Зашто Блиц толико атакује на Тому Николића и Воју Шешеља?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.277
Данас имамо текст у коме наслов каже да је могућ поступак за смену Николића

(а кад уђемо на текст, нигде ништа озбиљно о смени)

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/561878/PREDSEDNIK-KRSI-USTAV-Moguc-postupak-za-smenu-NIkolica

PREDSEDNIK KRŠI USTAV Moguć postupak za smenu NIkolića

Lana Gedošević | 25. 05. 2015. - 19:45h | Foto: O. Bunić | Komentara: 0

Platforma Tomislava Nikolića o Kosovu i Metohiji nije u skladu sa važećim Ustavom Srbije, neprimenjiva je i služi za dnevnopolitičku upotrebu.


Ту је насловница на којој се атакује на Шексија..

1432497804_big.jpg


Затим, насловна страна од суботе.

1432330669_big.jpg


Ту је и писаније о томе како ТоНи враћа Србију 42 године у прошлост.

Nikolić vraća Srbiju 42 godine unazad
Lana Gedošević/Bojana Jelovac | 21. 05. 2015. - 21:54h | Foto: O. Bunić | Komentara: 217

Platformu o Kosovu predsednik Srbije Tomislav Nikolić pisao je za unutrašnje potrebe i njome pokušava da se vrati u epicentar političkog života, ocenjuju analitičari.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/560827/Nikolic-vraca-Srbiju-42-godine-unazad

Да не бих сад гомилао пост другим линковима, верујем да је јасно да Блиц има пик на ову двојицу. На Тому од раније а на Шексија у последње време. А рецимо, не видимо критику најважнијег политичара у Србији. Како то? Зашто то?
 
Да не бих сад гомилао пост другим линковима, верујем да је јасно да Блиц има пик на ову двојицу. На Тому од раније а на Шексија у последње време. А рецимо, не видимо критику најважнијег политичара у Србији. Како то? Зашто то?

Зато што се његова преподобна превасходност договорила са швабама који држе Блиц, да ако кане убирати профит на српском тржишту и износити га ван, онда о превасходности све најлепше. Такође да би се добио привид како у истом таблоиду не постоји цензура дозвољено је писати о свим другим политичарима, јер ионако су небитни. Њихова слобода се не огледа чак ни у томе када смеју да прдну, тако да ето ти одговора зашто Блиц пише тако како пише
 
Ево, управо је изашао текст о најновијем истраживању "Стратеџик маркетинга".

И уместо да текст буде неутралан. Да се каже, ова странка толико, она онолико, ови имају оптенцијала за раст, ови немају, бла бла...

...из Блица нас плаше господином Шешлијом, као да ће да нас поједе ако случајно освоји преко 8 % гласова.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/561883/Krajnja-desnica-opasno-preti


Krajnja desnica opasno preti


S. Marjanović | 25. 05. 2015. - 19:54h | Foto: RAS | Komentara: 0

Stranke desnice u Srbiji kao što su Srpska radikalna stranka, Dveri, DSS i ostali nacionalistički pokreti okupljeni oko njih imaju sve veću podršku u glasačkom telu.
 
Имам још питања.

Не видимо нешто да Блиц пише о Пајтићу. Ни позитивно, ни негативно. Практично, Пајтића нема на Блицу, иако је председник највеће опозиционе странке (и председник Војвођанерске владе).

Али зато често имамо Борка у Блицу. Нпр. у горњем тексту где се критикује ТоНи, опет имамо Боркову анализу.

Уме ли неко да ми објасни, зашто је то тако?
 
Ja samo znam da je Blic glavni izvor najvise Ustanika na forumu. I da su ti Ustanici danas Blic proglasili lazljivim u vezi Seslije, a da se istovremeno pozivaju na isti list u vezi taksi i Tome.

Neverovatan prelom mozga.

Ма све сте ви напрдњаци наивни. Што се не говори да је већина патриотских сајтова забрањена?

Доста више са приглупим ботовским цинизмом.
 
Зашто Блиц толико атакује на Тому Николића и Воју Шешеља?

Blic je pritvorno antisrpsko glasilo...što ne znači automatski da je Toma "prosrpski" orijentisan. U stvari veoma me zbunjuje zašto Das Serbische patriotische Zeitung ( das Blitz) veliča liberale i demokrate a napada naprednjake, kad sve 3 partije rade za istu ambasadu ?

Ja ne znam, ko je pametniji neka objasni
 
Ма све сте ви напрдњаци наивни. Што се не говори да је већина патриотских сајтова забрањена?

Доста више са приглупим ботовским цинизмом.

Sta ce Vam patriotski sajtovi, kad imate Blic i Danas koji ovde najvise citirate?
 
