pink boja ne postoji ?

zeljko mitrovicu,znao si sve vreme.a nisi nam rekao:evil::sad2::)

Ustvari ako bolje pogledaš njegova televizija je obojena braon bojom. :mrgreen:

braon-logo.jpg
 
Uozbiljimo se malo, tema nije naivna.
Po P.K.Diku postoje sateliti koji emituju ruzicaste holograme na zemlju
VALIS has been described as one node of an artificial satellite network originating from the star Sirius in the Canis Major constellation. According to Dick, the Earth satellite used "pink laser beams" to transfer information and project holograms on Earth and to facilitate communication between an extraterrestrial species and humanity. Dick claimed that VALIS used "disinhibiting stimuli" to communicate, using symbols to trigger recollection of intrinsic knowledge through the loss of amnesia, achieving gnosis. Drawing directly from Platonism and Gnosticism, Dick wrote in his Exegesis: "We appear to be memory coils (DNA carriers capable of experience) in a computer-like thinking system which, although we have correctly recorded and stored thousands of years of experiential information, and each of us possesses somewhat different deposits from all the other life forms, there is a malfunction—a failure—of memory retrieval."
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1c/VALIS(1stEd).jpg

pink tv jeste zlo.
ruzicasta boja je medijski spin, manipulacija da bi se sakrila prava nijansa misteriozne onostrane boje.

menjajuci tv kanale pre dolaska na temu video sam ovu osobu u ruzicastoj haljini, deluje nestvarno.
Tako da realna mogucnost da je pola ljudi koje vidjamo okolo, a pogotovo u medijma hologramska projekcija, tj oni nisu fizicki na zemlji, vec kao avatari

Takodje vredno pomena su sedam arhandjeoskih zraka, solornog logosa, duhovne svetlosti.
http://angels.about.com/od/AngelBasics/p/What-Are-Angel-Colors-The-Pink-Ray.htm
o ruzicastom zraku.. moze jedan zapazeni forumas arhandjeoskog nika vise da kaze...

Jer ja korisitm moci ljubicastog zraka u ovom nizem denzitetu.
odnosno onog sto se zove violet - ali ipak boja vise naginje ka ljubicastoj nego pink boji.
nasavsi jos davno ovaj sajt, transmutovao sam sebe kroz invokaciju tog plamena, potom zraka u osobu sa magicnim, isceljujucim, sposobnostima i telepastskom komunikacijom sa visim kosmickim entitetima.
http://thevioletflame.tripod.com/
Svakako mom tadasnjem nivou razvoja svesnosti odrovarao je taj zrak i plamen, postoje i drugih sest zraka i plamena koji zavsino od potrebe coveka i nivoa razvoja duhovne svesti mu odgovaraju u datom momentu.
 
Uozbiljimo se malo, tema nije naivna.
Po P.K.Diku postoje sateliti koji emituju ruzicaste holograme na zemlju


pink tv jeste zlo.
ruzicasta boja je medijski spin, manipulacija da bi se sakrila prava nijansa misteriozne onostrane boje.

menjajuci tv kanale pre dolaska na temu video sam ovu osobu u ruzicastoj haljini, deluje nestvarno.
Tako da realna mogucnost da je pola ljudi koje vidjamo okolo, a pogotovo u medijma hologramska projekcija, tj oni nisu fizicki na zemlji, vec kao avatari

Takodje vredno pomena su sedam arhandjeoskih zraka, solornog logosa, duhovne svetlosti.
http://angels.about.com/od/AngelBasics/p/What-Are-Angel-Colors-The-Pink-Ray.htm
o ruzicastom zraku.. moze jedan zapazeni forumas arhandjeoskog nika vise da kaze...

Jer ja korisitm moci ljubicastog zraka u ovom nizem denzitetu.
odnosno onog sto se zove violet - ali ipak boja vise naginje ka ljubicastoj nego pink boji.
nasavsi jos davno ovaj sajt, transmutovao sam sebe kroz invokaciju tog plamena, potom zraka u osobu sa magicnim, isceljujucim, sposobnostima i telepastskom komunikacijom sa visim kosmickim entitetima.
http://thevioletflame.tripod.com/
Svakako mom tadasnjem nivou razvoja svesnosti odrovarao je taj zrak i plamen, postoje i drugih sest zraka i plamena koji zavsino od potrebe coveka i nivoa razvoja duhovne svesti mu odgovaraju u datom momentu.


da li to znaci da si putovao kroz vreme ?
da li su vreme i prostor uslovljeni jedno drugim ?
ako si ostvario put u vremenu sta onda biva sa prostorom ?
 
Kako je onda vidimo ako ne postoji , eh kad ne bi bilo pink boje znaci da ne bi bilo ni Pink televizije i onih idiotskih rialitija :D

Inace ja verujem da postoji jos veliki spektar boja za koje mi ne znamo, odnosno one koje mi sa nasih 5 cula ne mozemo da vidimo i percipiramo, slicno kao sto recimo psi ne vide sve boje kao mi vec mogu da vide samo odredjeni spektar boja.

- - - - - - - - - -

Kako je onda vidimo ako ne postoji , eh kad ne bi bilo pink boje znaci da ne bi bilo ni Pink televizije i onih idiotskih rialitija :D

Inace ja verujem da postoji jos veliki spektar boja za koje mi ne znamo, odnosno one koje mi sa nasih 5 cula ne mozemo da vidimo i percipiramo, slicno kao sto recimo psi ne vide sve boje kao mi vec mogu da vide samo odredjeni spektar boja.
 
Nijedna boja ne postoji, kad smo već kod toga. Svet je potpuno bezbojan, samo naše oči i mozak imaju bug pa neke frekvencije EM zračenja interpretiraju kao nekakve boje.

Po tome bi moglo i da se kaze da nista ne postoji, sto je previse iskljucivo, ocigledno je da nam boje nesto govore a ticu se vida i elektromangnetnog spektra tj. u ovom slucaju svetla, takodje je sve to povezano i sa genetikom i takozvanim master genom koji je izmedju svega ostalog zaduzen i za dizajn oka, tako da tema ima dosta mesta za raspravu.
 
Generalno ljudi koriste samo oko 10% od celog kapaciteta mozga , sad zamislimo da recimo koriste 50% ili 90% sta bi sve bili u stanju i sta bi sve mogli da spoznamo sto sad ne mozemo.

Cak i na onim nekim spiritualistickim seansama (kao recimo u Amazoniji i jos nekim delovima sveta) ljudi konzumiraju razne biljke (kao recimo ajahuaska)i sprovode tehnike koje ih dovode u izmenjeno stanje svesti i kako oni tvrde otvara im neke nove "vidike" i primera radi neki tvrde da su vidjali boje koje "ne postoje" i koje nikad nisu videli pre.
Sad ako te boje mogu da vide samo u nekom stanju izmenjene svesti onda verovatno ti spektri boja i postoje tamo negde u etru.
 
Generalno ljudi koriste samo oko 10% od celog kapaciteta mozga
То уопште није тачно, то је лаж која је поновљена толико пута да се на њу гледа као на истину, а уствари је тотални нонсенс.

Прочитај мало више шта кажу стручњаци о том миту на интернету, мрзи ме чак и да гуглам.

Оно што ја волим да кажем у шали у тим случајевима је да само они који падају на тај нонсенс користе мање од 100% мозга, остали који мисле користе цео. У коју групу ти спадаш?
 

Back
Top