Levitacija je nemoguća

Robovlasnik Bre

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
137
Sve što je protiv prirode je bogohulno. Od obrezivanja (bog i priroda su stvorili sve delove tela za neku funkciju a ne za seckanje), preko obeležavanja ljudi kao stoke na farmama (tetovaža), pa sve do želje da se levitira (suprotstavlja božjim zakonima, jer bog i priroda su postavili zakon gravitacije da bismo svi bili nogama na zemlji, a ne da bismo “lebdeli”).

Raspravljao sam se nedavno sa nekim programiranim ljudima, koji veruju u sve što vide. U pitanju su neki bivši, iščašeni ljudi, neke polužene i polumuškarci, polusvet koji funkcioniše na maksimalno dve donje čakre. Pitaju me da li je moguće da ljudi koji se “hrane pranom” levitiraju? I postave ovaj link:






Ha ha ha ha ha ha ha. Uh, kako bih mu razbio ovaj štap o glavu... sa zadovoljstvom... Koji degeni i budale, veruju u sve što vide. Dozvoljavaju da ih vuku za nos gluplji od njih, jadni bogoborno, bogohulno i protivprirodno robovski obeleženi božji neprijatelji koji ne mogu otvoriti gornje čakre i doživeti prosvetljenje, a koje zanima samo novac. Šteta što više nema Tita i Golog Otoka. Sve to treba u kamenjar, pa neka guruišu kozama i jarčevima. Ha ha ha. Ko je legao pod jarca a ko pod magarca?
 
Nekada su duševni bolesnici bili zatvarani, a danas imaju dogovor sa medijima da čim dobiju otpusnu listu idu pravo na televiziju. Evo ga jedan primer:






Kada ne bi bilo štapa - ja bih prihvatio da tip levitira. Ali štap je potvrda da ne levitira.

Da pogledamo na ovu stvar duhovnim očima. Ako neko želi da prkosi prirodi, u ovom slučaju da levitira, on zapravo želi da prkosi bogu. Zašto? Pa zato što je bog stvorio zakone fizike, na našoj planeti i zakon gravitacije, koga niko ne može oboriti, ma šta pokušao. Ali svaki bogohulnik koji se drzne da tvrdi kako levitira zapravo želi da prkosi bogu i prirodi. A ne može, jer se za “levitaciju” koristi štapom. Ha ha ha.

Šta mislite o ovome?
 
Ne bih se ja upustio u opkladu da levitacija nije moguca, ali ti ovde pricas o levitaciji ljudi....

Ulažem 1000€ u opkladu sa bilo kim da nijedno živo biće ne može levitirati. Levitacija je moguća ako misliš na neke uređaje. Ja mislim na živa bća i na prirodni zakon, a ne na mehaniku i mašine.

- - - - - - - - - -

Stvarno prevaranti na sve strane..Dobro je da ima dobrih dusa poput tebe da nas uverava u pravu istinu i zivot..

Šteta što nije na snazi Titov zakon, pa da ih sve spakuje na Goli Otok.
 
Stvarno prevaranti na sve strane..Dobro je da ima dobrih dusa poput tebe da nas uverava u pravu istinu i zivot..

Ulažem 1000€ u opkladu sa bilo kim da nijedno živo biće ne može levitirati. Levitacija je moguća ako misliš na neke uređaje. Ja mislim na živa bća i na prirodni zakon, a ne na mehaniku i mašine.

- - - - - - - - - -



Šteta što nije na snazi Titov zakon, pa da ih sve spakuje na Goli Otok.
Ja sam gledao kako zaba levitira pomocu veoma jakog magnetnog polja :D.
Smatras li magnetno polje u prirodni zakon :D?
 
Poslednja izmena:
Ja sam gledao kako zaba levitira pomocu veoma jakog magnetnog polja :D.
Smatras li magnetno polje u prirodni zakon :D?


Da u pitanju je magnet u jednom institutu na Floridi koji je oko 500 000 puta jaci nego magnetno polje nase planete , bio je u nekoj od emisija na diskaveriju i njegovo mag polje je toliko jako da bukvalno utice cak i na nemetalne objekte , gledao sam bas tu epizodu :)
 
jedinu levitaciju priznajem od majkla dzordana . vise niko nece levitirati .mozda dodje blizu njega ali vise od njega niko nece moci.

a levitacija kakvu i zeleli bi kakvu je zamisljamo ne postoji . gravitcija se tako ne moze pobediti. mozda neki vazdusni jastuk slicno hoverkraftu bi izgledao kao levitacija.
 
Vidite jednog samozvanog gurua kako levitira... Prvo se sprema za levitaciju...



peder111.jpg




Zatim izvodi završne pokrete pred levitaciju...



peder112.jpg




I na kraju levitira... Levitacija traje pola sata... Ne verujete? Kako ste se drznuli da mu ne verujete na reč?! Vi ste crnomagijaši!!! Sad će “guru” da izmisli za vas kako su vas masoni potplatili i poslali da uništite sungazing i sve to će nekako (samo on zna kako) postaviti na website Dejana Lučića, najpoznatijeg masona u nas... i uništiće vas, verujte mu... na reč...



peder113.jpg




Indijanac bio i ostao...



peder114.jpg
 

Back
Top