O kurrcu a nije o Njemu

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
Da li vas onako zabole ****** za išta osim za svoje guzice, realno?
I da li ste ikada mrdnuli kurrcem onako bilo kome bilo šta miligram da pomognete?
Ili se malo ispreseravate, zakukate, zaplačete, napravite dramicu čisto da malo operete savest
i aj dalje u svoju čauru, bitno da ima leba masti Parovi interneta i švalera?
 
Da li avs onako zabole kurracza išta osim za svoje guzice, realno?
Ida li ste ikada mrdnuli kurrcem onako bilo kome bilo šta miligram da pomognete?
Ili se malo ispreseravate, zakukate, zaplačete, napravite dramicu čiso da malo operete savest
i aj dalje u svoju čauro bitno ima leba masti Parovi interneta i švalera?

Boli me. Realno za porodicu me uvek boli, ako oni nisu ok, nisam ni ja.
Za njih sam u stanju da oderem kožu sa leđa bukvalno, jela sam gomna koja ne bih ni zbog sebe i radila stvari koje ne bih ni zbog sebe.
Naravno da se ispreseravam, zakukavam, zaplačem i pravim drame. Nije to dovoljno da se opere moja savest, nažalost. Ako znaš nešto efikasnije, javi mi.
Švalera nemam, interneta imam, Parove ne gledam.
 
Da li vas onako zabole ****** za išta osim za svoje guzice, realno?
I da li ste ikada mrdnuli kurrcem onako bilo kome bilo šta miligram da pomognete?
Ili se malo ispreseravate, zakukate, zaplačete, napravite dramicu čisto da malo operete savest
i aj dalje u svoju čauru, bitno da ima leba masti Parovi interneta i švalera?

Ljucki si me potres'o temom !
A, dotuk'o komentarom...!
 
Да.
Одвезо сам комшиницу на порођај у Сенту јер је почео пре времена, а кола су им била покварена док ови из хитне ,,нису били у могућности да одмах пошаљу возило"... и непланирано постао кум.
Пре неколико година на пијаци ми је непажњом испао новчаник(први и надам се последњи пут) није било неке лове, само ЛК.
Кроз неколико дана вратила га је жена која га је нашла са све кинтом.
Дао сам јој новац из новчаника(мало мање од 300 динџи) и још једну новчаницу од 500 динара.
 
Boli me. Realno za porodicu me uvek boli, ako oni nisu ok, nisam ni ja.
Za njih sam u stanju da oderem kožu sa leđa bukvalno, jela sam gomna koja ne bih ni zbog sebe i radila stvari koje ne bih ni zbog sebe.
Naravno da se ispreseravam, zakukavam, zaplačem i pravim drame. Nije to dovoljno da se opere moja savest, nažalost. Ako znaš nešto efikasnije, javi mi.
Švalera nemam, interneta imam, Parove ne gledam.
:ok: ne treba nista dodati
 
Da li vas onako zabole ****** za išta osim za svoje guzice, realno?
I da li ste ikada mrdnuli kurrcem onako bilo kome bilo šta miligram da pomognete?
Ili se malo ispreseravate, zakukate, zaplačete, napravite dramicu čisto da malo operete savest
i aj dalje u svoju čauru, bitno da ima leba masti Parovi interneta i švalera?

Ma jesam pomagala svasta... i sad kad krenem da se prisecam izgleda mi neverovatno... a jbg... taki je zivot... tek ce biti veselo pravi dozivljaji tek dolaze :/
 

Back
Top