Hido Muratović-ČOVEK JE ČOVEKU BRAT (i drugi humani ljudi)
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Hido Muratović-ČOVEK JE ČOVEKU BRAT (i drugi humani ljudi)

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hido Muratović-ČOVEK JE ČOVEKU BRAT (i drugi humani ljudi)

nego krenula ja da citam ovaj clanak o nekoj babi(http://www.vesti-online.com/Humanitarni-most/Sve-vesti/494410/Macak-i-tri-kokoske-i-prijatelji-i-komsije)
    i pomoci koja joj je pruzena,kad pored (tj ispod clanka) jos 2,3 linka i stalno se isto ime provlaci ovog coveka koji pomaze kad i kome stigne..

evo i na ovom linku ima opis i snimci..
    http://znakoviporedputa.com/inspirativno/457-%C4%8Dovek-je-%C4%8Doveku
    ČOVEK JE ČOVEKU BRAT - Hido Muratović
    Hido Muratović iz Novog Pazara već 15 godina obilazi sela Peštera, Golije i Rogozne, i pronalazi ljude na koje su zaboravili i rođaci i društvo, i siromašne kojima je potrebna pomoć. Svojom amaterskom kamerom beleži njihove životne priče i tako pokreće mnoge koji žele da pomognu.
    evo prvi a na linku imate sva tri(krenite od 00:35):

i jos kaze putujuci ja tako zaradim pesto,hiljadu marki a tamo neka starica nema mozda leba da pojede...i jos mnogo slicnih izjava,al da ne prepricavam video...

koliko ovakvih ljudi ima,bilo bi lepo da se vise o njima prica,i mozda da se i drugi podstaknu na ovakvo ponasanje(tesko ali ko zna)...
    u svakom slucaju neka tema ako zazivi ukljuci i druge ovakve ljude,pa ostavite i price o njihovim delima..

Iskusan vitsaveja (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    474

Podrazumevano Re: Hido Muratović-ČOVEK JE ČOVEKU BRAT (i drugi humani ljudi)

pogledacu video kasnije, secka mi cub na poslu, ubi.
    ima jos dobrih ljudi, kako nema i uvek je lepo cuti ovakve price. nije nas nemastina bas sve i bas skroz deformisala u hodajuce zucne kese, bogu hvala.

a za tebe jedan zato sto si mlada devojka , a dotaknu te ovakve stvari.ali ozbiljno ovo mislim.
    znam da sam ti neki dan poslala reputaciju zbog tvog opisa pogleda tvoje bake

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

hido ako moze jedno 10 soma e da se zakrpim
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hido - srpska duša....
    To nije uspeo prađed da mu prenese u Islam !

Domaćin winx vila (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4600

ova tema se zasigurno nikada nece naci u top ten, afirmativne misli i osecaji kanda bi se treblo stideti sopstvenog postojanja, filantropi postaju subpolulacija u izumiranju, dok apaticnu publiku celokupne svetske scene vise i ne interesuju prezvakane, u istoriji vec previse puta ponovoljene igre dobra i zla. what´s the next, dragi moji?

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Mrzi me da gledam klip.
    Pomognem ljudima kada mislim da mogu i želim, ali nije mi to pasija.
    Nekada pošaljem neku graderobu. Davalac krvi sam. Nekada uključim kosilicu i komšinici od 70 god pokosim travnjak ili trknem do prodavnice. Ne želim da imam obavezu prema nepoznatim ljudima.
    Prema rodbini ima šarenolik stav. Nekima se javim, nekima ne. Sa nekima sam prisna. Rođenu bakutu sam kupala (koja živi na drugom kraju) dok se nije pojavila žena koja brine o starima uz nadoknadu, a da je prošla naše testove
    Cigančićima koji prose, ne dajem kintu, nekada uđem u pekaru i kupim im šta im se jede tog trena.
    Nije mi životna misija da izbavljam druge, ali pomognem kada procenim da mogu.

Iskusan Mensch-Maschine (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    825

Citat Original postavio vitsaveja Pogledaj poruku
    pogledacu video kasnije, secka mi cub na poslu, ubi.
    Pih, pa kakav je to posao kad čovek ne može ni klipove sa ćuba da gleda? Još ćeš mi reći da nemaš pasijans instaliran...
    http://www.youtube.com/watch?v=Mkd7LbQnfIQ
    "I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum"

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio AlterEgona Pogledaj poruku
    Mrzi me da gledam klip.
    Nekada pošaljem neku graderobu. Davalac krvi sam. Nekada uključim kosilicu i komšinici od 70 god pokosim travnjak ili trknem do prodavnice. Ne želim da imam obavezu prema nepoznatim ljudima.
    Prema rodbini ima šarenolik stav. Nekima se javim, nekima ne. Sa nekima sam prisna. Rođenu bakutu sam kupala (koja živi na drugom kraju) dok se nije pojavila žena koja brine o starima uz nadoknadu, a da je prošla naše testove
    Cigančićima koji prose, ne dajem kintu, nekada uđem u pekaru i kupim im šta im se jede tog trena.
    pa i owo je lepo sto radis..

Veoma poznat ublehas (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    538

Jednom sam vidio tu u ns nekog đeda kako place ispred javne kuhinje. Ne znam je li mu bilo tesko sto je spao na taj kazan ili ga je kakva druga muka stisla. Stvarno je bilo potresno, valjda nisam ni navikao da gledam odraslog muskarca da place... uglavnom prosao sam bez rijeci ne znajuci kako da se postavim. Ne prosi a za bilo kakav problem tesko da mu mogu pomoci.

Buduća legenda Leon01 (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    903

Citat Original postavio AlterEgona Pogledaj poruku
    Mrzi me da gledam klip.
    pravedan stav nema sta da se dodaje
    Hasta la victoria siempre !

Iskusan vitsaveja (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    474

Citat Original postavio Mensch-Maschine Pogledaj poruku
    Pih, pa kakav je to posao kad čovek ne može ni klipove sa ćuba da gleda? Još ćeš mi reći da nemaš pasijans instaliran...
    samo spider solitair, vrana im oci izjela.

pozdrav za Hidu

Slične teme

1. Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 23.08.2010., 12:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •