vracaju mi se bivse cure .

I meni se to desava, mada ne zovu na kres ili nesto, nego eto obnavljaju kontakt iz nekog nepoznatog razloga.
Sledeci put kada ih vidim obicno su sa nekim drugim, tako da ne razumem zasto se uopste muce da mi se jave.

slusaj baticu da ti kazem
tu treba reagovati brzo, ne zovu one badava, griza savest, samoca, oskudacija, secanja na lepa vremena
ako propustis sansu nadju drugog
 
Sta kada vas neko nazove nakon duzeg vremena i teze svade i kaze da je sve ok ? jel to usamljenost , sazaljenje , shvacanje greske ili sta ?

Želja za ispravljanjem krivih Drina :lol: Psihopatologija.:lol:

- - - - - - - - - -

I meni se to desava, mada ne zovu na kres ili nesto, nego eto obnavljaju kontakt iz nekog nepoznatog razloga.
Sledeci put kada ih vidim obicno su sa nekim drugim, tako da ne razumem zasto se uopste muce da mi se jave.

Podgrevaju te, čisto da vide da li su ti još zanimljive :lol:
 
Želja za ispravljanjem krivih Drina :lol: Psihopatologija.:lol:

- - - - - - - - - -

Podgrevaju te, čisto da vide da li su ti još zanimljive :lol:

mudro zboris

- - - - - - - - - -

Vidite se, popricate, i nastavite dalje kao normalni ljudi. Ali po mom misljenju ne treba da budete zajedno, vec prijatelji. "Vuk dlaku menja ali cud nikako."

Valjda čovek već ima prijatelje, šta će mu bivša šatro prijatelj, užas. Msm ne mora mu biti neprijatelj, glupo bi bilo, ali ima valjda neke drugare i drugarice koji već imau potvrđen status.

rece ti AE
 

Back
Top