Imaju li ljudi strah da se druze sa poznavaocima karatea?

А шта си ти?

Неки фрик који има зелени појас (гледао си нинђа филмови па решио и ти да будеш нинђа) а кога сви избегавају (вероватно због екстремно логичног размишљања) па си решио на форуму да нађеш потврду свог става да те људи на улици и познаници избегавају јер си каратиста?
 
А шта си ти?

Неки фрик који има зелени појас (гледао си нинђа филмови па решио и ти да будеш нинђа) а кога сви избегавају (вероватно због екстремно логичног размишљања) па си решио на форуму да нађеш потврду свог става да те људи на улици и познаници избегавају јер си каратиста?

zuti bre :)

- - - - - - - - - -

što bi imali
uostalom često puta su karate "stručnjaci" popijali udarce "po seljački"

:lol: i onda bude, nismo tako ucili, ne idu kate tako
 
А шта си ти?

Неки фрик који има зелени појас (гледао си нинђа филмови па решио и ти да будеш нинђа) а кога сви избегавају (вероватно због екстремно логичног размишљања) па си решио на форуму да нађеш потврду свог става да те људи на улици и познаници избегавају јер си каратиста?

Aaaahhhahh :hahaha:
 
Баш тако. Ја кад видим познаваоца каратеа, ја се усерем одма'..
najveca mana danasnjeg covjeka je sto nista ne shvata ozbiljno. To je zato sto oce da se napravi iskusan u vezi teme o kojoj nema pojma. Umijem da polomim vilicu sa jednim prstom, a nemam ni zeleni...pa ti vidi da li treba da se plasis toga oces li naljutit nekoga karatistu. Ja se plasim. Dovoljno je imati tri igle da se savlada sest policajaca sa pistoljima.
 
Poslednja izmena:
najveca mana danasnjeg covjeka je sto nista ne shvata ozbiljno. To je zato sto oce da se napravi iskusan u vezi teme o kojoj nema pojma. Umijem da polomim vilicu sa jednim prstom, a nemam ni zeleni...pa ti vidi da li treba da se plasis toga oces li naljutit nekoga karatistu. Ja se plasim. Dovoljno je imati tri igle da se savlada sest policajaca sa pistoljima.



a kako to :think:
 
Ako ti mislis da sam ja kreten koji ce tebe zato sto mislis da si lep da uci tome ti si kompletno puko. Vidim da jesi. To se uci godinama, i tajna je. Slike toga kako se to izvodi ne znace bas nista za ucenje toga.



a ha, editovo si post, video si da si ispo govedo. to je dobro, pokušavaš da se iskontrolišeš. kontrola nad sobom je presudna kad neko vlada tako opasnim veštinama kao što je karate. ti si bre faktički tempirana bomba.
 

Back
Top