Profesionalni dodirivači
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: Profesionalni dodirivači

Moderator poetessa (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    1428

Podrazumevano Profesionalni dodirivači

Od kad je sveta i veka, bazični ljudski kontakt je počinjao sa dodirom, odnosno od samog rođenja.

E sad u ovom svetu ludila i mahnitog udaljvanja jednih od drugih, javlja se jedna interesantna pojava u društvu, a to je potreba za dodirivanjem. Odnosno sve više imamo ljude koji idu na neke masaže, relaksacije, kiropraktiku, a Bogme i redovi kod doktora su se otegli, jer izgleda da su neki u stanju da čekaju po više sati da bi bili pregledani i dodirnuti makar i od strane doktora. Meni ovo zvuči smešno, ali praksa kaže da je tako, da je potreba za ljudskim dodirom izgleda velika, pa dobijena od stručnog lica još blagotvornija i poželjnija.
    ..
    Prema nekim psihološkim studijama koje su vršene (evo linka, http://www.spring.org.uk/2011/04/10-psychological-effects-of-nonsexual-touch.php), ustanovljeni su sledeći obrasci recimo:

- konobarice imaju veće šanse da dobiju bakšiš ako lagano dodirnu mušteriju po ramenu.
    - prodavci kola imaju veću šansu da završe prodaju ako sa mušterijom pređu na familijarni ton, uz tapšanje po leđima i dodirivanje (non-sexual)
    - anketari na ulici takođe, bolje prolaze sa onima koji budu i dodirnuti prilikom spopadavanja po ulici (čuvajte se, vidite kako se nekad agresivno zaleću i oni znaju za taj trik)

*ima jedna i falinka u vezi ovog dodirivanja, a to je da kulturološki nije to uvek svugde isto...pa je tako anketiranje u Poljskoj uz dodirivanje muškog anketara bilo loše prihvaćeno, za razliku od ženskog.

...
    U svakom slučaju, potreba sa profesionalnim dodirivačima ili "profesional touchers-ima" definitivno postoji.
    Šta vi mislite o ovome?
    Da li se vi osećate nekad da bi vam trebao neki "profesionalni dodirivač" ili biste možda vi mogli da ponudite takvu uslugu?
    Da li namirišete ljude koji hoće da vam uvale nešto tako što će vas izmanipulisati dodirom, kako regujete na te pokušaje, uživate li ili besnite u sebi?
    ..
    da vidimo koliko vam dodir uopšte znači
    Muškarci na temi Žene pitaju...su ovako glasali!
    Ne znam ja ništa, ja ovde samo postavljam pitanja

Moderator Vexy (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    3892

Podrazumevano Re: Profesionalni dodirivači

Mrzim kad me neko dodiruje poramenu ili rukama,tako da taj što me dodiruje,od mene vajde imat neće!!!

Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    1428

Citat Original postavio Vexy Pogledaj poruku
    Mrzim kad me neko dodiruje poramenu ili rukama,tako da taj što me dodiruje,od mene vajde imat neće!!!
    znači tebe Vexy iritira taj dodir

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    0

mene maločas spopala jedna školovana seljančica u gradskom autobusu
    žurila da sedne ko da su na sedište montirali onu stvar a majstor valjda ubrzao pa ona izgubila centrifugalnu ravnotežu
    ja se okrenem da vidim šta to bi a ona umesto izvinjenja kez od uva do uva
    "ako, ako smej se srećo, očešala si se o muško iz grada, ne birni nećeš zatrudniš jer kratko trajalo"

Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    1428

Citat Original postavio Rasejani Prorok Pogledaj poruku
    mene maločas spopala jedna školovana seljančica u gradskom autobusu
    žurila da sedne ko da su na sedište montirali onu stvar a majstor valjda ubrzao pa ona izgubila centrifugalnu ravnotežu
    ja se okrenem da vidim šta to bi a ona umesto izvinjenja kez od uva do uva
    "ako, ako smej se srećo, očešala si se o muško iz grada, ne birni nećeš zatrudniš jer kratko trajalo"
    eto vidiš
    ..
    ajde što se ona očešala, nego jel' tebi prijalo?

Moderator Vexy (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    3892

Citat Original postavio poetessa Pogledaj poruku
    znači tebe Vexy iritira taj dodir
    Mogu da me dodiruju samo moji ukućani i neke baš bliske drugarice,- -to me ne iritira jer znam da ne žele da postignu ništa drugo osim bliskosti.
    svi ostali ako me dodiruju, e znam da se nešto krije iza toga i mrzim to.

