Musko i zensko vidjenje lepote.

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Od 500 zena i 500 muskaraca trazeno je da sastave savrseno musko i zensko telo.

Ovo su rezultati:

screen-shot-2014-04-16-at-3-58-25-pm.png


screen-shot-2014-04-16-at-3-58-38-pm.png


Da li se slazete sa izborom?
 
Nesto me Visnjin opis podseti na nekadasnje vestern romane iz edicija "Vajat Erp", "Dok Holidej" i sl.... obavezno je isao na pocetku opis glavnog junaka, ono "visok, snazan, sirokih ramena, uskih kukova, lica opaljenog vetrom i suncem", i tako skoro svaki put, u svakoj svesci, medjutim ponekad se desavalo, izuzetno retko, da na pocetku krene opis "nizak, trom, sirokog struka, kracih ruku i nogu" i znalo se da je rec o nekom krcmaru, barmenu iz saluna u divljezapadnim pizdincima. :lol:
 
Nesto me Visnjin opis podseti na nekadasnje vestern romane iz edicija "Vajat Erp", "Dok Holidej" i sl.... obavezno je isao na pocetku opis glavnog junaka, ono "visok, snazan, sirokih ramena, uskih kukova, lica opaljenog vetrom i suncem", i tako skoro svaki put, u svakoj svesci, medjutim ponekad se desavalo, izuzetno retko, da na pocetku krene opis "nizak, trom, sirokog struka, kracih ruku i nogu" i znalo se da je rec o nekom krcmaru, barmenu iz saluna u divljezapadnim pizdincima. :lol:

Pa..to ti je univerzalni opis muske zgodnoce, odvajkada :)
 
Nesto me Visnjin opis podseti na nekadasnje vestern romane iz edicija "Vajat Erp", "Dok Holidej" i sl.... obavezno je isao na pocetku opis glavnog junaka, ono "visok, snazan, sirokih ramena, uskih kukova, lica opaljenog vetrom i suncem", i tako skoro svaki put, u svakoj svesci, medjutim ponekad se desavalo, izuzetno retko, da na pocetku krene opis "nizak, trom, sirokog struka, kracih ruku i nogu" i znalo se da je rec o nekom krcmaru, barmenu iz saluna u divljezapadnim pizdincima. :lol:

Pa nece valjda debeljuca da vitla macem kad ne moze ni da ga vidi... daco, daco....
 
Inace.. realno nijedan ne bi imao prodju kod mene... ja fakat volim standardno ruzne likove sa svetlim ocima i svetlom kosom... ali zgodne standardno volim.. i da imaju glas Dzona Sneznog... oh teku mi vaginalni sokovi kad cujem taj glas.
Ok, sklonicu se sama...

- - - - - - - - - -

Upravo tako. :ok:

- - - - - - - - - -



E, ali eto i sporedni neugledni likovi ponekad bivaju istaknuti u prvi plan. :lol:

Ma slusaj... ja i dan danas tvrdim da nista bolje za zensko nema osim kad musko ima stomacic... ali... ali... nekih principa se moramo drzati! A taj prvi plan u koji se toliko uzdate vam se vazi samo kad skinete gace...:lol:
 
Inace.. realno nijedan ne bi imao prodju kod mene... ja fakat volim standardno ruzne likove sa svetlim ocima i svetlom kosom... ali zgodne standardno volim.. i da imaju glas Dzona Sneznog... oh teku mi vaginalni sokovi kad cujem taj glas.
Ok, sklonicu se sama...

- - - - - - - - - -



Ma slusaj... ja i dan danas tvrdim da nista bolje za zensko nema osim kad musko ima stomacic... ali... ali... nekih principa se moramo drzati! A taj prvi plan u koji se toliko uzdate vam se vazi samo kad skinete gace...:lol:

Primarna polna obelezja su ipak presudna, to si htela reci. :lol: I jeste tako. Bas juce sam se setio neceg slicnog, neke epizode iz proslosti, kad boj nije bilo srce u junaka no svijetlo oruzje. :D

Ja sam se najludje zaljubljivao u zene koje su bile nesavrsenog izgleda, sa nekom falinkicom koja im je davala char osobenosti, poseban sharm.
 

Back
Top