Вучић: Браћа Битићи су спашавала Србе, а ми смо их убили!

Poruka
1.516
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=05&dd=25&nav_category=12&nav_id=996264

“Ljudi kada čuju albansko ime kažu, pa ubili su neke Albance. Ubili smo Albance koji su došli da spasu Srbina koji ih je molio da ga izvuku na teritoriju centralne Srbije. Mi smo ih stavili u zatvor 14 dana zato što nisu imali vizu za Srbiju. I onda smo ih umesto da ih pustimo nazad odveli i ubili. Dakle to je bilo pre 17 godina. A sva trojica su bili američki državljani. To je naš problem u odnosima sa Amerikancima i taj problem je na nama da rešimo“, rekao je Vučić.


Господине Вучић није лепо да тако лажете! Браћа Битићи су била у Атланској бригади ОВК и ухваћени су док су протеривали Србе са Косова 1999.године у јуну месецу, после тога су пуштени и вратили су се на Косово гле више није било српске војске и полиције, после тога пронађени су у гробници за коју су локацију пронашле САД и захтевале од власти да се ексхумирају.
САД и НАТО су убили 3500 Срба цивила у свом крвавом походу и нем аразлога да пхизде за три шиптара.
 
cekaj znaci bitici su iz amerike dosli i pristupili ovk da bi spasavali srbe.

i dok su ih spasavali bili su uhapseni pa posle nekoliko dana pusteni , vratili se na kosovo , ubijeni i sad se srbija okrivljuje zbog njihove smrti.

i ko kaze da smo ih mi ubili . koji su dokazi za to , mozda su ih neki njihovi ubili tamo.
 
Господине Вучић није лепо да тако лажете! Браћа Битићи су била у Атланској бригади ОВК и ухваћени су док су протеривали Србе са Косова 1999.године у јуну месецу, после тога су пуштени и вратили су се на Косово гле више није било српске војске и полиције, после тога пронађени су у гробници за коју су локацију пронашле САД и захтевале од власти да се ексхумирају.
САД и НАТО су убили 3500 Срба цивила у свом крвавом походу и нем аразлога да пхизде за три шиптара.

3500 je sredio Nato... a mi smo od tada do sada sredili jedno 12000 samo u saobracaju, a sredjujemo i na druge nacine.

Nasa, blago je reci uzasna, politika je dobrinela da se od 90te naovamo nije rodilo barem 500 000 dece, ali to niko ne razmatra.

A sto se tice pregovora i dogovora, to mora da bude 'nesto za nesto'. Ako ne bude, a ipak se resi dobro, to znaci da cemo da platimo par miliona, dolara. A ako se ne resi (ili ne resi dobro)... pa... smislice Amerikanci vec nesto. Spisak za inspiraciju je podugacak.
 
cekaj znaci bitici su iz amerike dosli i pristupili ovk da bi spasavali srbe.

i dok su ih spasavali bili su uhapseni pa posle nekoliko dana pusteni , vratili se na kosovo , ubijeni i sad se srbija okrivljuje zbog njihove smrti.

i ko kaze da smo ih mi ubili . koji su dokazi za to , mozda su ih neki njihovi ubili tamo.

Kol'ko ja kontam, oni su poginuli u spašavanju....!
Viša sila, odron....!
 
Uskoro ce Vucic da pocne da nam prica kako su dobri momci iz UCK, spasavali Srbe od zlih i pomahnitalih jedinica srpske policije i zandarmerije pod komandom vlade u kojoj je on bio ministar informisanja

- - - - - - - - - -

Ljudi a sta mislite da nije ovaj Vucic klon onog starog Vucica ?

Mislim izgleda isto ali sve prica i radi suprotno od onog starog Vucica. Izdao je sve svoje nekadasnje ideale, ostavio zenu i decu....

Sta se desava? Pa jel se secate sta je Vucic nekada pricao a sta prica ovo danas? To normalan covek ne moze da uradi

brainwashing.jpg
 
Знаћи битићи су спашавали Србе са КиМ јер су их "спроводили" до централне Србије? А то спроводили је ново-напредњачка реч за протеривати?

По вучићију су и у "олуји" усташе спасавале Србе!
 
Taman kad pomislim da ovo kolagenom punjeno gov.ance ne može niže da padne, on me iznenadi sa nečim novim.

Pazi, nije problem u odnosima Srbije i USA to što su nam ubili par hiljada civila i vojnika. Nije problem to što su nam srušili kompletnu infrastrukturu. Nije problem što su nam zagadili zemlju osiromašenim uranijumom i što i danas deca umiru od raka i radjaju se nakazna kao direktna posledica uvodjenja demokratije.

Ne bre, kočnica u odnosima Srbije i USA je što smo na svom kućnom pragu ubili 3 bitange sa američkim pasošima! Ali eto, saznadosmo da ti likovi i nisu baš toliki ološ već da su došli ovde da se bave humanitarnim radom. Da "pomognu Srbima" da odu bezbedno sa Kosova... Dabome.

Pa ga još onda slušaš pre nekoliko meseci kako pljuje po onim klincima izmasakriranim u kafiću "Panda". Ispašće na kraju da su se momci igrali sa tečinim pištoljem pa, dešava se Bože moj, poubijaše se nehotice.

Čekam ga samo da prevali preko usta kako su se i ona deca u Goraždevcu zaigrala petardama pa ih "odnio Šejtan". Sad će da "otvori i tu temu", samo dok se vrati sa novim nalogom iz Amer'ke...

Da ne kočimo odnose.
 
Уосталом шта су тражили наоружани амерички грађани у Србији где је Србија водила борбу против Америчког агресора, окупатора, терориста и људског смрада и отпада ?
Па, оно што су тражили то су и добили.
 
Знаћи битићи су спашавали Србе са КиМ јер су их "спроводили" до централне Србије? А то спроводили је ново-напредњачка реч за протеривати?

По вучићију су и у "олуји" усташе спасавале Србе!

:klap::klap:
 

Back
Top