Da l' da turim temu ili ne...

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
Svratio ortak, onaj sa detetom na kafu, bio u prolazu. I ja, umesto da ne guram nos tamo gde mu nije mesto, pitam koja je mala krvna grupa. Nisam dobila odgovor na pitanje, bar ne sto se krvne grupe tice. Rekao mi je da zna da mala nije bioloski njegova. Varao on nju, varala ona njega, cija je nema pojma, sad je njegova. Od pocetka je znao i iako mlad shvatio je da moze da izdrzava dete i eto.. ostali zajedno... Iz njegove price mi je delovalo kao da mu je najveci sok to sto nije koristila kondom, vec je sidu mogla tako da mu prenese. Prica opusteno, zamolio me da nikome ne kazem, jer da se sazna, njegovi bi mu se na glavu popeli. Kaze deca su bogastvo.
E sad, ta prica nije toliko ni bitna... Mene zanima da li bi mogli odgajati dete koje nije bioloski vase? Dati mu sve sto mu treba u svakom smislu?
Evo ja stojim nesto i znam da on nije bio spreman za dete, bar ne psihicki... ali desilo se, ona nije htela da abortira, odlucio da je podrzi.. sad vise nije ni pitanje, msm odluceno je... malo sam zbunjena nemam pojma.... nije kao da me se tice, ali prica jeste skroz netipicna...
 
Svratio ortak, onaj sa detetom na kafu, bio u prolazu. I ja, umesto da ne guram nos tamo gde mu nije mesto, pitam koja je mala krvna grupa. Nisam dobila odgovor na pitanje, bar ne sto se krvne grupe tice. Rekao mi je da zna da mala nije bioloski njegova. Varao on nju, varala ona njega, cija je nema pojma, sad je njegova. Od pocetka je znao i iako mlad shvatio je da moze da izdrzava dete i eto.. ostali zajedno... Iz njegove price mi je delovalo kao da mu je najveci sok to sto nije koristila kondom, vec je sidu mogla tako da mu prenese. Prica opusteno, zamolio me da nikome ne kazem, jer da se sazna, njegovi bi mu se na glavu popeli. Kaze deca su bogastvo.
E sad, ta prica nije toliko ni bitna... Mene zanima da li bi mogli odgajati dete koje nije bioloski vase? Dati mu sve sto mu treba u svakom smislu?
Evo ja stojim nesto i znam da on nije bio spreman za dete, bar ne psihicki... ali desilo se, ona nije htela da abortira, odlucio da je podrzi.. sad vise nije ni pitanje, msm odluceno je... malo sam zbunjena nemam pojma.... nije kao da me se tice, ali prica jeste skroz netipicna...
nista zreliji nije tzv muskarac ako je spreman na taj cin
 
Svratio ortak, onaj sa detetom na kafu, bio u prolazu. I ja, umesto da ne guram nos tamo gde mu nije mesto, pitam koja je mala krvna grupa. Nisam dobila odgovor na pitanje, bar ne sto se krvne grupe tice. Rekao mi je da zna da mala nije bioloski njegova. Varao on nju, varala ona njega, cija je nema pojma, sad je njegova. Od pocetka je znao i iako mlad shvatio je da moze da izdrzava dete i eto.. ostali zajedno... Iz njegove price mi je delovalo kao da mu je najveci sok to sto nije koristila kondom, vec je sidu mogla tako da mu prenese. Prica opusteno, zamolio me da nikome ne kazem, jer da se sazna, njegovi bi mu se na glavu popeli.

ćuti, dobro je što si samo krstarici rekla, ostaće to među nama :lol:
 
Usvajanje, priznavanje iako nije vase i slicno... otkud znam... dete koje nema 23 tvoja hromozoma uglavnom..

Pa ok usvajanje to bi mogla da sam neki burzuj bilo bi i ok to sta znam

Al ova prica da mi dovede svalerkino il svalerovo dete msm bezi

Ne bi mogla... verovatno bi se ponasala ko skot prema detetu... hm nesvesno (?) a dete nije krivo za postupke to dvoje mentola pa onda bi to bila greota reci da je ok pa izigravati treceg mentola ako me razumes

Mozda je taj tvoj ortak ok stvarno pa neka ih msm u redu valjda on zna sta i zasto radi
 
Pa ok usvajanje to bi mogla da sam neki burzuj bilo bi i ok to sta znam

Al ova prica da mi dovede svalerkino il svalerovo dete msm bezi

Ne bi mogla... verovatno bi se ponasala ko skot prema detetu... hm nesvesno (?) a dete nije krivo za postupke to dvoje mentola pa onda bi to bila greota reci da je ok pa izigravati treceg mentola ako me razumes

Mozda je taj tvoj ortak ok stvarno pa neka ih msm u redu valjda on zna sta i zasto radi
Pa pazi, u vezi su od srednje skole, zapali u krizu, hebavali se okolo... msm nista neljudski... na kraju se to dogodilo i eto, vratili se za Srbiju i tako..
Meni je sokantno kada on to tako smireno prica, jednostavno se vidi da ga nista iz te situacije ne boli, da nema problem sa tim. Malu drzi kao malo vode na dlanu.
A msm da bi bilo licemerno sa njegove strane da joj prebacuje prevare kad je i sam to radio...
 
