Uspesna zena/uspesan muskarac

Duboko u tebi

Domaćin
Poruka
3.408
Kaze sa iza svakog uspesnog muskarca/zene stoji uspesna zena/muskarac... Shvatate sta hocu da kazem. Te izreke su, onako, ni tamo ni vamo.

Kako sam ja doziveo: video sam da postoji uspesan muskarac iza koga ne stoji zena, ali nikad nisam video uspesnu zenu a da nje iza ne stoji muskarac. Zasto je to tako? Zar je ovaj svet toliko "muski" da zene ne mogu da opstanu i uspeju samostalno? I zasto je zenama toliko bitan kesh? :mrgreen:

:cool:

Krenite... :lol:
 
Ako nije keks u pitanju, onda može. :D
Ajmo ispočetka, po milioniti put: definiši uspeh. :ceka:

Ma ne volim ja nesto bas sex... ;) :lol:

Znao sam da ce neko to da pita i spremio sam odgovor... Pa u Smrdiji je valjda uspeh imati dobar posao, mozda svoj biznis, znaci egzistenciju obezbedjenu da ne zavisis od tudjeg rapsolozenja, i tako dalje... Mozda neko ima nesto bolje, da kaze na tu temu, ali nekako posto se najveci broj ljudi u Smrdiji zali na posao, onda neka to bude jedna mera. Biti uspesan u poslu.

A sta je za tebe uspeh, eto imas prilku da kazes sta ti mislis?

- - - - - - - - - -

Zato sto ako nemas muskarca sa keshom, ne smatras se uspesnom.

Cekaj, jel to tvoje misljenje, ili insinuiras da tako zene u globalu misle? U Srbiji? U svetu? Nista ne razumem....
 
Ma ne volim ja nesto bas sex... ;) :lol:

Znao sam da ce neko to da pita i spremio sam odgovor... Pa u Smrdiji je valjda uspeh imati dobar posao, mozda svoj biznis, znaci egzistenciju obezbedjenu da ne zavisis od tudjeg rapsolozenja, i tako dalje... Mozda neko ima nesto bolje, da kaze na tu temu, ali nekako posto se najveci broj ljudi u Smrdiji zali na posao, onda neka to bude jedna mera. Biti uspesan u poslu.

A sta je za tebe uspeh, eto imas prilku da kazes sta ti mislis?

- - - - - - - - - -



Cekaj, jel to tvoje misljenje, ili insinuiras da tako zene u globalu misle? U Srbiji? U svetu? Nista ne razumem....

Nije moje, nego nase srpsko. Ono ako nemas k nisi nizasta
 
Ma ne volim ja nesto bas sex... ;) :lol:

Znao sam da ce neko to da pita i spremio sam odgovor... Pa u Smrdiji je valjda uspeh imati dobar posao, mozda svoj biznis, znaci egzistenciju obezbedjenu da ne zavisis od tudjeg rapsolozenja, i tako dalje... Mozda neko ima nesto bolje, da kaze na tu temu, ali nekako posto se najveci broj ljudi u Smrdiji zali na posao, onda neka to bude jedna mera. Biti uspesan u poslu.

A sta je za tebe uspeh, eto imas prilku da kazes sta ti mislis?
Pa to htedoh da pomenem - uspeh je relativna kategorija.
Za mene je trenutno definicija uspeha: život bez stresa.
 
Nije moje, nego nase srpsko. Ono ako nemas k nisi nizasta

Pa da takve su zene u Srbiji... :( I van.

NIje to za cudjenje, tako je i u Ukrajini, Belorusiji, Gruziji, Kazakhstanu... Gde god je "tranzicija" i sirotonja pokuca na vrata...

- - - - - - - - - -

Pa to htedoh da pomenem - uspeh je relativna kategorija.
Za mene je trenutno definicija uspeha: život bez stresa.

Tvoja definicja ce se pre ili kansije svesti na ovo sto sam ja rekao. Stres je najcesce od nesigurnog ili slabo placenog posla, gde te neko turira... Zar ne?
 
Tvoja definicja ce se pre ili kansije svesti na ovo sto sam ja rekao. Stres je najcesce od nesigurnog ili slabo placenog posla, gde te neko turira... Zar ne?
Stres je od svakog posla osim baba serinog.
Aj pitamo neke direktore da li žive bez stresa? Što si veći guzonja više se stresiraš.
Realno je da keš i stres rastu proporcionalno.
Ja sam najbolje živela dok sam bila školarac i student - ni brige ni pameti. Jer sve je lako kad si mlad. :zaljubljena:
 
Stres je od svakog posla osim baba serinog.
Aj pitamo neke direktore da li žive bez stresa? Što si veći guzonja više se stresiraš.
Realno je da keš i stres rastu proporcionalno.
Ja sam najbolje živela dok sam bila školarac i student - ni brige ni pameti. Jer sve je lako kad si mlad. :zaljubljena:

Svako odelo dobro stoji... Ma svaka rana manje boli... O da, o da, o da...

PA dobro ajde ti onda konkretno opisi to sto ti moze pruziti zivot bes stresa?

Mislim, ne moze da se poredi moj stres kada me gazda maltetira za 500 evra, i njegov jer je bolid pa se cima sa mnom, umesto da uziva u zivotu... ;)
 
Svako odelo dobro stoji... Ma svaka rana manje boli... O da, o da, o da...

PA dobro ajde ti onda konkretno opisi to sto ti moze pruziti zivot bes stresa?

Mislim, ne moze da se poredi moj stres kada me gazda maltetira za 500 evra, i njegov jer je bolid pa se cima sa mnom, umesto da uziva u zivotu... ;)
Ja ti pričam iz svog iskustva, imam u kući obe varijante.
Ali pošto si svakako stavio temu da bi blatio žene, ja odoh da spavam, ostavljam te da se zabavljaš.:kiss:
 
Mislim da je priča "iza svakog uspešnog muškarca stoji uspešna žena" zapravo nastala kao neko upiranje žena da dokažu da su i one tu nešto zaslužne.

Mislim, takođe, da je svako napravio svoj uspeh, to ko stoji iza nije ni bitno, onaj ko je stajao ispred je mogao pomoći, onaj ko je iza je samo uživao u tome.
 
Kaze sa iza svakog uspesnog muskarca/zene stoji uspesna zena/muskarac... Shvatate sta hocu da kazem. Te izreke su, onako, ni tamo ni vamo.

Kako sam ja doziveo: video sam da postoji uspesan muskarac iza koga ne stoji zena, ali nikad nisam video uspesnu zenu a da nje iza ne stoji muskarac. Zasto je to tako? Zar je ovaj svet toliko "muski" da zene ne mogu da opstanu i uspeju samostalno? I zasto je zenama toliko bitan kesh? :mrgreen:

:cool:

Krenite... :lol:

pa svima je...kad je kriza materijalno se stavlja u prvi plan

tako je zato sto ne zele da im žena bude bolja...ali ima izuzetaka
 

Back
Top