izgled

Utice dosta. Stvarno dosta toga lice govori msm izraz ne moze da prevari. Al sama faca tj to dal nam je neko simpatican/lep/privlacan/odbojan ume i da zavara jer izgled ne oslikava karakter... i takva prevara se retko kad desava, al ima i toga.
 
Poslednja izmena:
Zašto ne ide? Nečiji izraz lica budi simpatije,nečiji te odbija.Nema to veze sa fizičkom lepotom,nego sa energijom koju zrači.Ima ko odiše zlobom,neko strpljenjem i blagošću,neko agresivnošću,nestrpljenjem...itd.

Za sekundu procenis?

Meni to ne deluje bas ozbiljno al dobro
 
kolega je pričao o šminki i načinu oblačenja ako dobro videh, nije to do izgleda lica :)

da zanemarimo onog vitona preko ruke, ali ovde su blajhana kosa i nacrtane obrve
i opis - ostrokondza
da li tako lako karakterisemo ljude samo na osnovu nacrtanih obrva..blajhane ili masne kose :lol:


[/IMG]
 
da zanemarimo onog vitona preko ruke, ali ovde su blajhana kosa i nacrtane obrve
i opis - ostrokondza
da li tako lako karakterisemo ljude samo na osnovu nacrtanih obrva..blajhane ili masne kose :lol:


]



ne znam za to, pitaj čoveka. samo sam rekao da za ženske sa druge dve fotke niko normalan ne bi reko da su oštrokonđe. toliko.
 
To je onaj prvi utisak.Valjda ga svako ima.

To onda nema veze sa ovim drugim postom

Vidis nekog na ulici i odise ti blagoscu ili zlobom msm lol

To o cemu pricas je procena na osnovu fizickog izgleda lep ruzan privlacan neprivlacan i ako tako radis mos se zeznes i ogresis o nekog bas debelo

Zašto ne ide? Nečiji izraz lica budi simpatije,nečiji te odbija.Nema to veze sa fizičkom lepotom,nego sa energijom koju zrači.Ima ko odiše zlobom,neko strpljenjem i blagošću,neko agresivnošću,nestrpljenjem...itd.

...
 
ne znam za to, pitaj čoveka. samo sam rekao da za ženske sa druge dve fotke niko normalan ne bi reko da su oštrokonđe. toliko.

Ne izgledaju tako u pravu si al to ne znaci da nisu al dobro i to se zna tako da mi nije jasno sto se podize tema o tome msm... bezveze
 

Back
Top