Zastava IS i na kući u Ošvama!

Srbija je Srbija, Bih je Bih....Nase stanovnistvo cini 55% Beca, pa nam to ne znaci da treba da objavljujemo repertoar Beckih bioskopa i umetnickih prostora.
U Cikagu ima vise srba nego u celom regionu Maglaja, pa ce tesko proci ikakva informacija o delatnosti klubova ili problemima tog stanovnistva tamo...

Dakle Bankai, zalud dusebriznistvo prema srbima u jednom primeru, kad delujes protiv srba u Srbiji...
 
Srbija je Srbija, Bih je Bih....Nase stanovnistvo cini 55% Beca, pa nam to ne znaci da treba da objavljujemo repertoar Beckih bioskopa i umetnickih prostora.
U Cikagu ima vise srba nego u celom regionu Maglaja, pa ce tesko proci ikakva informacija o delatnosti klubova ili problemima tog stanovnistva tamo...

Dakle Bankai, zalud dusebriznistvo prema srbima u jednom primeru, kad delujes protiv srba u Srbiji...

Razlika je drasticna.Bec je Austrija i strana zemlja gde se odeselio velik broj ljudi zbog lose ekonomske situacije u zemlji u potrazi za boljim zivotom itd
dok je Maglaj vjekovna Srpska zemlja ,srpski etnicki prostor ,kontas razliku.Srbi zbog spelta istorijskih okolnosti nikad nisu uspjeli da na cijelom svom etnickom prostoru stvore Srpsku drzavu,tako je nastala i Crna Gora kao druga Srpska drzava,Republika Srpska 1992 kao treca Srpska drzava itd
 
Ne znam da li je baš za temu, ali sređujem kutije sa starim isečcima iz novina pa sam našao ovu vest:

Fotografija0013.jpg


tekst je iz "Revije 92" br 95, objavljena 14.05.1993

Da se ne zaboravi
 
Opet o zastavama, ali slabo ih raspoznajete nazalost, kao i novinari koji tendenciozno pisu ove tekstove koji ce sto bolje prodati neku novinu..Srbi iz Osava su znali kome prodaju zemlju, zasto su je prodavali tim ljudima? Para je ocito slatka stvar...a nemojte o Maglaju kao o nekom etnickom prostoru ovih ili onih..Madjari su ga prvi sazidali, dali mu ime, Turci su ga dogradili, razvili grad, Austrougari modernizovali i prebacili na drugu stranu rijeke Bosne. Tu je nastao prvi bosnjacki roman Zeleno busenje, uredjivao se list Behar i Bosnjak...Srbi su zivjeli na planini Ozren gdje i dan danas zive, a grad i dolina oko Bosne je naseljena Bosnjacima, gdje navedeni i danas zive...ako ne znate nemojte pricati svasta bude me sramota ispred vas :mrgreen:
 
Da li ste primetili da mi u Srbiji ne dobijamo nikave informacije,nego nas kljukaju sa nekim informacijama kao u vreme Sfrj,gde nam govore kako je sve ok.

Ovo je realnost.

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Zastava-IS-i-na-kuci-u-Osvama-307337.html

Зато ће Србија и проћи као СФРЈ. Чињеница је да је Запад тако третира, чињеница је да је власт тако третира, а необорива чињеница је и да народ још увек мисли да је то Југославија.

Кад се обнови српска држава ствари ће се променити. До тада, грађани могу да ћуте у мраку, док их не обасја пламен неке печурке у суседству, или пламен из торбе бомбаша самоубице, нажалост и једно и друго тренутно је вероватније, од пламена српске луче који српска мањина већ деценијама чека.
 
поздрављам то што босански мухамеданци одбацују хришћанске љиљане и све чешће истичу изворна мухамеданска знамења на зградама у којим обитавају. нека Европа зна с ким има посла.
 
поздрављам то што босански мухамеданци одбацују хришћанске љиљане и све чешће истичу изворна мухамеданска знамења на зградама у којим обитавају. нека Европа зна с ким има посла.

Ma ko ih odbacuje..to sto jedan covjek izbaci zastavu islama, ne znaci da odbacuje ljiljane..dapace ljiljana je sve vise i vise
 
Nema ekstremnih i umerenih svi su deo istog destruktivnog procesa u manjem ili većem stepenu tako da njihovo puko prisustvo znači uvek klicu ogromnog razaranja. Jedini spas je u tome da se zabrani finansiranje od spolja i ukine gostoprimstvo prema azilantima, readmisantima i ostalim uljezima i svaka vrsta profitiranja i državnog i institucinoalnog parazitiranja po osnovu takozvane zaštite i prava azilanata i migranata. Ova tela neograničeno pljačkaju državnu i privatnu imovinu građana Srbije pod izgovorom zaštite prava tražilaca azila uključujući i pravo na nasilje. A samo postojanje ovih centara za azilante jeste legalizacija pljačke državne imovine i dodatno ometanje procesa restitucije.

