"sirim ruke - Nebo molim: daj mi snagu da ga ja prebolim"

xxmxmxmxx

Obećava
Banovan
Poruka
88
Da li se putem ljubavi i seksa, ili jednog od to dvoje, bilo kojeg jednog od toga, ili mozda oba pojedinacno, moze prekinuti psihicka zavisnost od droge, ostaviti droga?
Mislim da je dodatna tezina tu u tome sto je muskarac opusteniji kada uzme neke (ne kazem za sve) od droga, pa zato i bolje (vise) osvoji zensku... Ova pjesma je samo jedna od 100 govorecih da je nekim zenama tesko da zaborave momke koji su "bili opusteni"...
Mnogo emocija izaziva refren: "Zbog tvog oka (nesto u vezi ociju, ili "oko" kao starinski naziv za jednu mjeru kolicine, ili tezine - zaboravio sam sto od toga), bez svedoka (dakle, ni Bog joj nije svjedok, jer ne bi dao da se toliko muci da ga ima), u sred leta (kad je najljepse) zvezde padaju... Sirim ruke (mozda oce da se "igla") - Nebo (ne Boga, nego nebo, mozda je meteropata pa joj kisa umiruje tugu, mozda mirisi poslije kise) molim: 'daj mi snagu da ga ja prebolim!'"
 
Poslednja izmena:
To sto sam pitao. Pjesmu sam stavio cisto kao dokaz da se takve stvari desavaju. Isto tako i "Alibi" od Milice Pavlovic je pjesma o tome... samo kad se okrene u "sve ono sto bi dok si samnom (uzeo) ti i ja bi", zbog toga sto "sve ono sto bi s tobom ja i ti bi" moze znaciti da bi sve ono sto oce i on, ali onda ispada da bi i on sve sto ona oce...

OFFTOPIC, interesantan:
Ja i drug smo zakljucili da se ne moze raskidat (seks imat sa njom) Milica Pavlovic, jer bi ona tebe j*ebala a ne ti nju, ne bi joj se moglo bas nista...
 
Poslednja izmena:
To sto sam pitao. Pjesmu sam stavio cisto kao dokaz da se takve stvari desavaju. Isto tako i "Alibi" od Milice Pavlovic je pjesma o tome... samo kad se okrene u "sve ono sto bi dok si samnom (uzeo) ti i ja bi", zbog toga sto "sve ono sto bi s tobom ja i ti bi" moze znaciti da bi sve ono sto oce i on, ali onda ispada da bi i on sve sto ona oce...

OFFTOPIC, interesantan:
Ja i drug smo zakljucili da se ne moze raskidat (seks imat sa njom) Milica Pavlovic, jer bi ona tebe j*ebala a ne ti nju, ne bi joj se mogo nista...

a sto?
 
Pa jesi ti vidjela Pavlovicku kako igra dok pjeva? Ili si pitala sto sam pitao? Pitao sam moze li se ljubavlju i seksom, ili jednom stvari od te dvije bilo kojom, ili nekom pojedinacno od te dvije stvari covjek skinuti sa psihicke zavisnosti od droge.
kako pojedinacno
Pa kad ti je neko iznad svih ne samo za nekoliko stepenica, nego kao na vrhu zgrade da je a ostali da su isto dobri, ali samo za prizemlje.
 
Poslednja izmena:
Pa jesi ti vidjela Milicu kako igra dok pjeva? Ili si pitala sto sam pitao? Pitao sam moze li se ljubavlju i seksom, ili jednom stvari od te dvije bilo kojom, ili nekom pojedinacno od te dvije stvari covjek skinuti sa psihicke zavisnosti od droge.

- - - - - - - - - -


Pa kad ti je neko iznad svih ne samo za nekoliko stepenica, nego kao na vrhu zgrade da je a ostali da su isto dobri, ali samo za prizemlje.
..ne pali se na idole..
..hebu se jednako dobro i kuvarica i kraljica ako znaju posao...
 
..ne pali se na idole..
..hebu se jednako dobro i kuvarica i kraljica ako znaju posao...
Ja slusam "rock" muziku, a onu pjesmu volim (i "Pakleni plan") zato sto ima elemente "rock" muzike, tako da mi ona nikako nije idol. (Al je*bo bi je, mislim da bi pristala.)
Ове пјеваљке из Луне изгледају дрољасто...
Pa jesam li ja kriv? Ja ne slusam spot nego pjesmu.
 
Poslednja izmena:
Pa jesi ti vidjela Pavlovicku kako igra dok pjeva? Ili si pitala sto sam pitao? Pitao sam moze li se ljubavlju i seksom, ili jednom stvari od te dvije bilo kojom, ili nekom pojedinacno od te dvije stvari covjek skinuti sa psihicke zavisnosti od droge.

Pa kad ti je neko iznad svih ne samo za nekoliko stepenica, nego kao na vrhu zgrade da je a ostali da su isto dobri, ali samo za prizemlje.

ne moze
ako se sa droge skida drugom drogom, to nije resenje
nije se skinuo, samo je zamenio zavisnost
jesi li ti cuo za lecenje zavisnosti od seksa
kako se zove muz ketrin zite? e pa on se lecio od toga
 
ne moze
ako se sa droge skida drugom drogom, to nije resenje
nije se skinuo, samo je zamenio zavisnost
jesi li ti cuo za lecenje zavisnosti od seksa
kako se zove muz ketrin zite? e pa on se lecio od toga
Najbolje da me izlijece zavisnosti od nesamoubitstva. Znas li ti kako je zenama pi*cka lijep organ, umjetnicki kad se gleda ispada kao nesto sto je spoj dusevnog i materijalnog, dakle, pi*cka nije supstanca, jesi kad razmisljala o tome? Ima onu liniju na sredini, ono je umjetnost, kako se naslo bas izmedju nogu, ispod puka, struka, oiviceno bokovima, da je drugdje to ne bi bilo tako lijepo... Centar zene. Ti ako tu ubacis nesto plasticno ili organsko bukvalno ulazis u centar zene, jesi kad mislila o tome?
 
Poslednja izmena:
ne moras stavljati sad u svaki post klipove, imas temu za to
A mogu li samo jedan? Odlican je...

- - - - - - - - - -

e ja sam na poslu, na ovom kompu su mi se otkacili kablovi sa zvucnika, a mrzi me da se saginjem ispod stola i da nesto kao namestam
tako da spotove ne gledam, a srecom ni e slusam :)
Ono je pjesma koja je ponijela prvo mjesto na jednom svetskom takmicenju. To je istina, iako je danas zaboravljena a nikad i nije bila popularna... Volim rijetko nalazive a dobre stvari da stavljam od muzike.
 

Back
Top