kako vratiti stari gmail

gost 370773

Zainteresovan član
Poruka
279
Zdravo znate li kako vratiti stari gmail ja sam otvorio kasnije novi ali setio sam se da li bih uopste mogao da vratim gmail nalog i da unapred znate da nijo to nicije tudje nego moj ali stari cak mi je fejsbuk preko njega i ako se sto desi tesko cu vratiti sifru na fb . Ja mislim da sam gmail otvorio ili u junu ili u julu 2012 i to mi je bila prva i poslednja aktivnost na tom gmailu a istog tog dana sam otvorio i fejsbuk probao sam sa sifrom pufnica posto smo imali macu koja se tako zvala i stavljali smo je za vecinu sifara a i secamse da sam i za fb stavio sifru pufnica ali ja ipak nikako ne mogu da vratim moj stari gmail i da vidim sve te mailove sigurno ih imam 10000000 e da i jos nesto , internet brovsver chrome je sacuvao sifru ali to je bilo na drugom kompjuteru da li moze da se vrati ti podaci nekako pa da vidim sifru u podesavanja znate li kako ovo resiti ja lupam glavu 1 godinu povremeno( kad se setim :-D)
 
ne ostavljaјte broj mobilnog
zbog mobilnog su zabranili rad svim alternativnim mail host serverima po svetu uključujući i Krstaricu
samo Amerika šalje džabe SMS aktivacije svuda po svetu od Njujorka preko Severnog Pola i Afričkih ratobornih a gologuzih plemena sve do Srpske i Federacije

MAIL. RU
спасибо

Jdino što Amerika može u očaju je da naredi da se zabranjuju registracije naloga sa ruskih mail sistema
A to onda više neće biti internet ni u vlažnim snovima čak za najtvrdokornije da se mobilni traži zbog tobožnje zaboravnosti
 
Poslednja izmena:

Back
Top