prvi put ..na exkurziji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
strong_enough:
ma nije bitno gde naravno..
Pa idemo zajedno u skolu 2.god ali se ne poznajemo svo vreme,negde oko pola godine...
ma nismo jos zajedno,ali sve se nadam na exkurziji...pa mislim sada i da spavam s njim,mislim zasto da ne...

Ma samo navali nemas sta izgubiti. Ja da sam zensko torbao bi se dok mi nebi oci ispale.
 
budite malo realniji...ne prozivam nikoga, ali nije bas ni skroz ok to uraditi posle par dana..a nisu ni u vezi...mislim to svi gledaju drugacije, nisam ja sad neka baba da popujem... ali se slucajno secam kakve su komentare davali momci koji su spavali sa nekim "drugaricama" tek onako...
Ali ok, ako se iz toga rodi veza...onda je skroz ok
 
tebi je vazno sta ce neko pomisliti...ima bolida sa stavom da je svaka zena koja se sexa *****..
nemoj i neces se pokajati, ni sada..ni kasnije..koji ce ti to..
imala sam situacije na eksurzijama..daleko od toga da sam se pitala da li trebam da se sexam s nekim for the first time..nego nebuloze tipa da me poljubi ili tako nesto..bezanija..zakljucavanje..ok ja sam malo dete u odnosu na ove generacije..
i opet nemoj, jer si dosla na forum da pitas..yeee ti planiras sex, i to prvi put..ne valjaaa...
muski svet je u globalu neizivljen..sta tek reci za nekog kome 23h dnevno ona stvar zagorcava zivot...to treba istresti negde..treba jebati nesto jelte...ne, ozbiljno..mlada si..prvi put je nesto...mmm kad se setis ..pa proradi ti nesto lepo...kako ste to..pa kako se spontano desilo..a ti spremna psihicki ..fizicki i sve lepooo...eee ne slusaj nikoga..radi kako mislis..tj.nadam se da ces uraditi suprotno od onoga sto ti vecina kaze..
 
Devilishgirl:
i opet nemoj, jer si dosla na forum da pitas..yeee ti planiras sex, i to prvi put..ne valjaaa...
Ja ne zelim da kazem to ce biti taj i taj dan,tako i tako,samo vas pitam...jer ..ne znam,jednostavno mi je doshlo...Ja jos ne zna da li cu biti u situaciji to uopste da uradim,a kamoli da li cu moci u tom trenutku...i slazem se da bi trebalo da bude spontano.A mislim i da 18 god nije bas malo...ne znam
 
prvi put na exkurziji?.... ahm... elem... da zapochnem ja svoju ispoved.
bilo je to ratnih godina, 1994. ako se ne varam. bili smo u Soko Banji nedelju dana.... nishta pre toga nije nagoveshtavalo sve to, ali avaj! ... ko je josh mogao znati da cje se tako neshto desiti.
imao sam samo 10 godina.
da.
tada sam prvi put bio na ekskurziji. (:
 
Pa nije to pitanje stava i volje, nego osecaja i zelje...i verujem da bi bar prvi put trebalo da bude sa nekim ko dobro poznaje(ili oseca) tvoje telo i sa kim mozes da se opustis...ti to sada ne mozes da znas, a planiras sex...
Izvini, ali meni malo glupo zvuci da se prvi sex planira a da se nisi ni poljubila sa tipom...prvo se ti lepo poljubi...pa onda vidi osecas li zelju...ako si ti toliko spontana da si pored toga sto bi ti to bio prvi put opustena i osecas strast i zelju da to uradis, cestitam ti...
 
Keeper:
prvi put na exkurziji?.... ahm... elem... da zapochnem ja svoju ispoved.
bilo je to ratnih godina, 1994. ako se ne varam. bili smo u Soko Banji nedelju dana.... nishta pre toga nije nagoveshtavalo sve to, ali avaj! ... ko je josh mogao znati da cje se tako neshto desiti.
imao sam samo 10 godina.
da.
tada sam prvi put bio na ekskurziji. (:
jaaaaawwwwwwwwww... Soko banja.... jaoooooo.... ((((((((: [=
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top