Domaćin mekflaj (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    175

imam potrebu za tim ali ona je nezadovoljena

Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    1428

Mogu da me dodiruju samo moji ukućani i neke baš bliske drugarice,- -to me ne iritira jer znam da ne žele da postignu ništa drugo osim bliskosti.
    svi ostali ako me dodiruju, e znam da se nešto krije iza toga i mrzim to.
    aha, vidiš znači imamo glas protiv tog dodirivanja...pa ne znam, a jel' ti ne prija recimo da odeš na more i stvarno konobarica bude ljubazna i dodirne te lagano po ramenu, ono kao "šta biste želeli?"
    .

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.04.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    0

eto vidiš
    ..
    ajde što se ona očešala, nego jel' tebi prijalo?
    Pravo da ti kažem išao sam po surutku, mnogo zdravo.
    Surutka na pridošlu populaciju deluje ko beli lukac na vešticu.

a odavno sam prestao da obraćam pažnju na cigansku kulturu došljaka
    po sistemu ko te j. ne poznajem te em se laktaju em preskaču kad treba da ustanu ali obavezno sednu do prozora jer se tada redje ustaje drugima
    Ni muški nisu bolji iz tih zatucanih regija, sedne akademski gradjanin pa raširi noge dok lista fejsbuk na mobilnom
    Ja sednem pored i kažem -aj akademac skupi pitchku, nije ti deda projektovao ovaj autobus...

Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    1428

Citat Original postavio mekflaj Pogledaj poruku
    imam potrebu za tim ali ona je nezadovoljena
    Mek...videh na tvojoj temi negde tu želju
    ..
    Ovde znači prvenstveno mislimo na ženski dodir i kolikog intenziteta konkretno?

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3009

jel mozes da konkretizujes u jednoj recenici, da ne citam sve...
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    1428

ne mogu Maheru...pročitaj, baš sam lepo sročila
    ..
    idem da dinstam meso...vraćam se kasnije...da ste lepo odgovarali
    ..
    imam i onu drugu temu o učiteljima..samo da napomenem...tamo sam konkretizovala

Legenda Grof Vronski (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2635

Isti slučaj je sa mnom !
    Distanca.
    Bez dodirivanja, približavanja i pljuvanja kroz zube !
    Toliko....
    Kada bi se ljudi odrekli lepog govora o sebi i lošeg govora o drugima -
    većina čovečanstva bi postala nema...

Iskusan Ripley* (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

Ne podnosim. Jače je od mene. Neko blizak samo nek me takne po ruci mogu da odlepim, pozitivno...stranac, bukvalno ustuknem.
    Od malena tako...kad bi me grlile, ljubile i za obraščiće štipale kojekakve tetke i komšiluk..meni bilo muka, posle bih krišom brisala lice
    Dešavaju se i ti slučajni tapš, tapš dodiri od kojih takođe osećam odbojnost i zayebi ako ću ti na tu foru potpisati neku anketu, peticiju,, kupiti nešto, pristupiti u Jehovine...moraš me bolje verbalno ubediti, ali na pristojnoj fizičkoj distanci: ))

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Ja ne volim da se zdravim sa ljudima, a kamoli da me neko dodiruje bez mog pristanka.
    Tako da, ti sto bi profesionalno da me dodiruju, neka hvala.

Privatno vec, druga prica.
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    439

I ja ne volim u poslovnom ili sl okruzenju da me neko dodiruje. To je minus bod. Nisam dete da treba da me iscuclas da bih se osecao raspolozenim za rad i sl. Distanca i postavi pitanje. Ljudima fali dodir jer ga traze na pogresnom mestu.

Elita
    Učlanjen
    18.08.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    620

Nemam potrebu za profesionalnim dodirivacem, jer sve sto mi je potrebno dobijam u domu svom. Volim iskreno da grlim, ljubim i dodirujem bliznje i jako mi je bitno da sve navedeno dobijam na pravilan nacin i u primerenim kolicinama.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6079

kazu da imam nezan dodir ko oblaktrebo bi ko maser da radim i to sa srecnim zavrsetkom
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    1428

Za sada samo MekFlaj ima potrebu za dodirivačem..vi ostali bežite kao đavo od krsta od dodirivanja od strane nepoznatih osoba

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Ripley* Pogledaj poruku
    Ne podnosim. Jače je od mene. Neko blizak samo nek me takne po ruci mogu da odlepim, pozitivno...stranac, bukvalno ustuknem.
    Od malena tako...kad bi me grlile, ljubile i za obraščiće štipale kojekakve tetke i komšiluk..meni bilo muka, posle bih krišom brisala lice
    Dešavaju se i ti slučajni tapš, tapš dodiri od kojih takođe osećam odbojnost i zayebi ako ću ti na tu foru potpisati neku anketu, peticiju,, kupiti nešto, pristupiti u Jehovine...moraš me bolje verbalno ubediti, ali na pristojnoj fizičkoj distanci: ))
    joj to smo valjda svi radili...a kad mi uhvate i obujme svojim ogromnim ručerdama moje malo lice i ustreme se direkt na usta...to je bio tek šok i trauma
    ..
    i ništa prava deteta ili strah od pedofilije nego još stisne da se ne otimam i brkate dede i brkate babe..jao!

