molim vas za savet

gost 370773

Zainteresovan član
Poruka
279
Zdravo imam veliki problem . Ide ovako: ja sam u skoli kad nam je bio COZ ja sam lupao po zidu malo jace i to nogama a posto su zidovi od papira i nesto tanko gipsa i unutra sve supljina i kad sam ja lupao zid je pukao :O :O . Puklo je nesto malo vece od patika a bio je mrak pa niko nije nista video a i svi su skakali . Kada je dosla nastavnica imala je sta da vidi rupcagu veliiku . :-D i sad su mene okrivili (sto i jesam) ja sam se branio nisu mi se tresle ruke . Oni su pretpostavili da sam ja zato sto je bio mali delic otiska patika na zidu (da li je pametno da se odbranim tako sto kazem "to moze biti od bilo koga drugoga koji ima iste ") i sad nastavnica tj.razredna kaze nam da se citav zid mora lomiti i praviti opet a secam se pre kad je neko isto slomio zid ali manju rupui oni stavili metal preko toga i zasto i ovde ne bi stavili metal a ne da placamo citavu ponovnu gradnju zida :dontunderstand: da li mozete kako da se izvucem da ne platim ili slicno i znate li savete kako ukloniti siptome laganja kao sto su drhtavica i sl.
 
Zdravo imam veliki problem . Ide ovako: ja sam u skoli kad nam je bio COZ ja sam lupao po zidu malo jace i to nogama a posto su zidovi od papira i nesto tanko gipsa i unutra sve supljina i kad sam ja lupao zid je pukao :O :O . Puklo je nesto malo vece od patika a bio je mrak pa niko nije nista video a i svi su skakali . Kada je dosla nastavnica imala je sta da vidi rupcagu veliiku . :-D i sad su mene okrivili (sto i jesam) ja sam se branio nisu mi se tresle ruke . Oni su pretpostavili da sam ja zato sto je bio mali delic otiska patika na zidu (da li je pametno da se odbranim tako sto kazem "to moze biti od bilo koga drugoga koji ima iste ") i sad nastavnica tj.razredna kaze nam da se citav zid mora lomiti i praviti opet a secam se pre kad je neko isto slomio zid ali manju rupui oni stavili metal preko toga i zasto i ovde ne bi stavili metal a ne da placamo citavu ponovnu gradnju zida :dontunderstand: da li mozete kako da se izvucem da ne platim ili slicno i znate li savete kako ukloniti siptome laganja kao sto su drhtavica i sl.
brate budi musko istupi hrabro kazi iebo vas zid sad cu to sredim,bices moler mesalica i spahla u ruke zanat je zakon
 
E, ovakva deca su ona koja idu po gradu i lome klupe,kante,koseve,igralista,izloge,teretane u parkicu i sve lepe stvari u gradu.
Zbog ovakvih, obicni ljudi ne mogu da zive normalno. Da je ovo normalna drzava ,ovog balavca bi milicija lepo provukla kroz ruke, spakovala malo na intenzivnu negu i aparate koji mesec, pa mu vise ne bi palo na pamet da lomi skolski i svaki drugi inventar. Jedno desetak ovakvih da policija ispendreci posteno, da novine to objave, pa bi onda svi bili mirni.

Hoce decko da glumi baju,a kad dodju posledice onda drhti ko neka peechkica. Budi baja, budi dzek pa reci razrednoj ja sam razbio zid, popusis mi muda moja cosava.
Dokazi da si frajer, mangup, koji ne **** nikog 2%.
 
Nista strasno mi smo(uglanom ja i jos nas 5)smo potpuno unistili svlacionicu za fizcko...
Brt uzeli smo one klupe i bukvalno smo se gadjali slomili smo prozor pukle dve klupe i pola zida koji deli musku od zenske svlacionice :per: XD
A zid je isto taj gipsani...retardirani su ti u skoli dali smo ceo razred po 2000(niko nije hteo da kaze koje)i oni su sa tih 46000(ima nas 23) uzeli su metal i metalom nekako spojili klupe prozor ostao razbijen a umesto novog zida su bukvalno stavili neke daske XD
PS:da li mogu da se zalim nato :D
 

Back
Top