zanimanje za devojke - webcam model 18+

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
live cam performer
Webcam modeling just means chatting live on webcam on your computer, and earning incredible money for it.
Anyone can be a great webcam model. No experience is required. But being attractive with a nice personality is a plus!
We are currently looking for females between the ages of 18 and 45 to be webcam models at ***************
Nudity is not required and your privacy is guaranteed. You can be yourself and have fun.


How much money will I make?

This obviously depends on how many hours you work and how successful you are on the site.
The top models make over $50,000 per month, and many models make over $10,000 per month. It all depends on the individual model and every model is different.


šta mislite o ovoj usluzi, platiš za chat sa nekom? ćaskate, gledaš je...
imam internet karticu, da li je neko probao ovakve seanse? koliko je zastupljeno u srbiji, da li je legalno?
 
live cam performer
Webcam modeling just means chatting live on webcam on your computer, and earning incredible money for it.
Anyone can be a great webcam model. No experience is required. But being attractive with a nice personality is a plus!
We are currently looking for females between the ages of 18 and 45 to be webcam models at ***************
Nudity is not required and your privacy is guaranteed. You can be yourself and have fun.


How much money will I make?

This obviously depends on how many hours you work and how successful you are on the site.
The top models make over $50,000 per month, and many models make over $10,000 per month. It all depends on the individual model and every model is different.


šta mislite o ovoj usluzi, platiš za chat sa nekom? ćaskate, gledaš je...
imam internet karticu, da li je neko probao ovakve seanse? koliko je zastupljeno u srbiji, da li je legalno?

Objasnice ti sve Andjelko ako nije opet crn.

Ne vidim neku svrhu toga, bolje da izadjes iz kuce i tako upoznas nekoga.
Ako neko razgovara sa tobom samo dok mu placas ne dobijas nista.
 
live cam performer
Webcam modeling just means chatting live on webcam on your computer, and earning incredible money for it.
Anyone can be a great webcam model. No experience is required. But being attractive with a nice personality is a plus!
We are currently looking for females between the ages of 18 and 45 to be webcam models at ***************
Nudity is not required and your privacy is guaranteed. You can be yourself and have fun.


How much money will I make?

This obviously depends on how many hours you work and how successful you are on the site.
The top models make over $50,000 per month, and many models make over $10,000 per month. It all depends on the individual model and every model is different.


šta mislite o ovoj usluzi, platiš za chat sa nekom? ćaskate, gledaš je...
imam internet karticu, da li je neko probao ovakve seanse? koliko je zastupljeno u srbiji, da li je legalno?

Bolje plati qrvu.
 
kako li je devojkama kad pročitaju ove primamljive ponude za posao? kakav biro za zapošljavanje, kakvi bakrači...
sediš kući, četuješ, kamera uključena, smeškaš se, malo flertuješ i to je to, evri ti stižu na račun... mnogi žele samo topli ljudski kontakt, da pričaju sa nekom devojkom....
kad se uporedi mesečno tih 10k evra sa 300e nekog posla u srbiji, šta reći, očekujem da ovo postane masovna pojava fb generacije devojaka...
 
šta mislite o ovoj usluzi, platiš za chat sa nekom? ćaskate, gledaš je...
imam internet karticu, da li je neko probao ovakve seanse? koliko je zastupljeno u srbiji, da li je legalno?

Mislim da je Ok :lol:

U srbiji se jos uvek koriste Hotline usluge telefonom :malav: Trazio sam i nisam nasao nase devojke koje to rade :aha:

Probao sam :rumenko: Legalno je - Ti sajtovi se ne mogu otvoriti bez odobrenja drzave :) Ima nelegalnih :tajna:

Devojke sve rade sto im kazes :zper: i ako platis PVT :cool: Extra za drkkanje :heart: i one to rade pprofesionalno i jako su Sexy lepe i Hot tako da se nenormalno napalis :rotf:

Sve preporuke :malav:
 
kako li je devojkama kad pročitaju ove primamljive ponude za posao? kakav biro za zapošljavanje, kakvi bakrači...
sediš kući, četuješ, kamera uključena, smeškaš se, malo flertuješ i to je to, evri ti stižu na račun... mnogi žele samo topli ljudski kontakt, da pričaju sa nekom devojkom....
kad se uporedi mesečno tih 10k evra sa 300e nekog posla u srbiji, šta reći, očekujem da ovo postane masovna pojava fb generacije devojaka...


