Satanisticki novi svetski poredak je na delu uveliko

Ne, nego zato sto nece da razmisljaju. Evo jutros na trafici vidim naslovnu stranu Kurira na kojoj pise ''SKANDALOZNO SATANISTICKE SEKTE KORISTE URNU NIKOLE TESLE ZA SVOJE OBREDE''. To ce prodati tu, ajde da kazemo, novinu, bice zilion komentara na sajtu Kurira, pretresace se svetske teorije zavere protiv svega sto je srpsko i pravoslavno...
Blic na unutrasnjim stranama donosi niz clanaka o nasilju nad zenama. Ne stavlja to na naslovnu stranu jer nikoga nije briga za nasilje nad zenama. Politika na naslovnoj strani ima vest da Madjarska a i druge zemlje EU prete zatvaranjem juznih granica zbog broja azilanata koji dolaze iz raznih Balkanistana. Ni to nikog ne zanima. Novosti pisu da su iz projekta obnove Slavije izbaceni podzemni prolazi, a da je predvidjena suma novca za taj projekat ostala ista, sto upucuje na korupciju i pljacku. A nikoga to ne zanima jer takve teme iziskuju razmisljanje, preispitivanje samih sebe da li mozemo nesto da ucinimo, da li smo doveli prave ljude na vlast, da li mozemo nesto da promenimo...ali jok. Bitno je da su satanisti oskrnavili urnu Nikole Tesle.
Pa ko veruje i čita Kurir umesto da ga eventualno koristi za zaštitu patosa tokom krečenja, i treba da cvokoće od imaginarnih reptiloidnih satanista i masonaca (ovo kad si napisao, poginula sam od smeha) jer nema pametnija posla u životu...Šteta što više ne izlazi Kurirov nepolitički pandnan ''Zona sumraka''
Tu mi je omiljeni naslov bio ''Hitler ima 154 godine, živ je i zdrav u južnoj Americi i LEČI DECU!!!!!!!!''
 
Pa ko veruje i čita Kurir umesto da ga eventualno koristi za zaštitu patosa tokom krečenja, i treba da cvokoće od imaginarnih reptiloidnih satanista i masonaca (ovo kad si napisao, poginula sam od smeha) jer nema pametnija posla u životu...Šteta što više ne izlazi Kurirov nepolitički pandnan ''Zona sumraka''
Tu mi je omiljeni naslov bio ''Hitler ima 154 godine, živ je i zdrav u južnoj Americi i LEČI DECU!!!!!!!!''

Taj tekst je bio i na Blicu i na B92 i na Kuriru, tebi izgleda najviše smeta Kurir :think: Radiš u Blicu, na B92?
Sve su to ista vnago.
 
Taj tekst je bio i na Blicu i na B92 i na Kuriru, tebi izgleda najviše smeta Kurir :think: Radiš u Blicu, na B92?
Sve su to ista vnago.

Ne, ja sam grafički dizajner i slobodan sam umetnik.
Ne čitam novine uopšte, više volim knjige i stripove (doduše kupujem Politikin Zabavnik)
A informaciju sam dobila od osobe kojoj verujem jer je poznajem, a sa Kurirom se malo koje gomno može porediti
A što se ti potresaš oko Kurira, da ne radiš možda u njemu?
 
Ne, ja sam grafički dizajner i slobodan sam umetnik.
Ne čitam novine uopšte, više volim knjige i stripove (doduše kupujem Politikin Zabavnik)
A informaciju sam dobila od osobe kojoj verujem jer je poznajem, a sa Kurirom se malo koje gomno može porediti
A što se ti potresaš oko Kurira, da ne radiš možda u njemu?

Kurir mi je postao simpatičan jer je jedini pisao o hemijskim tragovima i prvi imao dosta tekstova o GMO, na stranu budalaštine i skandaloznosti koje izbacuje, mada mu i ovi gore spomenuti ne zaostaju.
 
Kurir mi je postao simpatičan jer je jedini pisao o hemijskim tragovima i prvi imao dosta tekstova o GMO, na stranu budalaštine i skandaloznosti koje izbacuje, mada mu i ovi gore spomenuti ne zaostaju.

Od kad je sveta i veka stvari nisu baš onakve kakve se seviraju masi da bi se vladalo
Danas su to laži farmaceutske mafije između ostalih, u srednjem veku je to bila katolička crkva i njihovo tumačenje sveta i strahovlada, u antici već nešto treće, sve se uvek svodi na isto-oni koji vladaju manipulišu informacijama da bi zadržali vlast
A ja ću da crknem kad mi bude vreme, dal od GMO il od saksije,isto mi se hvata
 
Od kad je sveta i veka stvari nisu baš onakve kakve se seviraju masi da bi se vladalo
Danas su to laži farmaceutske mafije između ostalih, u srednjem veku je to bila katolička crkva i njihovo tumačenje sveta i strahovlada, u antici već nešto treće, sve se uvek svodi na isto-oni koji vladaju manipulišu informacijama da bi zadržali vlast
A ja ću da crknem kad mi bude vreme, dal od GMO il od saksije,isto mi se hvata

Ma da, sjajno, time si im dala zeleno svetlo da rade šta hoće, a ti se svrstaj onda u ovce koje ne razmišljaju nego rade i jedu šta im se servira, tvoj izbor.
 
