Mnogo dosadni glumci

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
KOji su glumci po vama najdosadniji? Znaci, ima ih non-stop po televiziji, a nisu nikakvi glumci. Stalno se motaju po filmovima, serijam, souima, rijalitijima, pevaju, igraju u nekim bezveznim ulogama. Potpuno su nezanimljivi. Ja bih mogla da navedem primer iz nase kinematografije: skorasnji bolesnik Dragan Nikolic, onaj odvratni Ivan Bosiljcic i Branko Cvejic. Mozete slobodno da kazete i strane glumce. Na primer, Mat Dilon i Ben Aflek. Jos na kraju ispadne i neki glumac.
 
Ovaj čoban, Ivan Bosiljčić.

kul-ivan.jpg
 
Neam pojma e, al ja kad vidim Evu Ras smrkne mi se, egzistencijalni grč doživim. Moguće da je zbog višegodišnjeg trovanja srećnim ljudima. Takođe mi nije lako ni Pepija Lakovića kad vidim, on je možda i dobar glumac, al mnogo obara pritisak.
 
Organski nisam ubstanju da podnesem Evu Ras i Svetlanu Bojkovic, te dve persone kada vidim.u nekoj seriji zeludac mi se prevrne. Eva Ras sa onim njenom glasom koji rodjenoj kevi nije bio lep, sva kao da su joj ladje potonule a Bojkoviceva, prepotentna napaljena i umisljena, nacin na koji glumi mi je ocajan. A da tu je i zena sa izrazito ruznim zubima i osmehom, prepoznacete je sa Seselnevim likom na sred nekog odevnog predmeta. Njeno ime je Lidija Vukicevic
 
Иван Босиљчић, па неколико празних места па онда Бранко Цвејић, па брат Сергеја Трифуновића, па онда Миша Јанкетић итд

Од страних, Афлек, Гослинг, Иствуд, Џек Блек, и још једно 50ак имена...
 
Poslednja izmena:
Na primer Eva Ras me abnormalno nervira, glumi bezveze i jednolično i ima glupe uloge a od njenih javnih izjava mi se povraća.... onda ona novokomponovana Brankica Sebastijanović mi je nešto bezveznjikava, Sergej Tifunović je kao glumac okej , ali je ovako jako iritantna osoba. Ima ih još ali ne mogu sadda se setim :)
 
Džejms Beluši, Čarli Šin....ako se pored očajnih filmova u kojim su ta dvojica glumila uzmu u obzir i isprazne humorističke serije koje ne izazivaju smeh.
Čak i ne mogu da se setim imena filmova u kojima su ta dvojica glumila, sećam se Belušijevog filma K i neki broj i Šinove komedije, parodije na brojne akcione filmove i to je sve.
 
Poslednja izmena:
i jako me iritira onaj crnja morgan friman.... sve kao izvikani glumac a zapravo je smor... jedino gde je malko bio zanimljiv gde je glumio sofera... star film30 godina...ovo resto je cist otpad od "glume"


a naravno o pokojnom draganu nikolicu necu da komentarisem. sad kada ga nema, nemam sta da kazem
 
i jako me iritira onaj crnja morgan friman.... sve kao izvikani glumac a zapravo je smor... jedino gde je malko bio zanimljiv gde je glumio sofera... star film30 godina...ovo resto je cist otpad od "glume"


a naravno o pokojnom draganu nikolicu necu da komentarisem. sad kada ga nema, nemam sta da kazem

Morgan Frimen je šekspirovski glumac naspram Denzela Vošingtona.Nezavisno od toga što je u svim filmovima ugledni američki patriota ništa novo i ništa posebno, ta ukočena maska od lica sa uvek nekim besom, izlivima mržnje koji nisu deo glumačkog talenta na njemu je odvratna.Lice Morgana Frimena bar ima neku toplinu u sebi.
 

Back
Top