Proglašenje pobednika na temu "Vetrovi"

Poruka
51.038
Ovako ste glasali:
Priča br. 1 (sanja*) - 17 poena
Priča br. 2 (Čovek bez imena) - 10 poena
Priča br.3 (Coco Bill) - 16 poena
Priča br. 4 (Velebit) - 17 poena
Priča br. 5 (mAlava) - 14 poena
Priča br. 6 (LBarbara) - 1 poen
Priča br. 7 (Modesti B.) - 3 poena

Kao što vidite, na ovom takmičenju imamo 2 pobednika!
Drugim rečima, sanja* i Velebit dele 1.mesto. :):)
Stoga ću ih zamoliti da se dogovore oko naredne teme.

Bravo, bravo! ... Bravo za pobednike i sve učesnike! :vatromet::orkestar:

***
Molim da neko proveri moje sabiranje glasova, pa da izvršim harakiri ako sam pogrešila. :mrgreen:
 
Iskren da budem, iako sebe, zaista ne dozivljavam ni kao amatersko piskaralo u pokusaju, lep je osecaj kada neko u tim mojim pricama prepozna emociju koja me je vodila dok pisem. Lagao bih kada bi rekao da mi ne imponuju glasovi ljudi koji znaju o knjizevnosti mnogo vise nego ja.
Zato, zahvaljujem svima koji su glasali za moju pricu.

Sanji tigrici prepustam izbor teme jer sam ja slab u tome i sve bi se svelo na neki dron, bracu bitici, promenu svesti i tako ogranicene teme koje nemaju veze sa zivotom...:)
 
Sanji tigrici prepustam izbor teme jer sam ja slab u tome i sve bi se svelo na neki dron, bracu bitici, promenu svesti i tako ogranicene teme koje nemaju veze sa zivotom...:)
"Kako mi je dron promenio svest" je super tema :mrgreen:
Al hajd da izmozgamo još malo, da ne budu samo dva-tri rada :whistling:


Čestitke svima, sve su priče bile sjajne. Coco Bilu ipak naročito čestitam, jer se meni njegova priča najviše dopala :)
@Čoveče bez imena, dankešen, to je i bila namera :)
 
OVO JE PREVARA!!!!

JA nisam glasala i dala komentar. Nisam procitala sve price. Nije posteno. Gde su sada te price? Ne moze, ja ne priznajem ovo glasanje.

Šta ćemo sad? Ybg,nepriznato glasanje ko da nije ni bilo!:mrgreen:
Možemo eventualno ovo takmičenje smatrati poništenim i kao da nije ni bilo!:hahaha:
A ova tema koju će zadati Velebit i Sanja kao da se neće ni dogoditi!
Ybg,tako je to s autoritetima...:rotf:
 
E, hvala ti Drakče, od srca ti hvala..da ne bi tebe ostadoh ja nula od pisca...:lol:

Čestitke pobednicima..:)
Tvoja je priča barabar ostalima i po zanimljivosti sadržine i po izrazu,po načinu iskazivanja...
Šta se ,ustvari dešava na forumu? Nešto specifićno što u realnoj književnosti baš i nemaš-nešto kao
glavna stvar u stand up tj. kad ti plasira nešto neočekivano i paradoksalno od čega si tako zaštićen!
To te nasmeje,oraspoloži i učini te bezbednijim tog trena te to opuštanje izaziva smeh!
U Sanjinoj priči se klinja penje na brdo i neko nadprirodno ,tajanstveno biće traži nađe i kad zaprdi -ono
vetrove proizvodi! Razumeš da to plasiranje u napetoj sceni nasmejava i oraspoložuje!?
E sledeći put sledi taj repcept i eto ti...
 
Iskren da budem, iako sebe, zaista ne dozivljavam ni kao amatersko piskaralo u pokusaju, lep je osecaj kada neko u tim mojim pricama prepozna emociju koja me je vodila dok pisem. Lagao bih kada bi rekao da mi ne imponuju glasovi ljudi koji znaju o knjizevnosti mnogo vise nego ja.
Zato, zahvaljujem svima koji su glasali za moju pricu.

Sanji tigrici prepustam izbor teme jer sam ja slab u tome i sve bi se svelo na neki dron, bracu bitici, promenu svesti i tako ogranicene teme koje nemaju veze sa zivotom...:)
Skromnost nije vrlina ,već blam!:mrgreen:
Zato,mani se toga-budi realan i kažeš:Nisam se mnogo oprobavao u pisanju,ali vidim da i to mogu...Pa ...sad ću češće...;)
Iako su kriterijumi ocenjivača za pod kamion-ipak ti je to "glas publike" koji ima svoju vrednost...
 