Ma da, sjajno, time si im dala zeleno svetlo da rade šta hoće, a ti se svrstaj onda u ovce koje ne razmišljaju nego rade i jedu šta im se servira, tvoj izbor.

U bre kako se vi ložite, mnogo ti to ozbiljno shvataš
Kakvo crno zeleno svetlo, ni ti ni ja tu ne možemo ništa, ne zanosi se
Bolje tu energiju lepše iskoristi, sa nekom devojkom,lepo,toplo,došlo leto,a ti peniš oko Kurira i oko mojih postova
I da ti ovca kaže nešto - radi malo na sebi, ne možeš promeniti svet,ali možeš sebe - produbiti svoj um, popraviti mane, obrazovati se, disciplinovati i još mnogo toga korisnog
Batali spolja, počinje se iznutra
Btw, otkud znaš šta ja jedem?
I nisam sigurno od tebe čula za GMO , čiju štetnost nikad nisam poricala
Pokušavam da ti objasnim da koliko god ovde penio,nećeš to iskoreniti
 
Poslednja izmena:
Ovo je jedan od trenutaka kada se slažem sa Agathom...izađi, popij kafu u nekom kafiću-sam ili u društvu nekog forumaša...nije ništa strašno, probaj...

- - - - - - - - - -

interesantno... poslednju poruku si pisao u 20:40...te brojke mnogo otkrivaju o tebi...numerologija...ako želiš, mogu ti rastumačiti na šta mislim...uz kaficu, naravno....

- - - - - - - - - -

Inače, čuo sam tako, ne smem da tvrdim 100%, da su najveći satanisti smrtno alergični na kafu, espresso, kafiće uopšte...a pogotovo na banjicu...verovatno zbog blizine šume---Agatha, da li sam u pravu? ti se često šetaš Banjicom?
Da li si videla nekad nekog satanistu? - nisi....QED....
 
Ovo je jedan od trenutaka kada se slažem sa Agathom...izađi, popij kafu u nekom kafiću-sam ili u društvu nekog forumaša...nije ništa strašno, probaj...

- - - - - - - - - -

interesantno... poslednju poruku si pisao u 20:40...te brojke mnogo otkrivaju o tebi...numerologija...ako želiš, mogu ti rastumačiti na šta mislim...uz kaficu, naravno....

- - - - - - - - - -

Inače, čuo sam tako, ne smem da tvrdim 100%, da su najveći satanisti smrtno alergični na kafu, espresso, kafiće uopšte...a pogotovo na banjicu...verovatno zbog blizine šume---Agatha, da li sam u pravu? ti se često šetaš Banjicom?
Da li si videla nekad nekog satanistu? - nisi....QED....

Znaci ja nisam sto posto Satanista po tvojoj hipotezi-tvrdnji,posto veoma gotivim kafu,espresso i kafice uopste.Na Banjici se setaju Forsovci zajebani-gangsta. ;) .
 
Znaci ja nisam sto posto Satanista po tvojoj hipotezi-tvrdnji,posto veoma gotivim kafu,espresso i kafice uopste.Na Banjici se setaju Forsovci zajebani-gangsta. ;) .


To je bezočna laž!!!

Agatha nije radovac...a ni gangsta....ona je jedno divno biće prepuno ljubavi, koje može da učini da joj iz besa prema nekome pocrkaju sve sijalice u kući....
 
Ovo je jedan od trenutaka kada se slažem sa Agathom...izađi, popij kafu u nekom kafiću-sam ili u društvu nekog forumaša...nije ništa strašno, probaj...

- - - - - - - - - -

interesantno... poslednju poruku si pisao u 20:40...te brojke mnogo otkrivaju o tebi...numerologija...ako želiš, mogu ti rastumačiti na šta mislim...uz kaficu, naravno....

- - - - - - - - - -

Inače, čuo sam tako, ne smem da tvrdim 100%, da su najveći satanisti smrtno alergični na kafu, espresso, kafiće uopšte...a pogotovo na banjicu...verovatno zbog blizine šume---Agatha, da li sam u pravu? ti se često šetaš Banjicom?
Da li si videla nekad nekog satanistu? - nisi....QED....
šetam banjičkom šumom
šta videla, no poljubila ......:zcepanje::zper::rotf:
 
To je bezočna laž!!!

Agatha nije radovac...a ni gangsta....ona je jedno divno biće prepuno ljubavi, koje može da učini da joj iz besa prema nekome pocrkaju sve sijalice u kući....

Nisam pricao za nju,pricao sam ovako.Znaci Agatha je Altruista po tvojoj tvrdnji,onda ce sigurno da mi pozajmi 300 evra,koji si mi potrebni ko hleb nasusni,ako je lepo zamolim. ;) .
 
To je bezočna laž!!!

