Ja vozim Audi A6

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
Namerno sam stavila ovu temu pod ovim naslovom, posto mi se vrzma jedna misao vec mesecima u glavi. Jedan tip me je muvao. I sada, naravno, ja sam se tu malo neckala, pa htela, pa ovo-pa ono, da ne pomisli da sma laka zenska. Medjutim, ja se nisam odmah sa njim smuvala. I sutradan se cujemo i posle gluposti kako sam, kako dobro izgledam, on odjednom pljusne: "Ja vozim Audi A6." Ja sam njemu rekla: "Pa, dobro." Iskreno, nije u pitanju Audi ili slicno, ali meni ta informacija nista nije znacila, jer mi se on negde i svideo. Iako stvarno volim kada neko ima dobra kola, to nije presudno, ali mi nije bilo jasno i dalje mi nije jasno, da li je neko pao na to. Da li je ta recenica dovoljna da nekog obori s nogu? Sta ta osoba misli o sebi? Sta misli o meni?
 
Namerno sam stavila ovu temu pod ovim naslovom, posto mi se vrzma jedna misao vec mesecima u glavi. Jedan tip me je muvao. I sada, naravno, ja sam se tu malo neckala, pa htela, pa ovo-pa ono, da ne pomisli da sma laka zenska. Medjutim, ja se nisam odmah sa njim smuvala. I sutradan se cujemo i posle gluposti kako sam, kako dobro izgledam, on odjednom pljusne: "Ja vozim Audi A6." Ja sam njemu rekla: "Pa, dobro." Iskreno, nije u pitanju Audi ili slicno, ali meni ta informacija nista nije znacila, jer mi se on negde i svideo. Iako stvarno volim kada neko ima dobra kola, to nije presudno, ali mi nije bilo jasno i dalje mi nije jasno, da li je neko pao na to. Da li je ta recenica dovoljna da nekog obori s nogu? Sta ta osoba misli o sebi? Sta misli o meni?

Pusti ovoga...
Seljačina, obična.
Vaćaroš !
Skorojević.
Imam bolji predlog za tebe.

Turi svoju školjku na moju kardansku osovinu,
pa da se slatko vozamo....!
 
Namerno sam stavila ovu temu pod ovim naslovom, posto mi se vrzma jedna misao vec mesecima u glavi. Jedan tip me je muvao. I sada, naravno, ja sam se tu malo neckala, pa htela, pa ovo-pa ono, da ne pomisli da sma laka zenska. Medjutim, ja se nisam odmah sa njim smuvala. I sutradan se cujemo i posle gluposti kako sam, kako dobro izgledam, on odjednom pljusne: "Ja vozim Audi A6." Ja sam njemu rekla: "Pa, dobro." Iskreno, nije u pitanju Audi ili slicno, ali meni ta informacija nista nije znacila, jer mi se on negde i svideo. Iako stvarno volim kada neko ima dobra kola, to nije presudno, ali mi nije bilo jasno i dalje mi nije jasno, da li je neko pao na to. Da li je ta recenica dovoljna da nekog obori s nogu? Sta ta osoba misli o sebi? Sta misli o meni?

Pa znaju da se BG ribe loze na dobar Auto :mrgreen: Jer su jadne da same zarade za svoj Auto :aha: Ja ribama iz USA kazem : Imam Huge Cock i one odmah padnu na kolena :rumenka: :lol:

- - - - - - - - - -

Misli da si laka kurrvca koja daje za Skup moderan Auto svoju Pussy :heart: iskreno Cico :)
 
Ne traze one nego ih pokupim biciklom i odvedem do neke sumice :rumenko: i ona ovlazi od 20 brzina :zper: i svrsi pre nego stavim :aha:

Možda si nesiguran na biciklu, krivudaš....
Pa se upišala od straha.
A, ti pomišljaš, omastila od strasti....!?


- - - - - - - - - -

Doooobro...Sad kad smo je napalili,još samo da se dogovorimo ko će da je zvekne!

Zna se -
Mingo Prvi, Radovan Treći ili Karlo Šesti - Ludi....!
 
Ala ste svi ovdje zagoreli...................:zcepanje::zcepanje: Predjite na temu erotska poezija:rotf::rotf: A ti Cico kresni se s njim u Audiju ili gdje vec hoces...............Postace nervozan pa ces ostati i bez k.... i bez pokretnog ambijenta.................I pisi malo tamnijim plavim slovima,ova su ti presvijetla.........................:dash:BTW:i ja volim plavu:manikir:
 
Znam ja šta tebe zapravo muči u cijeloj priči...

Nećkala si se, napokon odlučila da mu daš, a on s tim glupim uletom napravio grešku, jer sad ako mu daš ispast će da si pala na A6.

Ko ti kriv što si se nećkala. :think:
 
Namerno sam stavila ovu temu pod ovim naslovom, posto mi se vrzma jedna misao vec mesecima u glavi. Jedan tip me je muvao. I sada, naravno, ja sam se tu malo neckala, pa htela, pa ovo-pa ono, da ne pomisli da sma laka zenska. Medjutim, ja se nisam odmah sa njim smuvala. I sutradan se cujemo i posle gluposti kako sam, kako dobro izgledam, on odjednom pljusne: "Ja vozim Audi A6." Ja sam njemu rekla: "Pa, dobro." Iskreno, nije u pitanju Audi ili slicno, ali meni ta informacija nista nije znacila, jer mi se on negde i svideo. Iako stvarno volim kada neko ima dobra kola, to nije presudno, ali mi nije bilo jasno i dalje mi nije jasno, da li je neko pao na to. Da li je ta recenica dovoljna da nekog obori s nogu? Sta ta osoba misli o sebi? Sta misli o meni?
ja bih pao,znaci da ima dosta mesta za obaranje sedista sa stane i dizanje nogu na ramena:heart:
 
Ništa ne vjeruj dok ne vidiš! I za svaki slučaj, kao slučajno, provjeri prometnu dozvolu... :mrgreen:

Iskusno :)

- - - - - - - - - -

Inače smatram da je jako glupo kada se neko oslanja na stvari koje su materijalne i smatra to kao svoj plus u pristupu devojci .
Mene bi bilo iskreno sramota da je neka sa mnom zbog tako nekih stvari . Mada ima baš dosta likova kojima to ni najmanje ne smeta ...sa druge strane meni to možda nije ni potrebno pa zato tako mislim , ne znam :lol:
 

Back
Top