Da je samo pozovem na kafu pa ce to shvatit kao izvinjenje umjesto da se izvinjavam?

xxmxmxmxx

Obećava
Banovan
Poruka
88
Jer to je zena specijalna, posebna, koja ne voli da se sjeca ruznih stvari, pa ako joj pomenes bilo sto ruzno nakon sto ti (to ona odma objasni) objasni da ne voli da se sjeca i podsjeca i prica o tome, onda je ona ljuta, PA BI ISTO TAKO BILA LJUTA I NA "IZVINI ZA (ruzna stvar)" i onda mislim da li da joj posaljem samo "e, duso, ajmo mi na kafu vodim te ja"? A MISLIM SE ZATO STO to nije moj nacin, nije moje licno, jer ja bas v o l i m da kazem za sto se izvinjavam, pa bi onda pogazio time sebe iako bi se ponovo poceo druzit sa njom (znam da bi pristala da se opet druzimo). Ja sam sad "ni tamo - ni ovamo" ne znam sto da radim? Uzasno komplikovana zena... lijepa, seksi, ali komplikovana, a pametna natprosjecno,mozda je problem i sto je udata muz joj cita poruke na fejsbuk.
 
Poslednja izmena:
Trebao bi da znas, udata, ona trazi kres vezu. Ona ima muza koji je dosadan, smrdi, prdi a ipak kao takav on je njen kucni ljubimac.

Jednostavno sve ce to ona tebi objasniti, ali njeno objasnjenje nece bit usmereno da bi ti nju shvatio nego da sama sebe pred sobom opravda zasto se krese sa strane.
Mozes li ti da me ne ucis nista? Posto je ona izlazila sa mnom i druzila se a "kosenja" nije ni bilo jos. To je fina djevojcica.
 
Ne mogu da shvatim,da jedan normalan covek,bilo koliko godina da ima,moze da se kako to vulgarno neki kazu,"kresne",sa udatom zenom.Pa zar toliko
slobodnih devojaka i zena ima.Pa zar treba razrusiti neciju porodicu.Pa zar zbog hira,nekog razvratnika,ostaviti neciju decu bez roditelja,kada njihov brak pukne.
U nasoj sredini,nazalost,i na sramotu,smatra se,da kada neko zavede udatu zenu,da je on,zamislite,neki don zuan.Pa to su bolesne osobe,koje nalaze
kompenzaciju,za svoju zivotnu neuspesnost,na taj nacin,sto ce rusiti tudje brakove.A zasto to ustvari rade.??? Rade zbog toga,sto ONI SAMI,nisu u stanju
da zasnuju zdrav bracni zivot,sa svojom partnerkom,pa utehu za svoju neuspesnost,nalaze,u rusenju tudjih brakova.
 
nebitno ko bira....bitna je radnja lol

bitni su razlozi, a ne postupci-ti svakako samim tim sto si zena moras voljet kad momak umije da ti objasni zasto voli ovo u seksu, zasto ono, jer velika je razlikakad, zamisli da volis da pusis da bi me shvatila u slucaju da ne volis, pusis nekome ko umije da ti objasni zasto i nekome ko je budala pa ne zna... jer neki (znam po sebi) o tome mogu da napisu knjigu... a drugome pusis iako ne zna da napise knjjigu o pusenju, shvatas li sestro? (ja zene zovem "sestro", mogu i o tome da napisem knjigu zasto. Ustvrari ja sam vecinu knjiga pogubio... To su kratke knjige od po 4 strane, "Skopija" (nauka o snimanju bilo kakvih nalaza, rengenskih, EKG, EEG, rudnih, hemijskih, svakakvih) je nauka koju sam objasnio na 10 strana i to sa slikama, i svako ko je to citao od nas koji smo se tad unistavali od bijelog (napisao bi ja to i da nismo, ali mozes mislit kad jesmo...) morao je da se slozi da je to stvarno nova vrsta nauke. Knjiga se zvala "S K O P I J A - nauka o vadjenju nalaza". Onda sam imao knjigu o mjerenju oblika glave sa metodom fiksirane olovke...crta se na papir dok on drzi glavu lezeci na papir... mjeri se da li ima glavu tipa X:1, C:3 ili drugacije...zvala se "Kreneologija primijenjena na bioloski materijal"
 
Poslednja izmena:

Back
Top