Mala zemlja i velika mogućnost da te na live chat pozove brat, komšija, profesor...tata?
Ne znam koliko još imamo stida, ali obzirom je sve više zveknutih u glavu, ne bi me čudilo da se odomaći kao pojava.

Prostitucija je ionako uzela maha. Ovo mu dođe kao neka bezbolnija i bezbednija varijanta, za obe strane.

- - - - - - - - - -

Mislim da je Ok :lol:

Anđo objasnio:mrgreen:
 
kako li je devojkama kad pročitaju ove primamljive ponude za posao? kakav biro za zapošljavanje, kakvi bakrači...
sediš kući, četuješ, kamera uključena, smeškaš se, malo flertuješ i to je to, evri ti stižu na račun... mnogi žele samo topli ljudski kontakt, da pričaju sa nekom devojkom....
kad se uporedi mesečno tih 10k evra sa 300e nekog posla u srbiji, šta reći, očekujem da ovo postane masovna pojava fb generacije devojaka...

Bas tako.Zaradjuju bez problema i po 500 dolara za vece.Sedne za komp,smara se par sati,prica neke gluposti,laze i likovi je gadjaju parama :lol: One koje su bas zgodne i koje su voljne da se skidaju i masturbiraju zarade i vise od toga.Pa sta ces lepse.Video sam da najvise ima Rumunki na tim sajtovima.A kod nas,neverujem da ih ima.Nase to rade diskretnije.

- - - - - - - - - -

kad zemlja postane prezadužena i bankrotiramo ovaj biznis će da cveta, devojke će online zarađivati od mušterija iz inostranstva, dok za muške ne vidim persektivu, gasterbajterluk i pranje čaša, građevina, to je ono što čeka ove klince sada...

Ima i muskaraca koji se time bave.Nemoj zanemariti uticaj gay populacije.
 
Hteo sam da otvorim takav sajt ali postoje teske procedure i odustao sam :aha: Imam Skriptu i Server mogu da zakupim i pozovem devojke da rade :zper: ali sa drzavom moras da sredis papire tj sa zakonom.

Registrujes se na sajt i kupis Tokense ili Kredit sa kojim placas PVT usluge :) Kada pozelis neku devojku kliknes dugme PVT i odete privatno i chatujete i gledate se na Cam2Cam :per: ili samo ti nju gledas i kazes joj kako da te pali i sta da radi :rumenka: :lol:
 
kad zemlja postane prezadužena i bankrotiramo ovaj biznis će da cveta, devojke će online zarađivati od mušterija iz inostranstva, dok za muške ne vidim persektivu, gasterbajterluk i pranje čaša, građevina, to je ono što čeka ove klince sada...

I u gora vremena je postojao stari zanat, pa nije svaka sirotinjska devojka prodavala svoje telo.
Ne osuđujem ničiji izbor, ali kad postoji izgrađen integritet onda osoba neće tako lako "posrnuti" pred životnim teškoćama.
 
kako li je devojkama kad pročitaju ove primamljive ponude za posao? kakav biro za zapošljavanje, kakvi bakrači...
sediš kući, četuješ, kamera uključena, smeškaš se, malo flertuješ i to je to, evri ti stižu na račun... mnogi žele samo topli ljudski kontakt, da pričaju sa nekom devojkom....
kad se uporedi mesečno tih 10k evra sa 300e nekog posla u srbiji, šta reći, očekujem da ovo postane masovna pojava fb generacije devojaka...

Koji si ti zevzomat :roll:
 
Hteo sam da otvorim takav sajt ali postoje teske procedure i odustao sam

ko otvori takav sajt postaće milioner
da na svaki evro koji devojka zaradi, drugi evro ide tebi, dakle, ugradiš se 50%, lova samo kaplje kao ovima sa kupinda...
one rade od kuće, uloguju se na tvoj sajt i to je to, ne morate se poznavati...

mnogo je usamljenih, otuđenih ljudi širom sveta, zašto ne platiti ćaskanje sa nekom preko skajpa.... seanse... a nema takvih sajtova kod nas.... idealna ideja za biznis, ostaje nepoznanica pravna procedura
 
Ima scena u nekom filmu, seriji....ne mogu da se setim, ali kao gola riba pegla ispred webcam. Neki tamo se kao redovno loži da je gleda dok pegla i ćuti:rotf:
Ima li i takvih strahota brate Anđelosije ili je sve ono redovno i uobičajeno,..mislim, ono u tom tvom nekom uslovno rečeno normalnom drk fazonu?

