Neki se ne vole lijepo oblacit, a imaju para i lazu zene, a zna se da zene vole lijep

xxmxmxmxx

Obećava
Banovan
Poruka
88
o oblacenje.
Ono sto je krajnje zanimljivo je da svi znaju da zene privlaci lijepa garderoba, i to onda kad muskarac zeli iz - da se tako izrazim - filozofskih razloga da se lijepo obuce; iz iskrenih razloga. Kako onda da se desava ovo: oni koji su spremni na veliki grijeh, i ujedno i veliku bolest, a to je: da sve slazu da bi osvoili zenu,- da ti uglavnom ne odluce da se oblace lijepo, nisu "radi" tome, iako znaju bi im to mnogo donijelo u ocima zrtve laganja?

Moram da kazem i to da siromasni nisu ustvari u nemogucnosti da kupuju lijepu robu, jer originalna maica neke jake modne kuce moze da traje izgledom "kao nova" i po vise od 7 godina...i nije dosadjivanje "gledaocima" ako si svaki drugi dan u istoj njoj.
 
ma kakvi 7 do 10 gidna minimum

pa još ako su štedljivi na pranju, može i mnogo duže... :aha:

- - - - - - - - - -

Nikad mi nije bilo jasno, a neće biti ni ubuduće,
šta motiviše neke individue da kupe najkvalitetnije farmerke,
iskeširaju 300E, a onda ih pocepaju, i tako dronjkave nose....!
Je'bem li ga, šta kruži u mozgovima pojedinaca, nisam pametan ....:think:

a zaista je prava šteta što skidaju i cijenu...pa neuki ne znaju koliko ta krpica na njima vrijedi... :aha:
 
Ja ne razumem tu pomamu kod nasih likova ovde za sminkerajom. Kako izadjem na ulicu oko mene kao iz latino spotova. I to mi je nekako degutantno. Pogotovu stil oblacenja. Italijano mambo kapuchino al pacino. Pink majicice bodi a kao zesce homofbicni. Tako da je odgovor mozda da takvi likovi ne mogu bas i da proberu u ponudi kada se radi o odeci. Evo licno pre nekoliko dana izadjem da pogledam patike, ama bas ni jedne mi se ne dopadaju. Sve nesto ili sportishe Ronaldo, svetli u mraku, ili nekakve spicaste kao makro Sicilijana. S druge strane, lepo je doterati se a drugo kindjuriti. S obzirom na okruzenje bolje da izgledam kao klosar nego da idem u nekom pravcu mode i sl.
 
o oblacenje.
Ono sto je krajnje zanimljivo je da svi znaju da zene privlaci lijepa garderoba, i to onda kad muskarac zeli iz - da se tako izrazim - filozofskih razloga da se lijepo obuce; iz iskrenih razloga. Kako onda da se desava ovo: oni koji su spremni na veliki grijeh, i ujedno i veliku bolest, a to je: da sve slazu da bi osvoili zenu,- da ti uglavnom ne odluce da se oblace lijepo, nisu "radi" tome, iako znaju bi im to mnogo donijelo u ocima zrtve laganja?

Moram da kazem i to da siromasni nisu ustvari u nemogucnosti da kupuju lijepu robu, jer originalna maica neke jake modne kuce moze da traje izgledom "kao nova" i po vise od 7 godina...i nije dosadjivanje "gledaocima" ako si svaki drugi dan u istoj njoj.
e gluplje opterecenje u vezi pichki nisam video
 
Moram da kazem i to da siromasni nisu ustvari u nemogucnosti da kupuju lijepu robu, jer originalna maica neke jake modne kuce moze da traje izgledom "kao nova" i po vise od 7 godina...



pa još ako su štedljivi na pranju, može i mnogo duže... :aha:

Da, kako da ne.
Šta god sam kupio u Springfildu i Zari , raspalo mi se i izbledelo u rekordnom roku. Ok, nisu pojam kvaliteta ali jesu navodno bolji od drugih. Majica isto iz neke radnje u DC - bačena jer iako piše da je "cotton 100%" ono plastiketina, uparim se za sat vremena.
Onda Lacoste majica, rastegla joj se kragna posle par pranja. Skechers patike koje uzimam zbog dizajna i kvaliteta ( stara slava ) za 4-5 meseci ispucala koža ( prethodne mi trajale milenijum ceo )

Kvalitet danas ne postoji. I Nemac pravi auto tek da izdrži garantni rok pa da zaradi na delovima, a tek krpe nisu po kvalitetu ni prineti ex "Beteksu" nesrećnom.

