LICE

E

Elleni

Gost
Zelela bih da cujem od devojaka koje kreme koriste za lice i da mi na neki nacin pomognu u izboru. Izvolite devojke.
 
Pa zavisi kakav ti je tip koze,ja koristim nivea visage kolekciju i prezadovoljna sam njom.Pre sam koristila garnier sa vocnim kiselinama ali mi je drugarica koja je farmaceut rekla da su one bile hit kad su se pojavile ali da se posle ustanovilo da smanjuju kiselost koze pa jednom broju ljudi ne prijaju.
 
apoteka rules!
ozbiljno, apotekarske kreme su malo teze ali su bez svih napredno-tehnoloskih sr*** za koja se posle 5 godina ustanovi da su stetna.
probaj hidrantnu dnevnu, to je prava mera za vecinu devojaka sa relativno normalnom kozom.
 
Elleni:
Zelela bih da cujem od devojaka koje kreme koriste za lice i da mi na neki nacin pomognu u izboru. Izvolite devojke.

ja ne ali se peerem sapunom i imam bore oko usta jer se ruzno smejem. i imam mitesere ali to valjda treba jegnom da se ocisti nekako. kako vi to cistitie
ima u avalskoj mislim kozmeticarska laboratorija - imali su nekad neke kreme za sunce za osetljivu kozu
 
Anonymous:
Elleni:
Zelela bih da cujem od devojaka koje kreme koriste za lice i da mi na neki nacin pomognu u izboru. Izvolite devojke.

ja ne ali se peerem sapunom i imam bore oko usta jer se ruzno smejem. i imam mitesere ali to valjda treba jegnom da se ocisti nekako. kako vi to cistitie
ima u avalskoj mislim kozmeticarska laboratorija - imali su nekad neke kreme za sunce za osetljivu kozu

Odes kod kozmeticara i ocisti ti mitisere.
tretman ti je 900 dinara.
 
Elleni:
Zelela bih da cujem od devojaka koje kreme koriste za lice i da mi na neki nacin pomognu u izboru. Izvolite devojke.
Ovisi kakav je tvoj tip kože.Ja koristim Garnierovu hidrantnu kremu navečer nakon što operem i očistim lice Niveinim preparatima.Isprobaj neku pa vidi šta ti odgovara jer barem danas izbor kozmetičkih preparata je velik.
 

Back
Top