Ko predstavlja srpski narod u parlamentu?

lupetas, ne znas ti sta gradjani misle i sa cim se ne slazu

samo vrsis antivladinu propagandu

za koga si ti, lepo kazi, ne uvijaj

ne zaklanjaj se iza naroda, vi ste narod zavili u crno

dos nikada nije predstavljao narod, dos je narod zvao - tranzicioni gubitnici, i dos je radio na tome da traziz=cioni gunbitnici na kraju dos mandata live losije nego na pocetku
 
Poslednja izmena:
Ma ko vrsi antivladinu propagandu jesi ti normalan?

Stalno napadam sve stranke,sto uostalom mozes i da procitas jer mislim da su svi isti,a drugo ne vrsim ja protiv njih propagandu to oni sami cine protiv sebe svojim delima.

Mene zanima ko predstavlja ovaj narod,ko ce da kaze glasno ono sto se narodu svidja ili ne,posto ionako vidimo da ovo sto sada imamo je sve samo ne sto bi iko pozeleo?
 
ja sam normalan

1. ne brini za narod,

2. nisu svi isti. u periodu 2008-2012 bez posla je ostalo 240.000 ljudi.

3. nisu svi isti. dos je zatvorio srpske banke i unistio sdk-a.

Izvini,a ko kaze da su oni bili dobri,zajednicki imenitelj im je Dinkic,dakle ne vidim po cemu bi ovi ili oni bili bolji,mene zanima sadasnjost i trenutno stanje,dakle zbog cega smo ovoliko ponizani da se stidimo sto smo srbi.
 
Ako uzmemo situaciju da se gradjani ne slaxu sa ovakvom politikom,ko uopste gradjane zastupa?

Kako je moguce da niko nema ko ce da kaze sta narod misli?

Narod ne zastupa niko! U parlamentu sede poslanici koje odabere vrh partije, znaci partijski poslanici. Niko cak ni u Beogradu ne zna ko je njegov poslanik u parlamentu, a kamoli da neko iz Lebana ili Prokuplja da zna! Zato nam ide ovako sve nuzkujac!
 
ja sam normalan

1. ne brini za narod,

2. nisu svi isti. u periodu 2008-2012 bez posla je ostalo 240.000 ljudi.

3. nisu svi isti. dos je zatvorio srpske banke i unistio sdk-a.

1. Ja brinem za narod koji nema za koga da glasa, a takvih je pola Srbije. Previse.

2. Nisam video da se bilo koja stranka nesto mnogo streca oko otpustenih kod privatnika. To navedu kao statistiku, mirno i hladno. A kad treba da otpuste koju desetinu hiljada izmisljenih partijaca birokrata odmah je problem. Ruzni licemeri.

3. A SNS se nije bunio da zatvarac banaka Dinkic bude ministar. Jel SNS postao DOS ili koji mu je vrag sefe?
 
Ne,ali kako narod..tj kakvu ima alternativu,ono sve vidi na sve je kivan,negde to mora puci,jer po difoltu,videli smo da na kraju ipak narod kaze sta misli.

Pa mora da pukne, samo kad ce, videcemo, ..sto pre to bolje...

- - - - - - - - - -

1. Ja brinem za narod koji nema za koga da glasa, a takvih je pola Srbije. Previse.

2. Nisam video da se bilo koja stranka nesto mnogo streca oko otpustenih kod privatnika. To navedu kao statistiku, mirno i hladno. A kad treba da otpuste koju desetinu hiljada izmisljenih partijaca birokrata odmah je problem. Ruzni licemeri.

3. A SNS se nije bunio da zatvarac banaka Dinkic bude ministar. Jel SNS postao DOS ili koji mu je vrag sefe?

Takvi su svi gradjani Srbije. Nemaju za koga da glasaju, jer je sam go olos okolo. Zato treba staviti STRANCA ama bilo kog i odakle da je , da zavede red, da narod mora da ga postuje... prev.znacenju, kao da sam napisala: treba neko da nas porobi. Verovatno je to sada i jedina solucija da imamo gde da radimo i leba da jedemo.
 
1. Ja brinem za narod koji nema za koga da glasa, a takvih je pola Srbije. Previse.

2. Nisam video da se bilo koja stranka nesto mnogo streca oko otpustenih kod privatnika. To navedu kao statistiku, mirno i hladno. A kad treba da otpuste koju desetinu hiljada izmisljenih partijaca birokrata odmah je problem. Ruzni licemeri.

3. A SNS se nije bunio da zatvarac banaka Dinkic bude ministar. Jel SNS postao DOS ili koji mu je vrag sefe?

dinkic je ministar?

mozda, ima svasta
 
Ljudi,ali generalno ovo je stvarno potencionalno losa situacija,kada vlast kao u srednjem veku ne konstatuje narod ni 5%,bukvalno ih boli za narodno misljenje nego sprovode svoje,tj ko zna cije odluke a na nasu stetu.

Mislim,kome to do sad nije jasno,taj ili cuti ili mu je svejedno,evo sad treba da otpustaju skoro 10 000 ljudi,a kazu to nije konacno,dakle zar im nije bilo bolje da npr oporave ta preduzeca ili daju nekome ko bi bio sposoban da ih oporavi,ovako deluje da smo prepusteni volji ovih vlastodrzaca,mislim kako njima nije zao to da rade svom narodu,pa i njihova je ovo drzava,mislim kako ih nije stid?

Evo ja kad pricam sa strancima iz nekihsiromasnih zemalja oni kada kukaju kako imaju ovakvu vlast,ja kada im spomenem oni zacute,jer to se nigde jos ovako nesto nije srelo,stvarno ne shvatam kako neko moze da radi to svom narodu i da ga bude bas briga,gde je tu savest?
 

Back
Top