Hipotetička situacija o hipotetičkim ljudima u hipotetičkom univerzumu

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
Udate se, oženite se. Svadba, leptirići šarenići. Mladoženja/ mlada k'o upisan/ a.
Ali... ono ali što devojci sreću kvari...
Upadnete u klozet restorana i vidite kako vaš otac taslači njegovu/ njenu majku.
Pitanja su sledeća.
Da li bi ste rekli ženi/ mužu?
Kako bi se postavili u toj situaciji.
Tema je isključivo, ali isključivo plod moje bolesne mašte.
 
Udate se, oženite se. Svadba, leptirići šarenići. Mladoženja/ mlada k'o upisan/ a.
Ali... ono ali što devojci sreću kvari...
Upadnete u klozet restorana i vidite kako vaš otac taslači njegovu/ njenu majku.
Pitanja su sledeća.
Da li bi ste rekli ženi/ mužu?
Kako bi se postavili u toj situaciji.
Tema je isključivo, ali isključivo plod moje bolesne mašte.
Bih. Meni muž dođe ko pop, volim da mu se ispovedam jer uvek ima razumevanja i udobno rame.
 
Ja bih u hipotetičkom univerzumu orobila banku i bahanalisala se na nekim ostrvima, ili bila makar plesačica i dvostruka špijunka.
Zaboli me guza da tako jedinstvenu priliku hipotetičkog univerzuma trošim na ulaske u tamo neke čučavce.

Otvaraj svoju temu o hipotetičkom univerzumu. Kod mene, osobe u nemogućnosti da se uzdigne više od ruralnih svadbi i čučavaca, je to to.
Tako da uozbilji se...
 
Znam da može...:lol:
Doduše tad je i WC šolja bila u opticaju...xD

E a tako se dvoje zaglavili u WC-u a drugarica i ja pile pivo i bilo nam frka.
I odem kod gazde i kažem : "Čoveče, ovoliki neosvetljen i prazan park u blizini kafića, ti dozvoljavaš da ti gosti pišaju po parku. Sad ću da odem i prijavim te za organizovanu prostituciju u WC-u".
U moje vreme park je služio za seks, a WC za pišanje.
Sad obrnuto.:roll:
 
E a tako se dvoje zaglavili u WC-u a drugarica i ja pile pivo i bilo nam frka.
I odem kod gazde i kažem : "Čoveče, ovoliki neosvetljen i prazan park u blizini kafića, ti dozvoljavaš da ti gosti pišaju po parku. Sad ću da odem i prijavim te za organizovanu prostituciju u WC-u".
U moje vreme park je služio za seks, a WC za pišanje.
Sad obrnuto.:roll:

U tvoje vreme je zima trajala tri meseca, a ne šest...:lol:
 
Tja... svadba svadba, pa odmah na čučavac.
Čekaj prvo da zamislim venčanicu :lol:

da bude rooozeee sa led diodama :zaljubljena:

article-1348164-0CD061E9000005DC-61_634x510.jpg


:lol:
 

Back
Top