Prevarena

MOJA

Početnik
Poruka
25
Da cujem zene dali ste nekad bile prevarene od strane muza ili decka i kako ste se osecale kada ste saznale za to! A ako niste dali ste nekada razmisljale na ovu temu i dali vam je vas dragi mozda dao povoda za to!Pozdrav svima!!!!!!!! :confused:
 
ne, jezus marija!
Za svaki slučaj, bolje da ti njega prevariš (nekoliko puta :P jedan mlađi, jedna stariji i tako...) pa te posle zabole čošaq ako se i desi

tongue4.gif
 
marlon:
Bas me zanima da li mislis da prevare treba da se isto tretiraju, mislim muskarca i zene?
Prevara je prevara i treba je uvek isto tretirati nebitno ko je pocinilac ( musko ili zensko).Igrati se sa tudjim osecanjima nije ni malo lepo i ono sto ne zelis da tebi bude ucinjeno ne cini ni ti drugome.
 
osecala sam se fantastichno :twisted: buhuahahahaha
josh uvek mi dodje da mu zviznem shamarchinu, al samo zbog rechenice :arow:
savrsheno uvredjenog tona " kako samo mozhesh da sumnjash u moju ljubav?"

:twisted:
 
mene upravo sada, i to je ladno rekao, nasao sam drugu..nadji i ti nekog...ali ostajemo zajedno!?ali nisam se potresla...nije mi nesto posebno znacio, a i bar je bio iskren!
 
Micotakis:
mene upravo sada, i to je ladno rekao, nasao sam drugu..nadji i ti nekog...ali ostajemo zajedno!?ali nisam se potresla...nije mi nesto posebno znacio, a i bar je bio iskren!

***** iskrenost posle toga, sto nije bio iskren pre...pa da ti nadjes nekog, znas kad bi to rekao posle...nikad. ;)
 
Micotakis:
mene upravo sada, i to je ladno rekao, nasao sam drugu..nadji i ti nekog...ali ostajemo zajedno!?ali nisam se potresla...nije mi nesto posebno znacio, a i bar je bio iskren!
Ako ne moze stobom trebao je da bude iskren i da napravi fajront.Ovako *ebesh ti tu iskrenost kad te je povredio.
 
Nisam nikad bila prevarena, verujem da bih saznala to kad tad da jesam...

Šta bih radila da jesam? Mislim da ne bih pravila nikakve scene, scene pravim za sitnije stvari... verovatno bih ga napustila bez reči.
 

Back
Top