Zasto srpski nacionalsti ne vole pevaca Balasevica?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Uopste mi nije jasno zasto srpski nacionalizam ne voli danas najveceg srpskog pesnika, filozofa i pevaca Dj. Balasevica?

Ne mogu da verujem da je to samo zbog jedne simpaticne pesmice koju je napisao o kolonistima u Vojvodini...

Pa nisu valjda kolonisti ti koji kreiraju srpski nacionalizam?

Kome se on jos u Srbiji zamerio pa ga tako mrze?

Mozda ga mrze zato sto je iz Vojvodine?
 
Nekako ga stavljaju u nivo sa ustastvom...

A Balasevic to nije zasluzio.

- - - - - - - - - -

Da bi otvorio ovako nebuloznu temu,moraš prvo da definišeš šta je to nacionalizam,a zatim i da dokažeš da neko ko je nacionalista po automatizmu mrzi Đorđa Balaševića.

Nisam nikada procitao da se neki srpski nacionalista izrazio poitivno o ovom umetniku.
 
Zato jer je Baja Mali Knindža daleko veći umjetnik od njega

Ne znam da li postoji pevac ili pevacica ispod Beograda koji je vise popljuvan od Balasevica.

- - - - - - - - - -

glupju temu nisi mogao da otvoris, napredujes

Politicki problem je u tome sto se kroz pljuvanje Balasevica pljuje cela Vojvodina.

U tom grmu lezi zec.
 
Uopste mi nije jasno zasto srpski nacionalizam ne voli danas najveceg srpskog pesnika, filozofa i pevaca Dj. Balasevica?

Ne mogu da verujem da je to samo zbog jedne simpaticne pesmice koju je napisao o kolonistima u Vojvodini...

Pa nisu valjda kolonisti ti koji kreiraju srpski nacionalizam?

Kome se on jos u Srbiji zamerio pa ga tako mrze?

Mozda ga mrze zato sto je iz Vojvodine?


Daleko od toga da je najbolji srpski pesnik,filozof,a i pevac.
Kao nacionalista izrazito ga cenim kao tekstopisca ali taj stil pevanja mi se ne svidja..
 
Balasevic je vojvodjanski nacionalista i fasista. Oce sve Srbe da najuri iz vojvodine ako ne prizjanju Vojvodina-Rajh.

LINK?

- - - - - - - - - -

Панонски гоwнар је несумњиво синоним за Војводину, ко на њега удари, ударио је на Војводину.

Uprasvo o tome se radi: napad na Balasevica je udar srpskih nacionalsta na Vojvodinu.

Blasevic se pretvorio u metu napada srpskog nacionalizma, pogotovo onog UVEZENOG...
 
Uprasvo o tome se radi: napad na Balasevica je udar srpskih nacionalsta na Vojvodinu.

Blasevic se pretvorio u metu napada srpskog nacionalizma, pogotovo onog UVEZENOG...

Како ти већ рекох, тај је на почетку рата глумио великосрбина, али је брзо схватио да се то не исплати, њему је, као и огромној већини наше вајне елите, једино важно да је корито пуно. Зато тако и пролазимо.
 
Како ти већ рекох, тај је на почетку рата глумио великосрбина, али је брзо схватио да се то не исплати, њему је, као и огромној већини наше вајне елите, једино важно да је корито пуно. Зато тако и пролазимо.

Ja mislim da su se mnogi latili nacionalizma da bi im korito bilo puno.......Zato smo tako i prosli....:rtfm:

Shvatili su da je komunizam pao, pa onda - daj sta das, makar i nacionalizam.

- - - - - - - - - -

Mozda i zbog "onolikih silnih humanitarnih i dobrotvornih koncerata" sto ih je radio ...?

Ne razumem?
 
Ja mislim da su se mnogi latili nacionalizma da bi im korito bilo puno.......Zato smo tako i prosli....:rtfm:

Shvatili su da je komunizam pao, pa onda - daj sta das, makar i nacionalizam.

- - - - - - - - - -



Ne razumem?


Hajde da nabrojimo sve "dobrotvorne i humanitarne koncerte" koje je on do sada uradio ...
Nije tesko - manje ih je od "1" , a nije vise od "0" ..
Binarno , nema sta ...!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top