Dobio sam izgreban telefon

Someonex2000

Obećava
Poruka
68
Ovako zanima me vase misljenje sta trebam da radim? Kupio sam telefon u Vipu pre nekoliko dana i juce sam primetio nekoliko ogrebotina na ekranu koje se tek jedva vide kada se svetlost uperi na njih i to pod odredjenim uglom. Ne zelim da nov telefon bude odma izgreban
posto sam ga drzao samo u dzepu a Htc Desire 820 ima Gorilla Glass 3 tako da nema teorije da sam ga ja izgrebao,nije mi ispadao niti bilo sta drugo. A i pri kupovini telefona kada ga je ona zena u Vipu palila telefon nije se pojavljivalo kao obicno kad se prvi put pali telefon da se podesava jezik,wifi i ostale stvari nego se odma upalio,tako da mislim da je telefon vec koriscen. Nadam se da ste razumeli moj problem. Zanima me sta bih trebao da uradim i da li se ista moze uraditi posto da tamo odnesem rekli bi da je to fizicko ostecenje i cao?

HVALA :)
 
pa reci ce ti
cao
sad mozes da odes kod iste one prodavacice koja ti je telefon i prodala
i da budes fin i napises ovo sto i nama
ona ce da te odhebe u troskoku
onda mozes da stanes na sred radnje i da places iz sveg glasa
krajickom oka prati da li izazivas reakciju
ako je nema, baci se na pod..udaraj rukama i nogama i placi jos glasnije i vise
verovatno nece da upali
mozes i da je uhvatis za vrat i kazes da si opasan bombom i da cete oboje u vazduh ako ti ne zameni fon, jer nisi lud da novi setas izgreban
ko zna, mozda i upali
ako ne upali, sigurno ce panduri da te privedu
al barem da ti ne bude krivo, pokusao si

ako ti ej za utehu i meni kad frizer shebe frizuru, ja platim, castim ga pa idem kuci da perem kosu i placem dok pevam zena zelena
 

Back
Top