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    kazu da imam nezan dodir ko oblaktrebo bi ko maser da radim i to sa srecnim zavrsetkom
    za nežan dodir kao oblak
    ..
    i jedan profesionalni dodirivač u najavi

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Grof Vronski Pogledaj poruku
    Isti slučaj je sa mnom !
    Distanca.
    Bez dodirivanja, približavanja i pljuvanja kroz zube !
    Toliko....
    ovo je tek oblik ekstremne prisnosti
    ..
    užas, što se više odmačinjem...presretač i pljuvač se približava više

Legenda Grof Vronski (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2635

Za sada samo MekFlaj ima potrebu za dodirivačem..vi ostali bežite kao đavo od krsta od dodirivanja od strane nepoznatih osoba

- - - - - - - - - -

joj to smo valjda svi radili...a kad mi uhvate i obujme svojim ogromnim ručerdama moje malo lice i ustreme se direkt na usta...to je bio tek šok i trauma
    ..
    i ništa prava deteta ili strah od pedofilije nego još stisne da se ne otimam i brkate dede i brkate babe..jao!

- - - - - - - - - -

za nežan dodir kao oblak
    ..
    i jedan profesionalni dodirivač u najavi

- - - - - - - - - -

ovo je tek oblik ekstremne prisnosti
    ..
    užas, što se više odmačinjem...presretač i pljuvač se približava više
    Voli prisnost !
    Što smo si bliži, to smo si prisniji.....!
    Kada bi se ljudi odrekli lepog govora o sebi i lošeg govora o drugima -
    većina čovečanstva bi postala nema...

Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    1428

Citat Original postavio Grof Vronski Pogledaj poruku
    Voli prisnost !
    Što smo si bliži, to smo si prisniji.....!
    i to nepodnošljivo
    ..
    užas

Vitača Milut
    Učlanjen
    06.05.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Od kad je sveta i veka, bazični ljudski kontakt je počinjao sa dodirom, odnosno od samog rođenja.

E sad u ovom svetu ludila i mahnitog udaljvanja jednih od drugih, javlja se jedna interesantna pojava u društvu, a to je potreba za dodirivanjem. Odnosno sve više imamo ljude koji idu na neke masaže, relaksacije, kiropraktiku, a Bogme i redovi kod doktora su se otegli, jer izgleda da su neki u stanju da čekaju po više sati da bi bili pregledani i dodirnuti makar i od strane doktora. Meni ovo zvuči smešno, ali praksa kaže da je tako, da je potreba za ljudskim dodirom izgleda velika, pa dobijena od stručnog lica još blagotvornija i poželjnija.
    ..
    Prema nekim psihološkim studijama koje su vršene (evo linka, http://www.spring.org.uk/2011/04/10-psychological-effects-of-nonsexual-touch.php), ustanovljeni su sledeći obrasci recimo:

- konobarice imaju veće šanse da dobiju bakšiš ako lagano dodirnu mušteriju po ramenu.
    - prodavci kola imaju veću šansu da završe prodaju ako sa mušterijom pređu na familijarni ton, uz tapšanje po leđima i dodirivanje (non-sexual)
    - anketari na ulici takođe, bolje prolaze sa onima koji budu i dodirnuti prilikom spopadavanja po ulici (čuvajte se, vidite kako se nekad agresivno zaleću i oni znaju za taj trik)

*ima jedna i falinka u vezi ovog dodirivanja, a to je da kulturološki nije to uvek svugde isto...pa je tako anketiranje u Poljskoj uz dodirivanje muškog anketara bilo loše prihvaćeno, za razliku od ženskog.

...
    U svakom slučaju, potreba sa profesionalnim dodirivačima ili "profesional touchers-ima" definitivno postoji.
    Šta vi mislite o ovome?
    Da li se vi osećate nekad da bi vam trebao neki "profesionalni dodirivač" ili biste možda vi mogli da ponudite takvu uslugu?
    Da li namirišete ljude koji hoće da vam uvale nešto tako što će vas izmanipulisati dodirom, kako regujete na te pokušaje, uživate li ili besnite u sebi?
    ..
    da vidimo koliko vam dodir uopšte znači
    Pre svega dodir mi uopšte ne smeta, naprotiv i nikada nisam imala problem da me neko u toku razgovora dodirne, naravno ukoliko taj dodir nema seksualnu konotaciju i nije u skladu sa razgovorom koji se vodi.
    Desilo mi se i to na žalost u veoma mladim godinama sa nekim ko je mogo da mi bude deda a imao je visok položaj na stomatološkoj klinici i pri tom je preko neke urgencije vodio računa o mojim zubima. Ipak nije uspeo da mi ogadi ljudski dodir i posle incidenta sa njim nastavila sam bez većih trauma.
    I ja dodirnem ljude sa kojima razgovaram. Ponekad ih i zagrlim. Naravno ljude koje ne poznajem držim na distanci jer ne znam kakav stav imaju o profesionalnim pipačima, pa se štekam da ne pomisle da sam napadna.