Svratio ortak, onaj sa detetom na kafu, bio u prolazu. I ja, umesto da ne guram nos tamo gde mu nije mesto, pitam koja je mala krvna grupa. Nisam dobila odgovor na pitanje, bar ne sto se krvne grupe tice. Rekao mi je da zna da mala nije bioloski njegova. Varao on nju, varala ona njega, cija je nema pojma, sad je njegova. Od pocetka je znao i iako mlad shvatio je da moze da izdrzava dete i eto.. ostali zajedno... Iz njegove price mi je delovalo kao da mu je najveci sok to sto nije koristila kondom, vec je sidu mogla tako da mu prenese. Prica opusteno, zamolio me da nikome ne kazem, jer da se sazna, njegovi bi mu se na glavu popeli. Kaze deca su bogastvo.
E sad, ta prica nije toliko ni bitna... Mene zanima da li bi mogli odgajati dete koje nije bioloski vase? Dati mu sve sto mu treba u svakom smislu?
Evo ja stojim nesto i znam da on nije bio spreman za dete, bar ne psihicki... ali desilo se, ona nije htela da abortira, odlucio da je podrzi.. sad vise nije ni pitanje, msm odluceno je... malo sam zbunjena nemam pojma.... nije kao da me se tice, ali prica jeste skroz netipicna...
on nije hteo dete, dete se desilo sa nekim petim, ona nije htela da abortira, on prihvatio necije dete....velkam tu d tvajlajt zoun.

inace najbolji su mi ti koji jao ne verujem u abortus i onda idu sicaju se sa svima redom i onda qqq eto desilo se dete....vazi :lol:
 
Pa pazi, u vezi su od srednje skole, zapali u krizu, hebavali se okolo... msm nista neljudski... na kraju se to dogodilo i eto, vratili se za Srbiju i tako..
Meni je sokantno kada on to tako smireno prica, jednostavno se vidi da ga nista iz te situacije ne boli, da nema problem sa tim. Malu drzi kao malo vode na dlanu.
A msm da bi bilo licemerno sa njegove strane da joj prebacuje prevare kad je i sam to radio...

Колико видим, проблема нема. Дете је ту, ваља га гајити.
 
Svratio ortak, onaj sa detetom na kafu, bio u prolazu. I ja, umesto da ne guram nos tamo gde mu nije mesto, pitam koja je mala krvna grupa. Nisam dobila odgovor na pitanje, bar ne sto se krvne grupe tice. Rekao mi je da zna da mala nije bioloski njegova. Varao on nju, varala ona njega, cija je nema pojma, sad je njegova. Od pocetka je znao i iako mlad shvatio je da moze da izdrzava dete i eto.. ostali zajedno... Iz njegove price mi je delovalo kao da mu je najveci sok to sto nije koristila kondom, vec je sidu mogla tako da mu prenese. Prica opusteno, zamolio me da nikome ne kazem, jer da se sazna, njegovi bi mu se na glavu popeli. Kaze deca su bogastvo.
E sad, ta prica nije toliko ni bitna... Mene zanima da li bi mogli odgajati dete koje nije bioloski vase? Dati mu sve sto mu treba u svakom smislu?
Evo ja stojim nesto i znam da on nije bio spreman za dete, bar ne psihicki... ali desilo se, ona nije htela da abortira, odlucio da je podrzi.. sad vise nije ni pitanje, msm odluceno je... malo sam zbunjena nemam pojma.... nije kao da me se tice, ali prica jeste skroz netipicna...

Pazi ako decko ima mogucnosti da pruzi detetu pristojan zivot, zasto da ne?
Ipak deca daju bar neki smisao njegovom zivotu, posto je ostalo ocigledno manje vise isprazno.
 
Samo da vam kazem da mi uopste ne pomazete u shvatanju situacije... msm nije kao da je moje shvatanje ikome bitno osim meni samoj, al' braco forumasi...

Shvatas li zeno da dete nema veze, lik konta da moze da odgaja. Sta se ti tu sada iscudjavas?
Ono sto je cudno je sto je jos uvek sa fuksom koja se firca bez kondoma. Hajd sto se firca nego ne koristi zastitu i mogla je da prenese neke bolestine.
I takva figura da obitava oko deteta e tu vec treba vlasti pozvati, mada i od njih nikakva vajda ...
Valjda ce ispasti dobro sa detetom :(:confused:
 

Back
Top