izgled

To nema veze sa izgledom vec sa ljubaznoscu. Ljudi to pokusavaju iskoristiti i to je to idu dok mogu ako mogu jel

Ima. Nasmejana sam i gestovi su mi ka osobi. Uvek sam lepo obucena, nasminkana, bla bla... Trudim se da izgledam lepo i da ostavim i vizuelno utisak, kao i u ponasanju. A onda nastane zbun totalni...
 
naucio sam u zvotu da ne cenim ljude po izgledu i kako se oblace

inace mogu brzo da pricenim ljude u RL

a i kad bi se islo po izgledu ja imam neki pogled svi kazu da sam prepotentan arogantan, a ja sam bas cista suprotnos
 
Ma jest, sad cemo jos da se pozivamo na Lombrozove teorije krinialiteta :lol: On je imao te neke reference vezane bas za celo i izgled, a u vezi sa tim da li je neko krimos ili ne....

http://reverent.org/criminal_or_not/

Ubo sam preko 70%. Ne mozes svakog da pogodis,ali se to vidi po pogledu.
Ako ti deluje blag i produhovljen onda si ok,ali ako deluje pogled glupo ili prazno, onda si prilicno u opasnosti.
Sto je osoba gluplja i slabije inteligentna to je veca verovatnoca da ce da ti zavidi i da ce da gleda da ti napakosti. Isti je djavo i sa siromasima.
 
inspirisana tenzijinim komentarom na drugoj temi

koliko izgled necijeg lica na prvi pogled utice na vas da osobu okarakterisete?

eextra eo sad sam se umivao i vido sam se u ogledalu i odma me glava prestala boleti :eek:

Salu n astranu , volim da vidim lepo lice to mi je bitno ( mimika i drzanje ), danas su toliko namazani da mozes malo toga da procitas iz necijeg lica sto se tice karaktera .
Ko misli da moze bilo sta oko karaktera da dokuci sa necijeg lica , vara se .
 
pa kao ima "nesrecnika" i onda od njih bezis. ja sam valjda na toj granici da upadnem u nesrecnike a nekad se malo pomerim al nikako da izadjem potpuno
a ovako ne znam da li bezim od takvih... nisam bas skroz stroga mislim
 
naucio sam u zvotu da ne cenim ljude po izgledu i kako se oblace

inace mogu brzo da pricenim ljude u RL

a i kad bi se islo po izgledu ja imam neki pogled svi kazu da sam prepotentan arogantan, a ja sam bas cista suprotnos

Ko to kaze nema pojma msm stvarno da si ti arogantan lol
 
eextra eo sad sam se umivao i vido sam se u ogledalu i odma me glava prestala boleti :eek:

Salu n astranu , volim da vidim lepo lice to mi je bitno ( mimika i drzanje ), danas su toliko namazani da mozes malo toga da procitas iz necijeg lica sto se tice karaktera .
Ko misli da moze bilo sta oko karaktera da dokuci sa necijeg lica , vara se .

Ti se varas :manikir:
 
http://reverent.org/criminal_or_not/

Ubo sam preko 70%. Ne mozes svakog da pogodis,ali se to vidi po pogledu.
Ako ti deluje blag i produhovljen onda si ok,ali ako deluje pogled glupo ili prazno, onda si prilicno u opasnosti.
Sto je osoba gluplja i slabije inteligentna to je veca verovatnoca da ce da ti zavidi i da ce da gleda da ti napakosti. Isti je djavo i sa siromasima.
A šta ćemo sa visoko inteligentnim psihopatama čiji pogled nije ni najmanje glup, a čelo im baš odaje tu inteligenciju?
Kako ćeš po faci tako jednog pametnjakovića da zaključiš da je psihopata, osim ako ga ne uhvatiš kako baš u tom trenutku gazi psa na putu i nehajno odmahuje rukom?
Plus računaj da inteligentnim psihopatama njihova inteligencija pomaže da prilično uspešno glume empatiju, ljubav i ostalo, za šta po prirodi stvari nisu sposobni.
 
A šta ćemo sa visoko inteligentnim psihopatama čiji pogled nije ni najmanje glup, a čelo im baš odaje tu inteligenciju?
Kako ćeš po faci tako jednog pametnjakovića da zaključiš da je psihopata, osim ako ga ne uhvatiš kako baš u tom trenutku gazi psa na putu i nehajno odmahuje rukom?
Plus računaj da inteligentnim psihopatama njihova inteligencija pomaže da prilično uspešno glume empatiju, ljubav i ostalo, za šta po prirodi stvari nisu sposobni.

dal' ce me neko zeznuti sto je glup, psihopata ili emotivno sakat i ne brine me previse
ako me zezne, zeznuo me je ....
 
A šta ćemo sa visoko inteligentnim psihopatama čiji pogled nije ni najmanje glup, a čelo im baš odaje tu inteligenciju?
Kako ćeš po faci tako jednog pametnjakovića da zaključiš da je psihopata, osim ako ga ne uhvatiš kako baš u tom trenutku gazi psa na putu i nehajno odmahuje rukom?
Plus računaj da inteligentnim psihopatama njihova inteligencija pomaže da prilično uspešno glume empatiju, ljubav i ostalo, za šta po prirodi stvari nisu sposobni.

Nema sanse da odglume tako dobro bas zato sto za isto nisu sposobni a i zrtve se biraju... pazljivo...

Ok preterah sad ... o.O

Mozda bolje da zaobidjemo te teze slucajeve msm nit je lagana nit kratka nit sasvim jasna tema cak i ljudima koji se njima bave a ne nama ovde msm ...
 

Back
Top