Žeželjev most

Most je u izgradnji to jest završava se ALI nije završen, tako da nemogu da sam sebi objasnim otkud ideja da je srušen bio je 1999 a danas nije ko ne veruje neka dođe i sam se uveri. Političko pitanje je naravno preko građana Novog Sada i Vojvodine zašto se "radi" ovako kak se "radi" to jest NE radi i nije gotov kad je trebalo rok za izgradnju prošao

http://www.blic.rs/data/images/2015...ja-foto-nenad-mihajlovic_f.jpg?ver=1431696624
 
U pitanju je popravka Vučićevog xxxxx Budžeta..."Samo" je još 1,5 % u minusu,a svi radovi u državi stali!
Takav "talenat" više majka ne rađa...Kad bude dolazio u NS,moraće helikopterom da sebi ne odbije bubrege
po kaldrmi u šta se putevi pretvorili! Po kiši više ne vozim-ne vidim kraterčine koje niko ne zatvara ni do polovine godine!
Ako mu je ovo privredni oporavak -šta bi bilo da opet padamo! ! !:eek::evil:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa radovi su stali prošle godine tačno 16. marta, kad su bili izbori. pre toga bilo obećavano sve i svašta. A sada ništa. I nije mi jasno što će im ona dva luka na nasipu? Čemu služe? Zar nije trebalo da budu samo dva nad vodom, kao nekada? Šta će most od 4 luka?
 
Ti lukovi će se "voziti" do sredine reke gde treba da se spoje na srednjem stubu...Ali...Petrovaradinski je gotov i ofarban-zaštićen,a
s novosadske strane nije i debelo ga uhvatila rđa...Ako potraje ova "pauza" može luk s novosadske da se iseče u sekundarne
sirovine...Stvarno-sad već dugo zakrčeno i ispresecano pola kejeva!xxxxxxxVučić!Navodno je to zbog Pajtića!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jeste vala. Ma nije ceo luk sa sremske strane ofarban, pogledaj sa unutrašnje strane. Ima i na njemu rđe. A onaj luk sa bačke strane još malo se može prodati u staro gvožđe. Pa sve nanovo. nema druge. Sramota brate. Ne kontam čemu služe ti lukovi na nasipu. Oni nisu sama konstrukcija mosta. A što su nam syebali Kej i Oficirac o tome da i ne govorimo. Bagra jedna.
 
Konačno su uplatili izvođaču radova...A šta će biti s rđom? Antirost? Biće farbanja svake druge godine...
Ybg,kad ćemo umesto betonskog imati metalnu imitaciju falsifikata Žeželjevog mosta...Doduše i ova država je imitacija falsifikataprave države...:roll:
 
Konačno stigla dizalica za elemente luka na novosadskoj strani...Valjda će sad krenuti dalje...
Ali,od pristupnog puta i nove brže pruge -ni traga! A sve trebalo da je bilo do kraja prošle godine!
A Vučić i dalje razjapljuje usta i hvali se ekonomskim uspesima!
:eek:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top