Michelin Crossclimate - zimska guma koja se moze voziti i leti

Ako je dobra zimi onda je ta guma jako mekana i sigurno će se trošiti brže nego uobičajeno,jedino ako Mišelin nije napravio neki novi izum tako da je ta guma dobra i leti i zimi.Po meni takve gume su za tamo gde ima snega desetak dana u godini.

trebao si detaljno da procitas tekst

Michelin kaze da je pronasao novu revolucionarnu smesu koju niko drugi jos nema i ta nova smesa omogucava ovakve karakteristike i zimi i leti.
 
Sumnjivo mi je to jer o toj gumi ni reči u Norveškoj.

pravili su prezentacije sirom sveta... Ne znam kako su zaobisli vas u norveskoj :D

Evo vidis zvali su gomilu novinara na alpe da vide karakteristike gume

Pravo ce gume da se pokazu tek na sledece prolece znacemo realna iskustva obicnih ljudi jer je guma kao guma u prodaji se pojavila od aprila ovog meseca


evo videa koji poredi ovu gumu sa standardnim all season gumama

Kaze na videu da je guma prva letnja guma sertifikovana kao i zimska sa planinom i tri pahulje.
 
Poslednja izmena:
Ovo nije zimska guma koja se moze voziti ljeti,nego ljetna guma koja je atestirana i za zimske uslove voznje,a to je osnovna razlika izmedju ove i svih dosadasnjih all season guma.imam je na autu i odlicno se pokazala u ljetnim uslovima voznje sto se i ocekuje kad se pogleda specifikacija gume,za zimu cemo jos da vidimo al za neke normalne uslove voznje mislim da nece biti vecih problema.
 
ja je vozim zimus se odlicno pokazala.

Nisam se nigde zaglavio.

Ne verujem da imas toliko predjenih kilometara kao ja.Iz iskustva kazem da ne postoji guma koja je univerzalna za sve vremenske prilike, a da se pokazala kako treba.Bar ne jos.Zadji malo sa tim gumama po Alpima u zimskom periodu ili negde gde ima puno snega velikih prevoja itd.Uostalo ne treba mene da slusas.Pogledaj nordijske zemlje.Da li neko od njih vozi univerzalne gume.:think:
 
Ne verujem da imas toliko predjenih kilometara kao ja.Iz iskustva kazem da ne postoji guma koja je univerzalna za sve vremenske prilike, a da se pokazala kako treba.Bar ne jos.Zadji malo sa tim gumama po Alpima u zimskom periodu ili negde gde ima puno snega velikih prevoja itd.Uostalo ne treba mene da slusas.Pogledaj nordijske zemlje.Da li neko od njih vozi univerzalne gume.:think:
Po toj logici, za nasu klimu ne valja ni jedna guma. Aj ti sa zimskim gumama vozi na plus 20 sto se cesto desava krajem februara. A opet u oktobru nocu bude nula, a gume letnje.
 

Back
Top