Dva puta za vece

slavisa96

Početnik
Poruka
9
Ovako, malo sam neiskusan i sada sam se uplasio. Ja i moja devojka od skoro imamo odnose. Koristio sam kondom ali nzm da li postoji veliki rizik od trudnoce ako imamo dva puta za vece msm koristio sam kondom i drugi put ali nzm koliko je to bezbedno? Da li neko moze da mi objasni?
 
U tim godinama mogao sam 2x bez vadjenja:deda2:

Ma možda je i on mogao više puta ali se cura žurila da ne zakasni doma ;)

- - - - - - - - - -

opaa doso si da se pofalis kako mozes 2x:per:

Ma neeeee, vidiš da dečko ima ozbiljnu dilemu, a i da mogu dva puta hvale se ovo iznad 60 :D
a ovi mladi i neiskusni mogu koliko hoće, samo ne znaju kako :zcepanje:
 
Slusaj, ti kada svrsis prvi put, bilo kroz seks, masturbaciju kako god, ostaju ti spermatozoidi u kanalima, na glavicu. Ne sperma, mada i toga mozda ostane malo, vec spermatozoidi.
Glavic uvek mozes da operes 'ladnom vodom, jer ladna voda ubija spermatozoide na povrsini, a da bi izbacio one iz kanala treba da mokris. Posle mokrenja izbaci se sve (vecina) sto je ostalo, a i mokracna kiselina ubija spermatozoide.

U sustini ako koristis kondom, siguran si, ako ne pukne.
Ako ne koristis ili ti pukne, moguce je da ti predejakulat, koji sluzi kao prirodno sredstvo za podmazivanje, pokupi spermatozoide koji su ti ostali u kanalima, i onda oni dodju na povrsinu penisa, pa da tako, iako ne svrsis drugi put dodje do oplodnje.

Sad, kolika je sansa za sve ovo, ne znam, zato lepo kondom na glavu da ne boli glava, a i ne kosta te mnogo da posle seksa odes u WC, pa opet.
 
Ovako, malo sam neiskusan i sada sam se uplasio. Ja i moja devojka od skoro imamo odnose. Koristio sam kondom ali nzm da li postoji veliki rizik od trudnoce ako imamo dva puta za vece msm koristio sam kondom i drugi put ali nzm koliko je to bezbedno? Da li neko moze da mi objasni?
koristio si korišćen kondom? :eek:
dečače, šta ti radiš?


U tim godinama mogao sam 2x bez vadjenja:deda2:
malo je to kolega, malo je to :rotf:



Slusaj, ti kada svrsis prvi put, bilo kroz seks, masturbaciju kako god, ostaju ti spermatozoidi u kanalima, na glavicu. Ne sperma, mada i toga mozda ostane malo, vec spermatozoidi.
Glavic uvek mozes da operes 'ladnom vodom, jer ladna voda ubija spermatozoide na povrsini, a da bi izbacio one iz kanala treba da mokris. Posle mokrenja izbaci se sve (vecina) sto je ostalo, a i mokracna kiselina ubija spermatozoide.

U sustini ako koristis kondom, siguran si, ako ne pukne.
Ako ne koristis ili ti pukne, moguce je da ti predejakulat, koji sluzi kao prirodno sredstvo za podmazivanje, pokupi spermatozoide koji su ti ostali u kanalima, i onda oni dodju na povrsinu penisa, pa da tako, iako ne svrsis drugi put dodje do oplodnje.

Sad, kolika je sansa za sve ovo, ne znam, zato lepo kondom na glavu da ne boli glava, a i ne kosta te mnogo da posle seksa odes u WC, pa opet.
šansa je 0,ooooooooo1% :kez:
 
Ovako, malo sam neiskusan i sada sam se uplasio. Ja i moja devojka od skoro imamo odnose. Koristio sam kondom ali nzm da li postoji veliki rizik od trudnoce ako imamo dva puta za vece msm koristio sam kondom i drugi put ali nzm koliko je to bezbedno? Da li neko moze da mi objasni?

sa kondomom jeste 70% bezbedno :mrgreen:

samo 2 ? : ( Moja svrsava svakih 5-10 min :aha: a 2h imamo sex neprestani bez vadjenja :heart:
 
msm menjamo poze :malav: dok mi ona sapuce i preklinje joss ne vadi oh toooo pravi si pastuv pohotnice :zper: :rotf:

i neprestano me palii i lozi aaaaaaaaa mogao bi forever NJU <3 :aha: i obozava da joj napunim ribicu ~~~~ :zaljubljena:

srecom to je Virt :malav: i ne plasim se Trudnoce :rotf:

Pump that Pussy and don't Worry so much - she love it ~~~ :cool:
 
Ovako, malo sam neiskusan i sada sam se uplasio. Ja i moja devojka od skoro imamo odnose. Koristio sam kondom ali nzm da li postoji veliki rizik od trudnoce ako imamo dva puta za vece msm koristio sam kondom i drugi put ali nzm koliko je to bezbedno? Da li neko moze da mi objasni?

nerazumem...šta...koristio si isti kurton ?
 
Dobro, nisam svrsio ni u kondom dok sam bio u njoj. Nego sam izvadio (tako sam citao da je najbolje). Nego pitam zbog toga sto sam imao odnose pa posle 20 min opet (sa drugim kondomom naravno). Pa se bojim da li je velika neka sansa da devojka zatrudni, msm mozda sam stavljao drugi pa da je nekako preslo da povrsinski sloj. Nzm svasta mi se mota po glavi
 
Dobro, nisam svrsio ni u kondom dok sam bio u njoj. Nego sam izvadio (tako sam citao da je najbolje). Nego pitam zbog toga sto sam imao odnose pa posle 20 min opet (sa drugim kondomom naravno). Pa se bojim da li je velika neka sansa da devojka zatrudni, msm mozda sam stavljao drugi pa da je nekako preslo da povrsinski sloj. Nzm svasta mi se mota po glavi

ne znam nisam vas posmatrao :lol: ako si izvadio i onda Cumm - sve je ok :cool: hmmmm uvek postoji ta mogucnost :aha: uzmi smrk i isperi njenu mackcu za svaki slucaj :ok: :rotf:

- - - - - - - - - -

odkud znam provirete kod doktora ili ako postoji neki pussy tester :lol: za proveru sperme u njoj :rumenka:
 

Back
Top