Рогозин: Руским тенковима не треба виза за Европу

Бранчез

Ističe se
Poruka
2.755
Руским тенковима не треба виза да уђу у Европу, рекао је заменик руског премијера Дмитриј Рогозин и додао да се не осећа спутано због западних санкција које му забрањују да путује у ЕУ и САД.

"Увек се шалим на ту тему. Не дају нам визе, увели су санкције против нас, нека им буде. Али тенковима нису потребне визе", рекао је Дмитриј Рогозин у синоћној емисији јавне телевизије Расија 1, преноси Бета.

rogozin-1.jpg



Потпредседник руске владе задужен за одбрану познат је по провокативним изјавама и критици Запада, подсећа агенција Франс прес.

Рогозин, који је врло активан на Твитеру, написао је јуче да Русија не прети Западу који ће, како је навео, ионако уништити "напади гејева и Исламске државе".

ЕУ и САД су замрзле средства у иностранству и забраниле издавање виза за више десетина руских званичника и проруских Украјинаца, као одговор на руско припајање украјинског полуострва Крима марта 2014. године.

На америчкој листи је више од 50 имена, а на европској више од 110, укључујући вође сепаратистичких група у Украјини, шефове руских обавештајних служби и више олигарха блиских руском председнику Владимиру Путину.


Извор: РТС



Хахаххахахаха легенда :hahaha::mrgreen::super:
 
Они не знају са ким имају посла.Запад мисли да се бори против Руса , као етничких словена , али ....Руси су попримили доста мудорсти из Азије .

Они нису као ми да, плану и крену у акцију , они су доста стрпљиви , веома мудри , они су најсавршенији тип Словена икада који је постојао .

Руси су најсавршенији Словени на свету
 
Poslednja izmena:
Они не знају са ким имају посла.Зпада мисли да се бори против Руса , као етничких словена , али ....Руси су попримили доста мудорсти из Азије .

Они нису као ми да, плану и крену у акацију , они су доста стрпљиви , веома мудри , они су најсавршенији тип Словена икада који је постојао .

Руси су најсавршенији Словени на свету

Ох, Боже...
 
Они не знају са ким имају посла.Зпада мисли да се бори против Руса , као етничких словена , али ....Руси су попримили доста мудорсти из Азије .

Они нису као ми да, плану и крену у акацију , они су доста стрпљиви , веома мудри , они су најсавршенији тип Словена икада који је постојао .

Руси су најсавршенији Словени на свету

:D Ja obožavam Rusiju i veliki sam rusofil, ali ti me šiješ za tri koplja...
Ne bih smela ovo da napišem, mada ne poričem da si u pravu. :D
 
Они не знају са ким имају посла.Запад мисли да се бори против Руса , као етничких словена , али ....Руси су попримили доста мудорсти из Азије .

Они нису као ми да, плану и крену у акцију , они су доста стрпљиви , веома мудри , они су најсавршенији тип Словена икада који је постојао .

Руси су најсавршенији Словени на свету

Живиш ли ти у Русији?
 
Ciga samo misli o sekundarnim sirovinama.

Одличан ! :rotf:

А добро, ово је рогозиново стандардно издање. Навикли смо на тај фазон код њега. То уопште није тако лоше, јер на један духовит начин, хумором, ублажава једну веома тешку и комплексну тему у савременим међународним односима. :D
 
Они не знају са ким имају посла.Запад мисли да се бори против Руса , као етничких словена , али ....Руси су попримили доста мудорсти из Азије .

Они нису као ми да, плану и крену у акцију , они су доста стрпљиви , веома мудри , они су најсавршенији тип Словена икада који је постојао .

Руси су најсавршенији Словени на свету

Covece, isprska me.
 
Rogozin je obican klovn. Tako je pricao i kada su ruskom humanitarnom konvoju zabranili ulaz u Kosovo, pa kada su mu Rumuni zabranili prelet govorio je kako ce sljedeci put doci na Tu-160.
Poslije takvih ispada, niko normalan ga ne uzima za ozbiljno. Ali dobar je da zabavlja narodne *******ne mase.

Obicno Duvnjaci sluze za zabavu, ali kad nema nikog iz Duvna, onda je bilo ko dobar,

Srecom Kreso - imamo tebe :mrgreen:
 
Hahaha, kakav komedijaš!

Ma ni nuklearnom projektilu ne treba viza!

Ajmo Rusi, gazi te prljave imperijaliste! :hahaha:

Зашто комедијаш када су руски тенкови итекако харали Европом у прошлости?

- - - - - - - - - -

Rogozin je obican klovn. Tako je pricao i kada su ruskom humanitarnom konvoju zabranili ulaz u Kosovo, pa kada su mu Rumuni zabranili prelet govorio je kako ce sljedeci put doci na Tu-160.

Poslije takvih ispada, niko normalan ga ne uzima za ozbiljno. Ali dobar je da zabavlja narodne *******ne mase.

Хладни рат је ипак рат, а у рату се користе оружја. САД и ЕУ су озбиљно наљутили Русе дешавањима у Украјини, а Русија има оружја која може употребити. То што неће не значи да не сме.

Анексија Крима и донбаски рат који толико поричете нешто говори иако је још увек све то хладни рат уопште не значи да Руси губе и да немају храбрости.

Овакве изјаве не треба схватити озбиљно, али ни неозбиљно, а човек који је заменик премијера руске владе сигурно није нека будала каквом га ти сматраш.

А ако јесте тим више би требао да се плашиш :lol: и узимаш га за озбиљно :lol:, јер будала са оружјем које Русија поседује је веома опасна будала, зар не?;)
 
Зашто комедијаш када су руски тенкови итекако харали Европом у прошлости?

Zato jer je to potpuno nerealno i potpunoi neozbiljno od zamjenika ruskog premijera.
Pa da je to ispalio Bora na Krsti, isto bi se sprdao s time - ali zamjenik premijera? :lol:

Ali vrlo dobro ti govori kolika je razina ruske frustracije - oni bi tenkovima u Evropu, jer, kao, mogu. :roll:
 
Zato jer je to potpuno nerealno i potpunoi neozbiljno od zamjenika ruskog premijera.
Pa da je to ispalio Bora na Krsti, isto bi se sprdao s time - ali zamjenik premijera? :lol:

Ali vrlo dobro ti govori kolika je razina ruske frustracije - oni bi tenkovima u Evropu, jer, kao, mogu. :roll:

Što bi bila frustracija kad se čovek sprda sa sankcijama, pa i na ovaj način. A kad smo kod neozbiljnosti, da pomenemo samo gafove Obame sa referendumom na KiM i bivšu portparolku Bele kuće sa beloruskim obalama...
 
Što bi bila frustracija kad se čovek sprda sa sankcijama, pa i na ovaj način. A kad smo kod neozbiljnosti, da pomenemo samo gafove Obame sa referendumom na KiM i bivšu portparolku Bele kuće sa beloruskim obalama...

Jedno je gaf, drugo je lapsus, a treće je kada tvrdiš da ruskim tenkovima ne treba viza. :lol:

Pa hajde, daj da vidimo: neka ruski tenk opet dođe do Berlina ako mu ne treba viza.

Ajmo Rogozine, pali motore.
 

Back
Top