ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

  • Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

    glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova tema je skroz zamrla .

Sutra igramo u 15 h .

Jaci smo nego jesenas . Odlazak Huga se nece osetiti jer je ovaj Boaci zverina . A tu je sada Milijas igracina i po , on ce nam i doneti duplu krunu . Videcemo onog Milica kakav je . A Pavkova i Vujakliju nismo ni trebali da dovodimo ne znam koji ce nam . Tesko da ce oni nesto veliko da pokazu . Orlandica i Sikimica smo trebali da se resimo i jednog i drugog i da polako bacamo u vatru Vucicevica , Romanica i Joveljica kad ga prodje mononukleoza . Le Talek je isto visak i Poletanovic je visak . Tu treba isforsirati Racica , Luku Ilica i onog Veljka Nikolica . Od toliko klinaca u napadu i na sredini nek samo dvojica eksplodiraju od njih sestorice , sedmorice i do jaja eto para . Valjda ce Adzicu davati minute .

A u odbrani smo idalje tanki . Dobro vidim Lukovic se malo popravio ali je pitanje kakav je ovaj Frimpong i kolko on moze da iznese . Videcemo ga pa cemo suditi . Ristica je trebalo prodati , Andjelkovica staviti na klupu i pustiti Milosevica da igra jbt platili smo ga 350 hiljada . E sad sta je dobro uradjeno pa na desnom beku sto smo doveli ovog mladog Brazilca da bude prvi bek kad Petko ode na leto . Taj mali mora da je dobar cim je igrao za mladu reprezentaciju Brazila .
 
Boaci je totalna nepoznanica videcemo jos kakav ce da bude....Milijas nikad nije bio igracina,pogotovo sada sa 30 i kusur godina,uvek je bio spor trom nikakav,jedino sto je imao dobar prekid....Taj brazilac bek,da sta valja ne bi sigurno zavrsio u Zvezdi....Jedino mi se svidja taj Frimpong kao igrac,Vujaklija je isto ok,za tog Pavkova nisam ni cuo dok nije dosao u Zvezdu...
Hiljadu stvari treba da se poklopi da bi ti klinci eksplodirali i da bi od njih postali igraci,primer Danila Pantica iz Partizana i Grujica iz Zvezde imao sam prilike da ih obojicu gledam u mladjim selekcijama Partizana i Zvezde,Pantica cak i u Rumi mislim da je igrao za Jedinstvo....Pantic je po meni bio za klasu bolji igrac od Grujica u tim mladjim selekcijama,ali sve je ostalo na tome..Posle je Grujic eksplodirao a Pantic se negde izgubio u Holandiji...
 
Boaci je totalna nepoznanica videcemo jos kakav ce da bude....Milijas nikad nije bio igracina,pogotovo sada sa 30 i kusur godina,uvek je bio spor trom nikakav,jedino sto je imao dobar prekid....Taj brazilac bek,da sta valja ne bi sigurno zavrsio u Zvezdi....Jedino mi se svidja taj Frimpong kao igrac,Vujaklija je isto ok,za tog Pavkova nisam ni cuo dok nije dosao u Zvezdu...
Hiljadu stvari treba da se poklopi da bi ti klinci eksplodirali i da bi od njih postali igraci,primer Danila Pantica iz Partizana i Grujica iz Zvezde imao sam prilike da ih obojicu gledam u mladjim selekcijama Partizana i Zvezde,Pantica cak i u Rumi mislim da je igrao za Jedinstvo....Pantic je po meni bio za klasu bolji igrac od Grujica u tim mladjim selekcijama,ali sve je ostalo na tome..Posle je Grujic eksplodirao a Pantic se negde izgubio u Holandiji...

Videcemo za tog Boacija. Nikad cuo ali moze da bude dobar napadac. Na pripremama je bio prilicno efikasan kako je novajlija.
Milijas se nikad nije ni isticao brzinom, to mu nije karakteristika. On ima dobru kretnju, precizan i dobar pas i odlican pregled igre kao i prekid. I Sasa Ilic je spor kao kornjaca ali njegove lopte imaju oci i to ga izdvaja od ostalih. Milijas ce dobro doci u sredini Zvezde ali ne znam kako ce se uklopiti sa Donaldom i Le Talekom jer su sva trojica spori iako fizicki jaki igraci. S druge strane tu se ocekuje od Kange da trci ali ne znam koliko ce to biti dovoljno. Frimponga sam pratio u prvom delu sezone ali on je tada cini mi igrao zadnjeg veznog ili desnog beka jer je dosta probijao na protivnicku polovinu a u Zvezdi racunaju da igra stopera sto on po vokaciji i jeste. Vujaklija se istaknuo u onoj kup utakmici na Rajku ali je imao dugu pauzu i pitanje je koliko je u formi a Zvezda je pretrpana napadacima pa je pitanje i koliko ce dobijati sansu. Pavkov drvce.
 
