ono sto je najvaznije, ignorise. To zatvaranje ociju i pravljenje sarenog oblacica od realnosti u meni izaziva gadost i nagon za povracanjem.
 
Jel bi volele da neko do kraja zivota pati za vama, da vas sanja i ako umre posle vas svake nedelje vam dolazi na grob, a vi mu ne date svog polnog organa nikad??

Kako mogu da patim za nekom do kraja života? Mogu da se sećam osobe koja je imala tipa 25, 30 godina i koja me nije htela. Ali ta osoba već posle 5 godina više nije ista. Dakle ne postoji. Kako da patim ceo život za nekim koga više nema.
 
pa kako bi nekog voleo ne mora da ti je dala Ginu ima valjda i ljubavi bez toga, nekima i odgovara to

sad dal ces bas svake nedelje da ides, smatram da je rpevise i da tu nesto nije u redu
 
Jel bi volele da neko do kraja zivota pati za vama, da vas sanja i ako umre posle vas svake nedelje vam dolazi na grob, a vi mu ne date svog polnog organa nikad??

Ova tema je bezveze

Ako kažemo "bi voljeli " ispade da smo monstrum

Ako kažemo "nebi voljeli " ispadamo radodajke jer vazda će neko da pati za saFunem. ...

Ja nemam odgovor na ovu temu.
 
Treba prvo dati definiciju,sta je,ili koja se zena smatra "ZRELOM". Ja znam sta je npr.zrela banana.Znam sta je prez-rela banana.Ali,sta je zrela zena.???
Ja imam neko svoje misljenje o ovom pitanju.Pre svega mislim,da zrelost zene,ne odredjuju godine,njene starosti.Po meni,"zlela" je ona devojka-zena,koja ima
ogromno iskustvo,iz oblasti seksualnih vestina.Zrelost,to je nakupljeno znanje,koje kada se primeni u praksi,moze svakog muskarca,da zadivi,da ostane
bukvalno fasciniran,onim,sto partnerka,moze da mu pruzi,u odredjenim trenucima.
 
vidim u startu se diskvalifikujes

ja bi voleo da ta osoba koja bi "patila" zamnom u ttakvom teskom obliku da nikad ne pati zamnom, nego da uzme muziku dodje na grob i zapeva i zaigra i da joj je uvek osmeh na licu i radost u srcu

- - - - - - - - - -

i da ne nosi gace, mozda mogu da vidim kroz kovceg :rumenko:
 

Back
Top