Zene tvrde na usima

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Poznajem vise zena koje su tvrde na usima.

Moras da im nesto ponovis mnogo puta dok konacno ne shvate i prihvate.

A ako dignes ton posle vise pokusaja na lep nacin - e tada se uvrede!


Iskreno, gade mi se takve zene.

Da li i vi poznajete neku tvrdu na usima?
 
Poznajem vise zena koje su tvrde na usima.

Moras da im nesto ponovis mnogo puta dok konacno ne shvate i prihvate.

A ako dignes ton posle vise pokusaja na lep nacin - e tada se uvrede!


Iskreno, gade mi se takve zene.


Da li i vi poznajete neku tvrdu na usima?


tprilike generalno sve su takve

da ponovim stari video gde covek bolje bjasnjava situvaciju :)

 
Ja takvu nisam upoznao. postoje one koje ne razumeju neko vreme sta kazes, ali se brzo uvezbaju, one koje otvorenih usta slusaju, ali ne cuju dok ne shvate pravac price, one koje ne zele da cuju, ali cuju kada ih zaintersusjes. I one koje uvek cuju naopako i one se isprave kada shvate ko je autoritet. Vikanje je dozvoljeno u svadji, koja nema veze sa usima.
 
Ja takvu nisam upoznao. postoje one koje ne razumeju neko vreme sta kazes, ali se brzo uvezbaju, one koje otvorenih usta slusaju, ali ne cuju dok ne shvate pravac price, one koje ne zele da cuju, ali cuju kada ih zaintersusjes. I one koje uvek cuju naopako i one se isprave kada shvate ko je autoritet. Vikanje je dozvoljeno u svadji, koja nema veze sa usima.

mlad si chovek
 
Ako voli tisinu, postanes tisi od kosmosa. A onda kada se desi posledica, kazes joj lepo. Ja sam ponavljao, izlazilo ti je na drugo uvo, to je to. Ne budi nikome tata.

- - - - - - - - - -

Ne znam. Ja sam psiho. Obozavam kada neko krene psiho igre. Umem bas bolestan da budem. I uzivam na nekakav sadisticki nacin u tome. Secam se jednu konobaricu sam izludeo da je skocila i pocela da vristi na mene zato sto sam je ignorisao, jer je ona mene kulirala na prvu loptu.
 
Ako voli tisinu, postanes tisi od kosmosa. A onda kada se desi posledica, kazes joj lepo. Ja sam ponavljao, izlazilo ti je na drugo uvo, to je to. Ne budi nikome tata.

- - - - - - - - - -

Ne znam. Ja sam psiho. Obozavam kada neko krene psiho igre. Umem bas bolestan da budem. I uzivam na nekakav sadisticki nacin u tome. Secam se jednu konobaricu sam izludeo da je skocila i pocela da vristi na mene zato sto sam je ignorisao, jer je ona mene kulirala na prvu loptu.

Zena ti je bato moj kao SENKA: ako ides ka njoj - ona se udaljava od tebe, a ako ides od nje - ona zuri za tobom!

To je velika zivotna istrina! :aha2:
 
Zena ti je bato moj kao SENKA: ako ides ka njoj - ona se udaljava od tebe, a ako ides od nje - ona zuri za tobom!

To je velika zivotna istrina! :aha2:

Pa ok, ima toga. Ono sto je tu zeznuto nije po muskarca koji jednom skapira to i nauci da kontrolise sebe, vec je po nju zeznuto. Jer kako mozes ostvariti vezu sa nekim koga si morao da dresiras paznjom na pocetku. Onda ti ostaje i to olaksanje da kada njoj jednom bude trebao crvst zagrljaj da ne moras to da radis ni iz koje moralne pozicije. Za muskarca, a verujem i zenu, prvi utisak je jako bitan. A ako naucis kroz zivot nesto generalno vazece.. onda se ne treba cuditi zasto ima toliko distanciranih, nazovi hladnih muskaraca.
 

Back
Top