The Cranberries

ne mogu da verujem da nema teme. :shock: sad sam se zachudila... bicje da ova pretraga nije kako treba, al' ja ne umem bolje da tragam... :/

blah... nije mi sad do pisanja o njima, ali dovoljno je recji samo da ih mLooooogo volim. i bash mi je drago shto su jedna od grupa koje slusham od malena... OoPs tachno se secjam kad sam kao mala [i nizhe razredne osnovne rachunam pod ~kad sam bila mala] vrishtala uz Zombie ili Ode To My Family... da, da, bash karakteristiche pesme. OOps

i tako... posle nekog vremena [i dalje sam bila mala, ali ne i dalje u nizhim razredima osnovne], dospeshe oni meni ponovo u ruke. i ja se odushevim opet. i iznova se odushevljevam. mnogo ih volim, ali zaista. ((: sad da krenem da izdvajam pesme, ne vredi, ali izgleda da cju to ipak uchiniti... Empty [prva koja mi pada na pamet ?!], Daffodil Lament... I JS John Lennon... I'm Still Rimembering... Animal Instinct... Salvation... uffffffffff, kako se samo nisam prvo setila toga... -> Promises!!... Time Is Ticking Out...

stao mi je mozak, ne mogu vishe, vecj dugo nikako da izvrtim ceo mp3 odjedared. :roll:
 
I ja ih obozavam...Eto,chisto da pomenem neke od pesama
Zombie
Shattered
Dying in the sun
Ode to my family
Animal instinct
Salvation
Riddiculous thoughts
LINGER...nju najvishe volim
Empty
I cant be with you
Dreaming my dreams
 
meni su OK a skoro sam gledao DVD sa koncertima i spotovima....Animal instict je napisala posle rodjenja prvog deteta i ta pesma mi je jedna od najboljih....Ode to my family, Propmises i When you'r gone su mi najdrze......
 
meni se svidja i ova njena solo stvar,al nemam pojma kako se zove...chula sam je na vh1 :) a sto se tiche grupe odlicni su ..ono klasika salvation,twenty one,linger..i naravno ode to my family...
 

Back
Top