Sta ce Vam patriotski sajtovi, kad imate Blic i Danas koji ovde najvise citirate?

Лепо сам ти рекао. Укључи мало мозак.

Једини разлог зашто неко цитира бљуц или нешто слично је јер теме не могу да се започну са цитатом рецимо факти.орг или србин.инфо. Тада се тема брише. Или ако се започне са званичног сајта СРС онда је то страначка промоција и иста прича.

А итекако се цитирају патриотски сајтови унутар тема, једино се не може започети тема јер ви, ботови, као најјадније тужибабе одма' кмечите модераторима!
 
Blic je pritvorno antisrpsko glasilo...što ne znači automatski da je Toma "prosrpski" orijentisan. U stvari veoma me zbunjuje zašto Das Serbische patriotische Zeitung ( das Blitz) veliča liberale i demokrate a napada naprednjake, kad sve 3 partije rade za istu ambasadu ?

Ja ne znam, ko je pametniji neka objasni

Бљуц не напада све напредњаке, тј. једног заобилази, Височанство најрадније, најпожртвованије, најпоштеније и најискреније. То је договор вучићија и бљуцових миљеника ДС, ових нових (јел беше НДС или СДС?) и ЛДП, а тај договор је да вучићи даје амин да бацакају внаго првенствено на Томкета, али жртвовани су и којекакви Вербићи, слине, керамичари и др. док год љега заобилазе.

Блиц стрип додуше не штеди ни нашег најбољег од најбољих.
 
О Господе, онај Бабић стварно не уме да изговори реч "ваздухоплов".



(извињавам се на скретању од теме, ал' цео дан сам мислио да је направио лапсус у једној реченици, кад оно...3-4 пута изговара "ваздуплохов" или "ваздупохлов")
 
О Господе, онај Бабић стварно не уме да изговори реч "ваздухоплов".



(извињавам се на скретању од теме, ал' цео дан сам мислио да је направио лапсус у једној реченици, кад оно...3-4 пута изговара "ваздуплохов" или "ваздупохлов")
Da ali pored toga sto se ocigledno videlo kako Gasic besedi o tom zrakopolovu, naprednjaci se i dalje ljute i vredjaju kada im se kaze da su retardirana bolesa govna cije su majke sifislistcne radodajke ,to mi nije jasno u cemu je problem , ne mos od sebe pobeci .:dontunderstand:
 
Da ali pored toga sto se ocigledno videlo kako Gasicevu storiju o zrakopolovu naprednjaci se d alje ljute kada im se kaze da su retardirana bolesa govna cije su majke sifislistcne radodajke ,to mi nije jasno u cemu je problem , ne mos od sebe pobeci .

И као такви победише твоју Демократску странку познату по лажи 500 000 радних места.
 
И као такви победише твоју Демократску странку познату по лажи 500 000 радних места.

zadrti muslimani/bundeva bas nesto ne vole srbe iz sumadije/nas koji znaju ko su im otac i majka, i ne priznaju srpsku krivicu za svetske ratove

ps zar postoji ds?

ps2 bundeva ima pogan jezik kada pise o predesdniku srbije i demokratskoj vecini, valjda ego iradi i podsvest sikce
 
О Господе, онај Бабић стварно не уме да изговори реч "ваздухоплов".



(извињавам се на скретању од теме, ал' цео дан сам мислио да је направио лапсус у једној реченици, кад оно...3-4 пута изговара "ваздуплохов" или "ваздупохлов")

Док нисам прочитао шта си овде написао, нисам знао о чему се ради и погледах на јутјубету и нисам могао да престанем да се смејем. Није 3-4 већ тачно 6 пута поновио ваздуПЛОХОВ

 
И као такви победише твоју Демократску странку познату по лажи 500 000 радних места.
Nisu ih pobedili oni kao takvi, nego se narodu smucio lopovluk i lazi zutog kartela pa bi glasao i za crnog Cigana ,samo da im vidi ledja ,isto kao sto je Slobu Slobodu Srbendu pobedio jedan Vladan Batic , Kostunica ,Canak i Ceda Prasak u koaliciji .Samo sto je narod opet ispao retardiran ,posto su opet doveli rezim koji je po lopovluku i lazima isti kao zuti , a uz to su i neskolovane i degenersane seljacine i vasarske dzukele ,nesto kao Mitar Miric DOS .
E sada gradjanima ni i dzepa ,ni u dzep ,lopovi i stetocine i jedni i drugi , samo sto ovi mnogo vise iritiraju posto su takva primitovna i retardirana banda da prosto smrad se siri po atmosferi kad covek vidi recimo ovog Gasica , Vulina ili one oblike zivota poput D. J.Vucicevica ili Djuke Masnog.
 
Poslednja izmena:

Back
Top