ajde sad vi meni objasnite

dive

Legenda
Poruka
61.139
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem
 
meni se nikad nisu dopadale nafrakane nasminkane i preterano natrpane garderobom koja privlaci paznju ili nesto istice,skrece paznju s komplexa ili ima za cilj dopadanje,naravno okrenem se za zgodnom i provokativnom i takve mi privlace paznju i za kres extra ali na duze staze me ne zanimaju
 
meni se nikad nisu dopadale nafrakane nasminkane i preterano natrpane garderobom koja privlaci paznju ili nesto istice,skrece paznju s komplexa ili ima za cilj dopadanje,naravno okrenem se za zgodnom i provokativnom i takve mi privlace paznju i za kres extra ali na duze staze me ne zanimaju

pa znaci ove druge jadne samo da cekaju da budu zprosene, za njih nista seh
 
ma nije bas tako samo sveokupan utisak koji ostavljaju nije na izvolte na pr,secam se u grckoj jednom 4 sestre, 3 se exponiraju nabacuju na kraju zavrsim s povucenom,ali to ima i ona fora da je zanimljivo izvlaciti zver iz mirne osobe,meni to nije interesantno kao trip nego prosto volim prirodno
 
A i stvar biologije je tu malo.

High-quality-fashion-ladies-dress-sexy-clubbing-dresses-Free-size-YBF003-2-Pink.jpg


iStock_000015119108Small-e1310277747127.jpg


Ne treba mnogo razmisljanja koja prva upadne u oci i zasto.
Opet, muskarci koje ja znam, obicno biraju ove koje nisu "ribetine" za veze, ali da balave za ovima, balave.
 
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem

Pokušati ću objasniti iz svoje perspektive. Nema ništa loše u kupoholičarkama ako ih to veseli. Ali ima jedan mali trik. Fino pošteno zaradiš svoju lovu, radiš onoliko koliko i trošiš, sama placaš svoje račune i uzdržavaš se pa troši koliko god želiš i radi šta god hoceš. Tako ja živim i NO PROBLEM.
 
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem

Privlace paznju i skromne devojke, zavisi ko sta voli.
 
Pokušati ću objasniti iz svoje perspektive. Nema ništa loše u kupoholičarkama ako ih to veseli. Ali ima jedan mali trik. Fino pošteno zaradiš svoju lovu, radiš onoliko koliko i trošiš, sama placaš svoje račune i uzdržavaš se pa troši koliko god želiš i radi šta god hoceš. Tako ja živim i NO PROBLEM.

o ne, ne macko nisi u pravu
namrno nisam naglasila da se ono sto je ulozno i samozaradilo
znaci, kad te neko ne poznaje - normalno je i da ne finansira tvoju ambalazu
ali su svi ovde prtiv trosenja i preteranih kupovina
a opet im oko i namera za start pre odleti ka nekoj koja je spucala prilicnu svotu u sebe - i frizer i manikir i krpice

- - - - - - - - - -

pa ova nema dupe,

pa nema ni prva, nego ima silikone :)
 
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem

Ako imaju kes neka kupuju :mrgreen:

Gledamo ih zato sto u toj :zper: odeci izgledaju privlacno :flert: i uzbudljivo :rumenko:

Skromno oblacenje ne moze da napali :aha: :lol:

- - - - - - - - - -

Pokušati ću objasniti iz svoje perspektive. Nema ništa loše u kupoholičarkama ako ih to veseli. Ali ima jedan mali trik. Fino pošteno zaradiš svoju lovu, radiš onoliko koliko i trošiš, sama placaš svoje račune i uzdržavaš se pa troši koliko god želiš i radi šta god hoceš. Tako ja živim i NO PROBLEM.

:heart:
 
A i stvar biologije je tu malo.

High-quality-fashion-ladies-dress-sexy-clubbing-dresses-Free-size-YBF003-2-Pink.jpg


iStock_000015119108Small-e1310277747127.jpg


Ne treba mnogo razmisljanja koja prva upadne u oci i zasto.
Opet, muskarci koje ja znam, obicno biraju ove koje nisu "ribetine" za veze, ali da balave za ovima, balave.