Sve se se pravi da bude što jeftinije da bi se što više ugradilo. Nedavno sretnem poznanika u najnovijem modelu Nike patika. Kod nas znam da su 14 000 a on ih platio - 15e. Bio lik na Tajlandu...kod njih je ta cena, što je i realno jer se radi o najjeftinijim materijalima ( malo pene + sintetika ) i najjeftinijim radnicima.

Sve je to kaobojagi, jedino je šišanje ovaca realnost
 
Nikad mi nije bilo jasno, a neće biti ni ubuduće,
šta motiviše neke individue da kupe najkvalitetnije farmerke,
iskeširaju 300E, a onda ih pocepaju, i tako dronjkave nose....!
Je'bem li ga, šta kruži u mozgovima pojedinaca, nisam pametan ....:think:

Na to od prilike gledam ovako ako tako nešto napravi klinac u osnovnoj školi to je pubertet, mladenački bunt isl (jer starci keshiraju) pa ne razume dijete... ali ako je neko od recimo 20 ili 30 još uvijek na tom mentalnom sklopu naziv/ili dijagnoza je jasna: retard :neutral:
 
Zato lepo odes u neku prodavnicu kosulja i svecanih odela i lepo kupis kosulje kratkih i dugih rukava koje su strukirane, uzmes par pantalona na ivicu,par koje mozes da nosis i ovako i kupis kaput i miran si cele godine. Posle ti samo fale serdjo tacini patike za ove druge pantalone i cipele za pantalone na ivicu.
Sve ovo mozes realtivno jeftino da nadjes,a izgledaces lepo i kao gospodin.

Kosulje su od 2100-3500
Pantalone od 2400-3400
Pantalone na ivicu 3000-4000
Kaputi od 6000-15000
Patike od 2500 zimi sto kupis - 7000
Cipele od 2000-15000
 
Zato lepo odes u neku prodavnicu kosulja i svecanih odela i lepo kupis kosulje kratkih i dugih rukava koje su strukirane, uzmes par pantalona na ivicu,par koje mozes da nosis i ovako i kupis kaput i miran si cele godine. Posle ti samo fale serdjo tacini patike za ove druge pantalone i cipele za pantalone na ivicu.
Sve ovo mozes realtivno jeftino da nadjes,a izgledaces lepo i kao gospodin.

Kosulje su od 2100-3500
Pantalone od 2400-3400
Pantalone na ivicu 3000-4000
Kaputi od 6000-15000
Patike od 2500 zimi sto kupis - 7000
Cipele od 2000-15000

Ma ne pretjeruj. Jedne traperice, jedne kožne hlače, chupa Bon Jovi ono 80-te ;) i motor
 
Zato lepo odes u neku prodavnicu kosulja i svecanih odela i lepo kupis kosulje kratkih i dugih rukava koje su strukirane, uzmes par pantalona na ivicu,par koje mozes da nosis i ovako i kupis kaput i miran si cele godine. Posle ti samo fale serdjo tacini patike za ove druge pantalone i cipele za pantalone na ivicu.
Sve ovo mozes realtivno jeftino da nadjes,a izgledaces lepo i kao gospodin.

Kosulje su od 2100-3500
Pantalone od 2400-3400
Pantalone na ivicu 3000-4000
Kaputi od 6000-15000
Patike od 2500 zimi sto kupis - 7000
Cipele od 2000-15000

bokte koje cifre :eek:
 
Na to od prilike gledam ovako ako tako nešto napravi klinac u osnovnoj školi to je pubertet, mladenački bunt isl (jer starci keshiraju) pa ne razume dijete... ali ako je neko od recimo 20 ili 30 još uvijek na tom mentalnom sklopu naziv/ili dijagnoza je jasna: retard :neutral:

Zaprepaščuje me da pojedinci na najglamuroznije događaje, kada se dele
najznačajnije nagrade, nešto naj, naj....dođu sa takvim poderanim farmerkama !?
I muški, ali i žene.
Gore crni, elegantni frak i leptir,
a dole dronjak....!
Je'bo budale !
 

Back
Top