Hido Muratović-ČOVEK JE ČOVEKU BRAT (i drugi humani ljudi)

gost 189815

Iskusan
Poruka
5.826
nego krenula ja da citam ovaj clanak o nekoj babi(
i jos kaze putujuci ja tako zaradim pesto,hiljadu marki a tamo neka starica nema mozda leba da pojede...i jos mnogo slicnih izjava:),al da ne prepricavam video...

koliko ovakvih ljudi ima,bilo bi lepo da se vise o njima prica,i mozda da se i drugi podstaknu na ovakvo ponasanje(tesko ali ko zna:))...
u svakom slucaju neka tema ako zazivi ukljuci i druge ovakve ljude,pa ostavite i price o njihovim delima..:)
 
pogledacu video kasnije, secka mi cub na poslu, ubi.
ima jos dobrih ljudi, kako nema i uvek je lepo cuti ovakve price. nije nas nemastina bas sve i bas skroz deformisala u hodajuce zucne kese, bogu hvala.

a za tebe jedan :zag: zato sto si mlada devojka , a dotaknu te ovakve stvari.ali ozbiljno ovo mislim.
znam da sam ti neki dan poslala reputaciju zbog tvog opisa pogleda tvoje bake :)
 
Mrzi me da gledam klip.
Pomognem ljudima kada mislim da mogu i želim, ali nije mi to pasija.
Nekada pošaljem neku graderobu. Davalac krvi sam. Nekada uključim kosilicu i komšinici od 70 god pokosim travnjak ili trknem do prodavnice. Ne želim da imam obavezu prema nepoznatim ljudima.
Prema rodbini ima šarenolik stav. Nekima se javim, nekima ne. Sa nekima sam prisna. Rođenu bakutu sam kupala (koja živi na drugom kraju) dok se nije pojavila žena koja brine o starima uz nadoknadu, a da je prošla naše testove :)
Cigančićima koji prose, ne dajem kintu, nekada uđem u pekaru i kupim im šta im se jede tog trena.
Nije mi životna misija da izbavljam druge, ali pomognem kada procenim da mogu.
 
Mrzi me da gledam klip.
Pomognem ljudima kada mislim da mogu i želim, ali nije mi to pasija.
Nekada pošaljem neku graderobu. Davalac krvi sam. Nekada uključim kosilicu i komšinici od 70 god pokosim travnjak ili trknem do prodavnice. Ne želim da imam obavezu prema nepoznatim ljudima.
Prema rodbini ima šarenolik stav. Nekima se javim, nekima ne. Sa nekima sam prisna. Rođenu bakutu sam kupala (koja živi na drugom kraju) dok se nije pojavila žena koja brine o starima uz nadoknadu, a da je prošla naše testove :)
Cigančićima koji prose, ne dajem kintu, nekada uđem u pekaru i kupim im šta im se jede tog trena.
Nije mi životna misija da izbavljam druge, ali pomognem kada procenim da mogu.

pa i owo je lepo sto radis..:)
 
Jednom sam vidio tu u ns nekog đeda kako place ispred javne kuhinje. Ne znam je li mu bilo tesko sto je spao na taj kazan ili ga je kakva druga muka stisla. Stvarno je bilo potresno, valjda nisam ni navikao da gledam odraslog muskarca da place... uglavnom prosao sam bez rijeci ne znajuci kako da se postavim. Ne prosi a za bilo kakav problem tesko da mu mogu pomoci.
 
Mrzi me da gledam klip.
Pomognem ljudima kada mislim da mogu i želim, ali nije mi to pasija.
Nekada pošaljem neku graderobu. Davalac krvi sam. Nekada uključim kosilicu i komšinici od 70 god pokosim travnjak ili trknem do prodavnice. Ne želim da imam obavezu prema nepoznatim ljudima.
Prema rodbini ima šarenolik stav. Nekima se javim, nekima ne. Sa nekima sam prisna. Rođenu bakutu sam kupala (koja živi na drugom kraju) dok se nije pojavila žena koja brine o starima uz nadoknadu, a da je prošla naše testove :)
Cigančićima koji prose, ne dajem kintu, nekada uđem u pekaru i kupim im šta im se jede tog trena.
Nije mi životna misija da izbavljam druge, ali pomognem kada procenim da mogu.

pravedan stav nema sta da se dodaje
 

Back
Top