Ako niste papucar

Koji je vas razlog zasto niste papucar?

Da li je to zato sto ste lepi pa vas zene nece ostavit ili imate para ili nesto deseto?

Moj je razlog zato sto odlicno jebbem.

Papucar bih bio ako bih ja na primer non-stop isao da kupujem stvari, pravi errand boy ili nesto slicno, ako bih ja non-stop prao sudove, usisavao, cistio, prao pod pretpostavkom da zivimo zajedno i slicno.

Isto oko potrosnje novca, ako bi ona trazila ko zna sta da se kupuje za nju, a meni da ne ostane nista ili ako bi svoju platu trosila na tricarije, a ja morao da izdrzavam i slicno.

Ili da je vozim kolima, da budem njen licni vozac :roll: i slicno.

Mislim da je svest muskaraca ovog foruma malo preterana u tom pogledu i verovanju da su zene neprijatelji valjda zato sto se lako prima kompleksasko misljenje i verovanje da se zene mogu kupiti samo parama i da su sponzoruse i tu ima istine u odredjenoj meri, ali ne previse i ne onako kako se misli. Mozda "sponzor" moze da dobije neku kratkotrajnu sansu kod okej devojke, ali na duze staze nema sanse ako nema i druge kvalitete ili ako joj se jednostavno ne svidja.

E sada, meni naravno nije problem da joj ponekad nesto ucinim tipa da joj odem do prodavnice ako je mrzi, ali ne u nekoj velikoj meri tipa da provedem ceo dan sa njom u trznom centru, a da nisam u fazonu da to radim. :roll:
 
Lakse je biti papucar nego *****. ***** mora da bude aktivan, da odrzava formu, da vezba, da vodi racuna o sebi, o svom zdravlju, higijeni, imidzu, stajlingu. A papucar odradi to malo sto mu zena zahteva i posle ga boli stojko, moze da kulira, ne mora da se muci i da ****.

Ovo sa tackicama su reci "j.e.b.a.c" i "j.e.b.e"... Jebena Krstina cenzura.
 
Koji je vas razlog zasto niste papucar?

Da li je to zato sto ste lepi pa vas zene nece ostavit ili imate para ili nesto deseto?

Moj je razlog zato sto odlicno jebbem.

ja volim da vidim srećnu i zadovoljnu izabranicu moga srca
na kraju, kada je ona srećna i meni će mnogo više da pruži (ne mislim samo na sex :kez: )

i život je mnogo kratak da bi terali mak na konac i pokazivali svoju snagu
hoću da mi bude lepo i hoću da mojoj lepšoj polovini bude lepo
šta ima loše u tome?
 

Back
Top