Ne može ni ova druga!:rtfm:
Fejk boja kose (znaš li ti koliko košta svaki čas farbati izrastak..još crvena boja, cccc...), zatim postoji osnovana sumnja da je našminkana, a tek taj prsten na palcu...samo na osnovu toga već možemo čitav profil izraditi!...
Ukratko tek ta je potencijalna uništiteljka muških novčanika, zla (i sigurno ružna) utvara koja se krije iza maske kojom mami naivne muškarce, fanatična konzumerka kozmetičke industrije, potencijalna razaračica porodice, sigurno i loša majka..! Lilyth...sotona! :evil:

Šalu na stranu, svaki muškarc voli da vidi i pored sebe ima doteranu ženu koja sa nekom normalnom dozom ukusa i sklada, vodi računa o svom telu, garderobi i izgledu uopšte, pri čemu to nije niti razmetanje, niti ekstremno iživljavanje nad sopstvenim telom.
Sva preterivanja su upadljiva, agresivna..u nekim ekstremnim slučajevima, vređaju i ljudsku inteligenciju (kao kod onih preprženih silikonki koje ne liče na ljudska bića)

Druga stvar je što danas zaista ne poznajem niti jednu ženu koja troši muževljeve pare na svoje besramne hirove.
Ima i takvih, sigurno...ja se nešto sa njima baš i ne družim, i većina žena koje znam se u tom smislu pružaju onoliko koliko su dugačke. Neke mogu više, neke minimalno, ali niti jedna ne hoda zapuštena i neuredna.
 
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem

Pa ne mora da kupuješ u MaxMara šopovima, imaš u bloku 65 jeftinije
 
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem

ko kaze da ne privlaci?
 
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem

Hehe, kakvo ćure :obozavam:

To je obrnuta psihologija o čemu pričaš. Muškarci gledaju kako žena izgleda, dakle ukupan opšti utisak a žene kad gledaju mušakraca, rastavljaju ga na atome, odnosno dugmiće, etikete, brendove.


Esteta sam po prirodi, imam oko za Lepo a da me ubiješ ne bih imao pojma da li ženska nosi neku fensi krpu šaniranu u ItalijU ili je talenat koji ume kod Kineza i u Zari da se skocka komplet za 50e ( + cipele ) i izgleda wooow.
Milion puta sam prisustvovao situaciji kad se ženska hvali "ulovom" i šokiram se a u sebi pomislim ( idi u p4,a deluješ kao da si protrčala kroz second hand).

Ima li boljeg primera od preodvratnih ugs čizmi, koje u originalu koštaju kao itaLJiajanske cipele a garantuju idiotsku pojavu i najlepšoj ženi na svetu ?
 
Poslednja izmena:
Hehe, kakvo ćure :obozavam:

To je obrnuta psihologija o čemu pričaš. Muškarci gledaju kako žena izgleda, dakle ukupan opšti utisak a žene kad gledaju mušakraca, rastavljaju ga na atome, odnosno dugmiće, etikete, brendove.


Esteta sam po prirodi, imam oko za Lepo a da me ubiješ ne bih imao pojma da li ženska nosi neku fensi krpu šaniranu u ItalijU ili je talenat koji ume kod Kineza i u Zari da se skocka komplet za 50e ( + cipele ) i izgleda wooow.
Milion puta sam prisustvovao situaciji kad se ženska hvali "ulovom" i šokiram se a u sebi pomislim ( idi u p4,a deluješ kao da si protrčala kroz second hand).

Ima li boljeg primera od preodvratnih ugs čizmi, koje u originalu koštaju kao itaLJiajanske cipele a garantuju idiotsku pojavu i najlepšoj ženi na svetu ?

Ja sam takodje perfekcionista
To je zato što ni na šta ne ličim pa se plašim za porod
Bar neko neka bude savršen
Inače sam naturista tako da kod nas garderoba i šminka ne igraju nikakvu ulogu.
Mi odma vidimo šta dobijamo.
 
Ja sam takodje perfekcionista
To je zato što ni na šta ne ličim pa se plašim za porod
Bar neko neka bude savršen
Inače sam naturista tako da kod nas garderoba i šminka ne igraju nikakvu ulogu.
Mi odma vidimo šta dobijamo.

Eee meni ipak lepše obučene žemske nego skroz golišave.
Pre bih se okrenuo za lepo skockanom ili u bikiniju nego skroz golom
 
Sta znam, ja sam uvek otkidao na skromnosti i neke nonsalantne varijante. Nece ona izgledati u full-u i nalickana 24-7, tako da, neka bude to sto jeste.

Prvo pitanje za milion dolara je - za koga se žena, u stvari licka ?
Drugo pitanje - za koga se mnogo licka ?
Treće pitanje - za koga se preterano licka ?

Pa, onda, malo smešnog - da bi mužu ili zvaničnom partneru bila lepša ! :hahaha:
 

Back
Top