Fino i prijatno subotnje popodne u kuci najvece sportske ljubavi.
Odlicno navijanje,obrezanima dostavljen pecat drzave u kojoj zive,ne bas lepa igra (ali to je bilo i za ocekivati nakon pauze),protivnik za 6 seosku ligu (uzas od kluba,navijaca...) !!
Atomskog mrava drzati u prvih 11 i onda kada mu ne ide,covek pokrece ekipu i kako god bilo mora neka da uleti u mrezu.
Kanga van ritma i bez preko predjeninih kilometara u nogama ali opet i pored svega toga borben sa puno pretrcanih kilometara i na svakom delu terena.Bice ovo dobro sklopljen tim,vidi se da im fale utakmice za uigravanje.
 
bahatost i izivljavanje ''velikih'' drzavnih projekata i ljubimaca nad ''malim'' nezassticenim klubovima se nastavlja

jos jedan dokaz mojoj tvrdnji o tome ko je najveci kancer srpskog fudbala i sporta generalno

mada u ovom slucaju najvise krivim ljude iz Radnickog, jer kao da nisu znali sa kakvim prevarantima i sektasima imaju posla


RADNIČKI JAVNO PROZVAO: Zvezda nas izigrala nečasnim namerama!
"FK Crvena zvezda osporava transfer igrača Milana Pavkova koji je gle čuda, uredno registrovan za FK Crvena zvezda," tvrde iz Niša

http://www.telegraf.rs/sport/2634708-radnicki-javno-prozvao-zvezda-nas-izigrala-necasnim-namerama
 
Boaći - lik nedefinisan,2 gola ali i neverovatni promašaji.
Rutinska pobeda s'pola snage.Nerviraju me ovakvi timovi koji samo čekaju nekakve kontre ili greške protivnika da bi eventualno zapretili ali zato sa 8 u liniji brane svoj gol kao od cunamija !
Penal jeste bio ali isto tako po meni i smešno za drugi žuti (jedino ako je opet ono pravilo da za svaki prekršaj mora i žuti kada se svira penal).Drugi crveni amaterski dobijen,nezrelo.
Za sada,dve utakmice,dva totalno anti-fudbalska tima,tako da trenutna snaga može jedino da se vidi u narednom derbiju.
 
Boaći - lik nedefinisan,2 gola ali i neverovatni promašaji.
Rutinska pobeda s'pola snage.Nerviraju me ovakvi timovi koji samo čekaju nekakve kontre ili greške protivnika da bi eventualno zapretili ali zato sa 8 u liniji brane svoj gol kao od cunamija !
Penal jeste bio ali isto tako po meni i smešno za drugi žuti (jedino ako je opet ono pravilo da za svaki prekršaj mora i žuti kada se svira penal).Drugi crveni amaterski dobijen,nezrelo.
Za sada,dve utakmice,dva totalno anti-fudbalska tima,tako da trenutna snaga može jedino da se vidi u narednom derbiju.

Pa sta ocekivati od amaterskih ekipa i amaterskih trenera koji ih vode...Zato nam je i fudbal tamo gde jeste,igraci fizicki spremljeni katastrofalno,postavka igre na terenu katastrofalna,tereni kao njive...I onda im dodje kuci Vosa,Zvezda ili Partizan i oni bez ikakve zelje za nadigravanjem igraju bunker 90 minuta,kao da im gostuje Real,Barselona ili PSZ...
 
Manojlovic dobar ali bas bas dobar .

Petkovic isto dobar sve je korektno odradio i pozadi i napred .

Frimpong najbolji igrac na terenu sve cisti .

Lukovic dobar odradio je svoj deo posla .

Andjelkovic nije los ali nista specijalno .

Le Talek beskoristan . Ne vidim razlog zbog cega je uopste na terenu .

Donald ok nije los .

Plavsic dobar verovatno najbolji posle Frimponga i Manojlovica .

Kanga los , mnogo gresi .

Ruiz nista specijalno , ne ume da probije .

Boaci se nije video , nigde ga nije bilo Kanga mu nijednu loptu nije poslao .

Bozovic ocajan kao i uvek . Bolje da je igrao Adzic umesto Ruiza .Racic ili Milijas su mogli umesto Le Taleka . Milic mu ladno sedi na klupi a Srnic decko na tribinama . Umesto Andjelkovica bolje da je igrao Ristic ili Milosevic .
 
Manojlovic dobar ali bas bas dobar .

Petkovic isto dobar sve je korektno odradio i pozadi i napred .

Frimpong najbolji igrac na terenu sve cisti .

Lukovic dobar odradio je svoj deo posla .

Andjelkovic nije los ali nista specijalno .

Le Talek beskoristan . Ne vidim razlog zbog cega je uopste na terenu .

Donald ok nije los .

Plavsic dobar verovatno najbolji posle Frimponga i Manojlovica .

Kanga los , mnogo gresi .

Ruiz nista specijalno , ne ume da probije .

Boaci se nije video , nigde ga nije bilo Kanga mu nijednu loptu nije poslao .

Bozovic ocajan kao i uvek . Bolje da je igrao Adzic umesto Ruiza .Racic ili Milijas su mogli umesto Le Taleka . Milic mu ladno sedi na klupi a Srnic decko na tribinama . Umesto Andjelkovica bolje da je igrao Ristic ili Milosevic .

Katastrofalna igra,kakav Plavsic,Frimpong,svi su tuga...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top