mislila sam da je bogat ...

ravana

Domaćin
Poruka
4.537
jeste se kada zeznule pa vam se provukao neki sirotanovic u posudenom autu ? ili za muske jeste li kada posudili auto od frienda samo da impresionirate zensku i objasnite joj kako se spustaju sjedala ili cemu zapravo sluzi ravna hauba ?
 
jeste se kada zeznule pa vam se provukao neki sirotanovic u posudenom autu ? ili za muske jeste li kada posudili auto od frienda samo da impresionirate zensku i objasnite joj kako se spustaju sjedala ili cemu zapravo sluzi ravna hauba ?

:roll:
jbt ozbiljno...idi leci komplekse negde drugde..msm ono odmeris ribu i skontas sta hoce od tebe..msm ako nosi dopicnjak 3 tone sminke fishnet carape ta ce verovatno da se razocara..al ima vise normalnih riba zato ne seruckaj....
oni koliko mene nerviraju ovakve teme:roll:,isto ko kad bi ja sad otvorila temu zasto svi muskarci varaju ili zasto su svi budale,to je nelogicno i glupa generalizacija....

- - - - - - - - - -

uh kako ih ja lozim priveskom merdzana,cak su mi se i neki muski kacili sto voze bmw krntije xoxo

privuko stanetreba:per::zcepanje::PPPPlici na zensko kad medjutim:lol:
 
aj samo reci da bi se rade provozala ficom .

ako je u fici lik koji je smeker duhovit i meni privlacan provozala bi i ficu i njega u fici:lol::rumenko::lol:
al vi ne vidite dalje od svog ega..zamisli da vam neko kaze nisu pare u pitanju nego mi se ne svidja tvoj karakter,ili jednostavno ti si extra(dja mi se karakter) al stvarno zabavan al ne osecam nikakvu hemiju(stanem pored tebe i nist ne osecam...) jbg..neki ce radije da veruju u kes kao razlog nego u sopstvenu manjkavost,nepoklapanje,ili hemiju..
 
moj sestric i njegov drug su dobili na vikend jaguar da ga voze i promovisu po gradu
namontirali se, spremili..ja pitam gde cete
oni kazu - idemo da mamimo neke ribe
ja im kazem, bolje nemojte jer tim koje namamite tim autom necete imati ni pice da placate celog meseca
kazu oni - ma dosta je samo jednom...da vidimo kakav je ulov :lol:
 

Back
Top