:rotf:

Ima i boljih scena - u kupatilu lezi u kadi i mazi se :rumenka: onda u Autu na zadnjem sedistu gura prstice :zper: dok svi drkkamo :rotf: Ona se samo igra :heart: :lol:

ima dusho sve sto te pali :zper: :malav:

- - - - - - - - - -

ko otvori takav sajt postaće milioner
da na svaki evro koji devojka zaradi, drugi evro ide tebi, dakle, ugradiš se 50%, lova samo kaplje kao ovima sa kupinda...
one rade od kuće, uloguju se na tvoj sajt i to je to, ne morate se poznavati...

mnogo je usamljenih, otuđenih ljudi širom sveta, zašto ne platiti ćaskanje sa nekom preko skajpa.... seanse... a nema takvih sajtova kod nas.... idealna ideja za biznis, ostaje nepoznanica pravna procedura

Da skroz su nezavisne - rade kad zele i koliko zele :aha:

Da zbog transfera i placanja mora da bude legalno jer se tretiras kao poslodavac i imash radnice :zper: :lol: i muskarci mogu da budu modeli :per: i zene sa penisom :malav: svako ko ume da napravi svoj show i da zaradi :aha:

Zarada je 50/50 :) Bolje nego da rade na ulici :manikir:

- - - - - - - - - -

Na skype nisam nikada platio i tamo ne hotujem :lol: Sada imam jednu za Hot :heart: a Web Cam ribe gledam iz navike :rumenko: :lol:
 
to gde je mnogi gledaju to me ne zanima, želim personalizovano iskustvo, 1 na 1. da se totalno posveti meni.

mada sa strankinjom nije to to, želeo bih neku sa našeg govornog područja

kako se kreću cene?

Pa mozes Klikom na PVT to znaci Privatni Show :heart: i onda je samo tvoja :zaljubljena: dok god imash Tokensa :mrgreen:

Screen_Shot001.jpg


Cene su ovakve : zavisi od sajta do sajta :aha:
 
Poslednja izmena:
pa išao bih do 50 tokena, tj 10e za seansu da razogvaram sa nekom, da je gledam, eventualno i da se skine gola haha, to bi zahtevalo verovatno još tokena.

Znas kako to ide: U free show imash chat i tamo joj kazes Get Naked bb we go Private :per: i mozes da joj kazes sta da obuce na PM i sve i onda je spremna :zper: i ti samo kliknes PVT i pocnes da drkkas :rotf:

Zavisi sta tebe pali msm koja poza i koju igracku da koristi :mrgreen:


Screen_Shot002.jpg


Ovo je interfejs sa Cam4 :lol:

Znaci da nebi platio puno pre PVT-a se dogovoris sa njom na PM :tajna: Ti si nov potrosices puno $$$ dok se uklopis :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Da kad je Private :zper: :lol:

Postoji i Free Show gde ona radi sve kao u PVT i tada svi u njenoj sobi :rumenka: drkkaju na nju :heart:

I njoj to ne smeta :aha: :rotf:

Da li se čovek bukvalno može navuć na to?
Jel ostanu neke posledice po realan sexualni odnos ili je to samo mit?
Doživiš li blaži psihički (pa i fizički šok u smislu neke erektilne disfunkc.) kad nakon dužeg boravka u tim virtualama budeš sa pravom ženom?
Mislim....ne vršim neko istraživanje, nego me eto baš interesuje, iz prve (desne ) ruke: ))
 
500 Tokena- 85$ ?
Šta dobiješ za to i koliko ti uopšte traje ta svota?

Dobro, ne tebi koji si već dušom i telom u tome, nego koliko ovako početniku poput Meka to može da potraje?
Mislim, sorry što se mešam..nisam nešto zainteresovana ni dublje, ni šire i ni po kojoj osnovi,
samo fenomenološki:lol:
 

Back
Top