Kucni aparati - Best Buy

kicha1

Obećava
Poruka
55
Kakvo je vase misljenje danas o ovim brendovima u skladu sa cenom, jesu li pametna kupovina za ulozen novac sto se tice beletehnike i kuhinje. Razmatram sledece kombinacije koje mi odgovaraju po ceni, dizajnu i nadam se kvalitetu:

Hoover (usisivac)
Indesit (kombinovani sporet, ves masina)
Indesit/Candy/Whirlpool/Ariston (kombinovani frizider)
Candy (aspirator, mikrotalasna)
Whirlpool (klima)
Tefal (toster, rostilj, pegla)

Vecina ima 5 godina garancije i dosta povoljne cene, ali da li je i kvalitet u skladu sa tim?

Hvala
 
Poslednja izmena:
Klimu kupi LG.
Imo sam najsavremeniju i najskuplju "Samsung Inverter", greje na - 17 !
U garanciji 2 x menjali komjuterski blok, 6 x dolazio servis, da bi na kraju konstatovali da
je fabrička greška.
Demontirali i odneli.
Tad su mi momci rekli da biram obavezno LG, pokazala se najpouzdanijom.

Nema tu snagu kao prva, ali mi besprekorno radi već 5 godina.
I jeftinija skoro 50 %.

Od tada, razočarao me "Samsung", ništa njihovo nisam kupio, niti ću - usisivač, mobilni, LCD tv, mixer...ništa.
Da nov, skup, proizvod puste sa fabričkom greškom...!? Sramota !
Indesit i Candy možeš, to je OK.
Za tu belu tehniku nisu loši žabari....
 
u radnje bele tehnike i ostale nisam davno ulazio kupujem drugde i to mnogo jeftinije još ima i garanciju a najvažnije je da radi i nema oštećenja proizvoda. Ne plaćami se u cenuu proizvoda zakup lokala, spremaćice, radnici, i glavne budale menađeri koji svoju nesposobnost i polu stručnost da ne bi bili u minusu ugrade u cenu proizvoda i šetaju se u belim rukavicama da slučajno ne bi dobili bolest od koje se radi
 
Sinko Miele je zakon jeste da kosta ali je kvalitet .Evo ja sam pazariuo ves masinu Miele kosata 2000 evra ali radi kao sat frizider i sva kuhinjska tehnika takodje miele kostala je pristojno ali je vredna svakog centa.
 

Back
Top