Inače kupuju zemlju i naseljavaju se da bi razarali a što je njihova " verska" dužnost, pošto oni veruju u satanu i njegovog slugu koji im naređuje da nasilno krše sve božje zapovesti i ljudske zakone. Njihova dužnost je da idu u džihad u nemuslimanske zemlje koje nazivaju "kućom rata" da bi te zemlje brutalno osvajali, razarali i pljačkali dok ih ne pretvore u "kuću islama" u kojoj vlada mrak bezbožno šerijatskog bezakonja.
Karađorđevićima da zahvalite što su islamisti vraćeni i ostali u srpskim zemljama.
 
Poslednja izmena:
Ma ko ih odbacuje..to sto jedan covjek izbaci zastavu islama, ne znaci da odbacuje ljiljane..dapace ljiljana je sve vise i vise

напротив. што је више застава ислама, то је мање застава са љиљанима. јер тевхид не трпи ни полумесец и звезду, а камо ли хришћански љиљан, који је знак Свете Тројице. дакле, све иде у добром смеру.
 
BIH je druga drzava, zasto bi nasi mediji prenosili vest o nekom ko je postavio u drugoj zemlji zastavu u svom dvoristu? SIPA je upoznata, vrsi provere i bezbednosne procene.
Грешиш, историјске су чињенице да су Босна и Херцеговина Српске. Изјава твог вољеног геноцидног Алије да је БиХ део Турске говори све о вашим намерама.
 
Da li ste primetili da mi u Srbiji ne dobijamo nikave informacije,nego nas kljukaju sa nekim informacijama kao u vreme Sfrj,gde nam govore kako je sve ok.

Ovo je realnost.

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Zastava-IS-i-na-kuci-u-Osvama-307337.html

Znamo mi da ima fanova iračko-sirijskih kozojeba u bosanskim planinama ali niti većina ovde zna gde je Maglaj a kamoli neki zaseok niti ih je iskreno briga,a lepo reče ovo bosanče dole znali su kome prodaju i nije ih bilo puno briga dok su brojali keš,pa što bih se ja sad potresao.

U krajnjem slučaju ako ovi iz RS vide bradatog gmaza sa skraćenim lonama kako ide prema njima neka ga preventivno roknu pa neka mu prikače crnu zastavu za foto-sešn....teško da bi im neko zamerio uključujući ove uz Sarajeva.
 
Znamo mi da ima fanova iračko-sirijskih kozojeba u bosanskim planinama ali niti većina ovde zna gde je Maglaj a kamoli neki zaseok niti ih je iskreno briga,a lepo reče ovo bosanče dole znali su kome prodaju i nije ih bilo puno briga dok su brojali keš,pa što bih se ja sad potresao.

U krajnjem slučaju ako ovi iz RS vide bradatog gmaza sa skraćenim lonama kako ide prema njima neka ga preventivno roknu pa neka mu prikače crnu zastavu za foto-sešn....teško da bi im neko zamerio uključujući ove uz Sarajeva.

Pa stvarno je tuzno sto ne znaju,mada ovde vlada totalni medijski mrak ajd kad se setimo sta je bilo u Novom Pazaru,pa evo nama ispred nosa je onaj Zukorlic,i sto bi isli dalje,yatim postavlju je spomenici nekim Acim Afendijama,Boze me sacuvaj dokle je to sve doslo,a nas ubedjuju kako je ovde sve ok,pa mislim ko je lud?

- - - - - - - - - -

Зато ће Србија и проћи као СФРЈ. Чињеница је да је Запад тако третира, чињеница је да је власт тако третира, а необорива чињеница је и да народ још увек мисли да је то Југославија.

Кад се обнови српска држава ствари ће се променити. До тада, грађани могу да ћуте у мраку, док их не обасја пламен неке печурке у суседству, или пламен из торбе бомбаша самоубице, нажалост и једно и друго тренутно је вероватније, од пламена српске луче који српска мањина већ деценијама чека.

Problem i jeste u tom Sfrj,kada budemo rascistili sa tim zabludama onda i mozemo videti gde smo,dotle ce nas sludjivati da je sve ok,dok nam teroristi disu za vratom.
 
поздрављам то што босански мухамеданци одбацују хришћанске љиљане и све чешће истичу изворна мухамеданска знамења на зградама у којим обитавају. нека Европа зна с ким има посла.

Pridruzujem se pozdravima. Svaka tica svome jatu leti....
 
Ovdje na krstarici digli halabuku i uspaničili zbog jedne zastave

Ako ste gledali vijesti na RTS bili reporteri u tom selu i mislili napraviti ko zna šta sve kad gle čuda Srbi hvale i u zvijezde dižu te ljude

Jedan se čak hvali da ga svi uljudno pozdravljaju a i da preko noći kuću ne zaključava i da mu ne prijeti nikava opasnost plus ako je neko voljan prodati imanje oni ga otkupe i debelo plate
 

Back
Top