Skromnost nije vrlina ,već blam!:mrgreen:
Zato,mani se toga-budi realan i kažeš:Nisam se mnogo oprobavao u pisanju,ali vidim da i to mogu...Pa ...sad ću češće...;)
Iako su kriterijumi ocenjivača za pod kamion-ipak ti je to "glas publike" koji ima svoju vrednost...

Драгољубе, нисам скроман него објективан.:)
Ја, када сматрам да сам у нечему добар, онда ти ја само о томе брујим данима без лажне скромности. На пример, у кукумавчењу над злом судбином ми нема равног. Ту сам пар екселанс. Тешко да ми ико може парирати у тој категорији. :D Нисам лош ни као помоћни радник на градилишту, а у селидбама сам пекао занат код најбољих...

Сања, препуштам ти избор јер знам да ће бити нешто креативно. :D
 
Драгољубе, нисам скроман него објективан.:)
Ја, када сматрам да сам у нечему добар, онда ти ја само о томе брујим данима без лажне скромности. На пример, у кукумавчењу над злом судбином ми нема равног. Ту сам пар екселанс. Тешко да ми ико може парирати у тој категорији. :D Нисам лош ни као помоћни радник на градилишту, а у селидбама сам пекао занат код најбољих...

Сања, препуштам ти избор јер знам да ће бити нешто креативно. :D

Nemoj da se igras sa mnom igre "Tesko detinjstvo". Izgubices!

- - - - - - - - - -

Iskren da budem, iako sebe, zaista ne dozivljavam ni kao amatersko piskaralo u pokusaju, lep je osecaj kada neko u tim mojim pricama prepozna emociju koja me je vodila dok pisem. Lagao bih kada bi rekao da mi ne imponuju glasovi ljudi koji znaju o knjizevnosti mnogo vise nego ja.
Zato, zahvaljujem svima koji su glasali za moju pricu.

Sanji tigrici prepustam izbor teme jer sam ja slab u tome i sve bi se svelo na neki dron, bracu bitici, promenu svesti i tako ogranicene teme koje nemaju veze sa zivotom...:)

Vidis li da se i MENI svidela tvoja depresivna prica?! Posebno je poznato da sam ja ostra, strucna kriticarka, tako da nemoj ovde da se izmotavas.

Hocu da se sve price objave ponov, dok ih ja ne procitam.

Ovo je PREVARA!
 
"Kako mi je dron promenio svest" je super tema :mrgreen:

Znači, vazduplohov. :lol:
Nije interesantno pošto o tome bruji cela internet srbija...

Coco Bilu ipak naročito čestitam, jer se meni njegova priča najviše dopala

Hvala, i meni se tvoja priča najviše svidela, a uz rame joj je bila priča mAlave, obe zbog neobično vetrovitih ideja.
 
Nemoj da se igras sa mnom igre "Tesko detinjstvo". Izgubices!

- - - - - - - - - -



Vidis li da se i MENI svidela tvoja depresivna prica?! Posebno je poznato da sam ja ostra, strucna kriticarka, tako da nemoj ovde da se izmotavas.

Hocu da se sve price objave ponov, dok ih ja ne procitam.

Ovo je PREVARA!
Imaš stručnjakinjo malo niže celu temu i idi čitaj,ako ti se još čita...:mrgreen:
 
Tvoja je priča barabar ostalima i po zanimljivosti sadržine i po izrazu,po načinu iskazivanja...
Šta se ,ustvari dešava na forumu? Nešto specifićno što u realnoj književnosti baš i nemaš-nešto kao
glavna stvar u stand up tj. kad ti plasira nešto neočekivano i paradoksalno od čega si tako zaštićen!
To te nasmeje,oraspoloži i učini te bezbednijim tog trena te to opuštanje izaziva smeh!
U Sanjinoj priči se klinja penje na brdo i neko nadprirodno ,tajanstveno biće traži nađe i kad zaprdi -ono
vetrove proizvodi! Razumeš da to plasiranje u napetoj sceni nasmejava i oraspoložuje!?
E sledeći put sledi taj repcept i eto ti...

Zanimljiva paralela koja može da otvori niz zanimljivih tema...
 

Back
Top