Agatha nije radovac...a ni gangsta....ona je jedno divno biće prepuno ljubavi, koje može da učini da joj iz besa prema nekome pocrkaju sve sijalice u kući....
a što me gnjaviš?
eno ti NWO.....

- - - - - - - - - -

Nisam pricao za nju,pricao sam ovako.Znaci Agatha je Altruista po tvojoj tvrdnji,onda ce sigurno da mi pozajmi 300 evra,koji si mi potrebni ko hleb nasusni,ako je lepo zamolim. ;) .
Ma ću ti stvorim 3000, naučio me satanista kako se prave pare :zcepanje:;)
 
šetam banjičkom šumom
šta videla, no poljubila ......:zcepanje::zper::rotf:

Ja sam bio u toj sumi,lepa suma,idealno mesto za svedski akcioni sa voljenom zenskom osobom ;) .A sto se tice Satanista oni su boranija,Materijalisti i Materijalistkinje-Liberali-Kapitalisti-Petokolonasi su mnogo veci problem za sve nas,nego teletabisi Satanisti.

- - - - - - - - - -

a što me gnjaviš?
eno ti NWO.....

- - - - - - - - - -


Ma ću ti stvorim 3000, naučio me satanista kako se prave pare :zcepanje:;)

Cekaj i si Altruista,predivno-nesvakidasnje zensko bice kao sto te opisao Brzi,ili si obicna devojka danasnjice ?Ja sam mrtav ozb.,ne sprdam se sa tim stvarima.
 
Ja sam bio u toj sumi,lepa suma,idealno mesto za svedski akcioni sa voljenom zenskom osobom ;) .A sto se tice Satanista oni su boranija,Materijalisti i Materijalistkinje-Liberali-Kapitalisti-Petokolonasi su mnogo veci problem za sve nas,nego teletabisi Satanisti.

- - - - - - - - - -



Cekaj i si Altruista,predivno-nesvakidasnje bice kao sto te opisao Brzi,ili si obicna devojka danasnjice ?Ja sam mrtav ozb.,ne sprdam se sa tim stvarima.
Ne slušaj ga...naročito što je zajedljiv....
obična baš i nisam....;)
a i ja se ne sprdam, samo nikog ne ubeđujem mahnito u to što verujem, a ako slučajno pomenem onda me se smara do besvesti....
 
Ne slušaj ga...naročito što je zajedljiv....
obična baš i nisam....;)
a i ja se ne sprdam, samo nikog ne ubeđujem mahnito u to što verujem, a ako slučajno pomenem onda me se smara do besvesti....

Ja necu da te smaram,postujem tvoje striktno-intimno pravo u koga i u sta ces da verujes,malo tolerancije nije na odmet.Pitao sam te iz prostog razloga,zato sto imam jednu hipotezu,moze i teoriju da su Aultruizam i Filantropija danas a i bogami par vekova ZESCA UTOPIJA,slicno kao Komunizam,jedino nekada bas davno,je mozda postojao odredjen broj ljudi koji su bili Altruisti i Filantropi,ali to je verovatno bila zesca manjina.
 
Sizo, kako sam srećna što si kao kentaur Hiron sa Prometejom (dok sam se ovde zlopatila ) zamenio mesto na Kavkazu.....izvini za spam.......mogu malo i ja.....

- - - - - - - - - -

Ja necu da te smaram,postujem tvoje striktno-intimno pravo u koga i u sta ces da verujes,malo tolerancije nije na odmet.Pitao sam te iz prostog razloga,zato sto imam jednu hipotezu,moze i teoriju da su Aultruizam i Filantropija danas a i bogami par vekova ZESCA UTOPIJA,slicno kao Komunizam,jedino nekada bas davno,je mozda postojao odredjen broj ljudi koji su bili Altruisti i Filantropi,ali to je verovatno bila zesca manjina.
ma ne smaraš ni najmanje
nisam ja uopšte altruista, to je ironija Brzog Forda....doduše nisam ni satanista a ni mizantrop

- - - - - - - - - -

E Brzi, uskoro ti šaljem nešto u Dosije:zcepanje:
 
interesantno... poslednju poruku si pisao u 20:40...te brojke mnogo otkrivaju o tebi...numerologija...ako želiš, mogu ti rastumačiti na šta mislim...uz kaficu, naravno....

Strašno je kako postoji ličnost kao ti. Ti si pisao poruku u 20:40, ja sam taj dan se oglasio oko 22h.
Koga lažeš čoveče? :lol: aaaahhahhahhahhhahhhahh :hahaha: ne verujem kakav lik :hahaha1:

Ti ne da si PPK nego si jedna i jedina PPK koja je ikada postojala na Krstarici uz to i psihički smetena...
Koliko imaš naloga na Krstarici? Da li smeš da priznaš?
Šatro seo u baštu onu ispred, pa što se nisi javio ako si bio tamo :hahaha: Pomešao si boje? :think:
Ne, kucao si sa gajbe kao neki frajer :hahaha1: e jebemti takvog čoveka, a i poklončić sam poneo za tebe...

Kako te bre nije sramota, ideš na ignore, ne zaslužuješ ništa.
 
Poslednja izmena:

Back
Top