Mnogo dosadni glumci

Bill Murray mi ide na kurčinu kao pojava, jako mi je depresivan i ukrade mi svu pozitivnu energiju kad ga vidim. Nijedan film sa njim nisam gledala, prosto nemam snage za to.

- - - - - - - - - -

Već sam pisala na ovoj temi, jbt, ladno se ne sećam.

- - - - - - - - - -



Ja volim Bena Afleka jer je lep pa mi ne smeta što nema pojma da glumi. :heart:

- - - - - - - - - -



Ja sam verovatno jedina osoba u univerzumu koja voli Adama Sendlera. :(

- - - - - - - - - -



Alo bre! Ne diraj mi ga!

- - - - - - - - - -



Nikako ne mogu da se otmem utisku da plače tokom seksa dok svršava. :(

Nisam rekao ga mrzim al su mu svi filmovi nekako isti. Aj dobar je onaj ne mogu se setim naziva al on i jack nicholson glume
 
Ovaj balavi drkoš sa bebećom facom iz Peaky Blindersa

Joe-Cole-Peaky-Blinders.jpg
 
Poslednja izmena:
pored već pomenutih eme votson,kire najtli i sličnih smećarki (natali portman,ona druga natali iz stranger things,bukv su sve iste i premonotone), pomenuo bih i možda i najoverrated glumca ikad,roberta dauna dzuniora
 
Braca Vilson (satro komedijasi), Vins Von, Dzejk Dzilenhal, Rajan Gosling, Bredli Kuper, onaj Britanac sto glumi savremenog Serloka (britansku verziju) i onaj drugi sto glumi novog Spajdermena, Tom Hardi, Kristijan Bejl, Kejsi Aflek, Met Dejmon, Leonardo DiKaprio (nikad necu razumeti zasto Skorseze onanise na njega), onaj neocesljani vampir iz Sumraka (kako je Kronenberg upropastio potencijalno dobar Kosmopolis sa njim kao glavnim glumcem a knjiga je bas dobra), Orlando Blum, klosarcina Dep, nekolicina crnaca kojima ne znam ime...

Amber Herd, Dzesika Bil, Skarlet Johanson, Uma Turman, Dzenifer Lorens, Meril Strip, zena Vila Smita...

Tu su i neki pokojnici, ali o pokojnicima sve najlepse.
 
Ova tema treba da glasi 'koji glumci vam nisu dosadni' ...Slazem se da ova najnovija generacija nasih glumaca nemaju pojma i uloge dobijaju zahvaljujuci vezama i vezicama a ne talentu...al reci tako nesto za pokojnog Dragana Nikolica stvarno ne ide..meni je najiritantniji onaj lik iz Ringeraja Dejan Lutkic jer covek nema pojma da glumi...uz njega tu su sin Dragan,Bikovic i par 'glumica' kojima ne znam ni ime niti me interesuje kako se zovu.. ( kao ona plavusa sto glumi uciteljicu u 'Moj rodjak sa sela' )
 
Braca Vilson (satro komedijasi), Vins Von, Dzejk Dzilenhal, Rajan Gosling, Bredli Kuper, onaj Britanac sto glumi savremenog Serloka (britansku verziju) i onaj drugi sto glumi novog Spajdermena, Tom Hardi, Kristijan Bejl, Kejsi Aflek, Met Dejmon, Leonardo DiKaprio (nikad necu razumeti zasto Skorseze onanise na njega), onaj neocesljani vampir iz Sumraka (kako je Kronenberg upropastio potencijalno dobar Kosmopolis sa njim kao glavnim glumcem a knjiga je bas dobra), Orlando Blum, klosarcina Dep, nekolicina crnaca kojima ne znam ime...

Amber Herd, Dzesika Bil, Skarlet Johanson, Uma Turman, Dzenifer Lorens, Meril Strip, zena Vila Smita...

Tu su i neki pokojnici, ali o pokojnicima sve najlepse.
de je ona igrala
 
Ne zbog toga...jbt ko da vam je pobio pola familije...Dragan Nikolic je bio dobar glumac,ne bas vrhunski ali iz te plejade je sigurno jedan od boljih ...a ovo 'drago mi je da je crko' itd nisam siguran jel se zaj.ebavate il to stvarno mislite. Ovi kvaziglumci sto se pojavljuju u nasim naknovijim filmovima i serijama ubijaju mi zelju da uopste pogledam nesto iz domace produkcije...Vuk Kostic takodje iritantan lik koji glumi samo zahvaljujuci tome sto mu je cale kolko-tolko bio u tim vodama...Mislim da bi mu posao pandura odgovarao vise s onom hladnom facom i izvestacenim osmehom.
 
Ne zbog toga...jbt ko da vam je pobio pola familije...Dragan Nikolic je bio dobar glumac,ne bas vrhunski ali iz te plejade je sigurno jedan od boljih ...a ovo 'drago mi je da je crko' itd nisam siguran jel se zaj.ebavate il to stvarno mislite. Ovi kvaziglumci sto se pojavljuju u nasim naknovijim filmovima i serijama ubijaju mi zelju da uopste pogledam nesto iz domace produkcije...Vuk Kostic takodje iritantan lik koji glumi samo zahvaljujuci tome sto mu je cale kolko-tolko bio u tim vodama...Mislim da bi mu posao pandura odgovarao vise s onom hladnom facom i izvestacenim osmehom.

Najiskrenije od srca
 
Ne zbog toga...jbt ko da vam je pobio pola familije...Dragan Nikolic je bio dobar glumac,ne bas vrhunski ali iz te plejade je sigurno jedan od boljih ...a ovo 'drago mi je da je crko' itd nisam siguran jel se zaj.ebavate il to stvarno mislite. Ovi kvaziglumci sto se pojavljuju u nasim naknovijim filmovima i serijama ubijaju mi zelju da uopste pogledam nesto iz domace produkcije...Vuk Kostic takodje iritantan lik koji glumi samo zahvaljujuci tome sto mu je cale kolko-tolko bio u tim vodama...Mislim da bi mu posao pandura odgovarao vise s onom hladnom facom i izvestacenim osmehom.
nema sanse da bilo cemu od novih sranja ni dam sansu,najgori glumci proslog veka su bolji od danasnjih najboljih
 

Back
Top