Jedino mi smetaju oni što zloupotrebljavaju situaciju u gradskom prevozu pa ti se nalepe ko folija na leđa. Njih ne mogu da trpim tako da ih ostružem istog momenta čim osetim da su mi se naklatili.

Učlanjen
    05.06.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    1428

Citat Original postavio PerfectOne Pogledaj poruku
    Pre svega dodir mi uopšte ne smeta, naprotiv i nikada nisam imala problem da me neko u toku razgovora dodirne, naravno ukoliko taj dodir nema seksualnu konotaciju i nije u skladu sa razgovorom koji se vodi.
    Desilo mi se i to na žalost u veoma mladim godinama sa nekim ko je mogo da mi bude deda a imao je visok položaj na stomatološkoj klinici i pri tom je preko neke urgencije vodio računa o mojim zubima. Ipak nije uspeo da mi ogadi ljudski dodir i posle incidenta sa njim nastavila sam bez većih trauma.
    I ja dodirnem ljude sa kojima razgovaram. Ponekad ih i zagrlim. Naravno ljude koje ne poznajem držim na distanci jer ne znam kakav stav imaju o profesionalnim pipačima, pa se štekam da ne pomisle da sam napadna.

Jedino mi smetaju oni što zloupotrebljavaju situaciju u gradskom prevozu pa ti se nalepe ko folija na leđa. Njih ne mogu da trpim tako da ih ostružem istog momenta čim osetim da su mi se naklatili.
    Nisam imala takv neki momenat u svom životu...sad pokušavam da osvežim sećanje i pokušavam da se prisetim, da li sam nešto potisnula možda.
    Ali ima ljudi koji su nekako imali tu neku ljigavost u pristupu prema deci, nekako čini mi se da se to negde namiriše odmah.
    ..
    Ali ima nešto što sam kod sebe zapazila..i što nije da nije zanemarljivo sad.
    Ima ona situacija, kad te neko iznenada kao malo jače lupi po leđima..dešavalo mi se to sa ženskim osobam iskreno više..nego sa muškarcima.
    Nalet besa koji ja u meomentu osetim kad se to desi je toliko jak u meni (obično to ta osoba ne vidi, suzdržim se koliko god mogu) da me to iskreno uplaši.
    ..
    Uplaši me sopstvena reakcija na tu iznenadnu ljudsku bahatost...i onda se zapitam...odakle mi to?

Vitača Milut
    Učlanjen
    06.05.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nisam imala takv neki momenat u svom životu...sad pokušavam da osvežim sećanje i pokušavam da se prisetim, da li sam nešto potisnula možda.
    Ali ima ljudi koji su nekako imali tu neku ljigavost u pristupu prema deci, nekako čini mi se da se to negde namiriše odmah.
    ..
    Ali ima nešto što sam kod sebe zapazila..i što nije da nije zanemarljivo sad.
    Ima ona situacija, kad te neko iznenada kao malo jače lupi po leđima..dešavalo mi se to sa ženskim osobam iskreno više..nego sa muškarcima.
    Nalet besa koji ja u meomentu osetim kad se to desi je toliko jak u meni (obično to ta osoba ne vidi, suzdržim se koliko god mogu) da me to iskreno uplaši.
    ..
    Uplaši me sopstvena reakcija na tu iznenadnu ljudsku bahatost...i onda se zapitam...odakle mi to?
    Ja nisam na žalost ko svako naivno devojče dok me nije uveo u svoju kancelariju da mi gleda zube... imbecil.

E vidiš taj momenat neprijatnog iznenađenja budi i u meni bes. Ne može to da se podvede pod dodir, pre može da se tretira kao nedostatak manira.. Ali i mene to ume da opasno iznervira, a žene jesu sklonije tome, i to je tačno.

Tras po leđima kad ne očekuješ. Agresija ničim izazvana. Užas.
    Poslednji put ažurirao/la PerfectOne : 27.05.2015. u 15:12

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

can you feel bb my tongue touch ?

Znaci ali online je nemoguce

Slične teme

1. jel treba nekome profesionalni telohranitelj+vozac???
    Autor major79 u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.08.2007., 21:24
  2. Sharp Projektor Profesionalni EXTRA Povoljno
    Autor superbuy u forumu Razno
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.03.2005., 01:24
  3. Potrebni profesionalni ...
    Autor Login Killer u forumu Internet
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 02.03.2005., 22:47

Pravila za slanje poruka